Pat a Mat ve filmu

Jan Chvojka

Petr Skoumal

Tomáš Eiselt

Marek Beneš

pořád jsou to Pat a Mat tak jak je známe,nicméně od filmu bych očekával víc než jen sled klasických krátkých příhod spojených výměnami kotouče v promítačce...takže vtipné to je víceméně pořád stejně,ale na film je to málo...60%(15.9.2016)

Jeden dlouhý film, nebo deset krátkých z ručně animovaného světa pro dva lidi a jednoho kosa. Člověk ale musí ocenit skromé podmínky, ve kterých vznikal a entuziasmus jeho tvůrců, předávaný z generace na generaci.(10.4.2016)

6/10(4.11.2016)

Poměrně nedůstojná oslava narozenin. Myslím si, že se jedná o zcela nevhodný koncept na plátna kin. Na druhou stranu by byl asi nesmysl zanášet novoty do něčeho, co fungovalo dlouhé roky - tedy narušovat nějakým způsobem jednotlivé krátké epizody. Bohužel 10 poslepovaných epizod dovede bavit jen ty nejzapřísáhlejší fanoušky. Já jsem nikdy nebyl takovým fanouškem. Kouknout se na to dá. Je to hravé, nápadité a kreativní. Jen se to prostě po pár epizodkách omrzí. Dokonce jsem usnul.(10.10.2016)

skoda, ze to je podvod a o film se vubec nejedna, ale o serii nesouvisejicich pribehu :((4.9.2016)

• - Film nevznikal v žádném velkém televizním či filmovém studiu, ale ve sklepě činžáku v Hostivicích u Prahy, který si režisér filmu Marek Beneš předělal na malé studio (max21)

• - Film vznikl k výročí 40. let Pata a Mata. (JosefTomas)

• - Příběhy, které jsou ve filmu, byli už vysílány v sérii Pat a Mat: Na venkově.... Scéna s promítačkou se jako jediná liší od té ze seriálu. (JosefTomas)