poster

Noc v opeře

 • USA

  A Night at the Opera

Komedie / Rodinný / Romantický / Muzikál

USA, 1935, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Webb
  ****

  Možná nejlepší situační komediální muzikál z 30. let minulého století. Přeplněná kabina se mi líbila asi nejvíc ale opera na konci jí zdatně konkuruje. [7,5/10] (MGM) (Čb. /// Produkce: Irving Thalberg /// Scénář: George S. Kaufman, Morrie Ryskind podle námětu Jamese Kevina McGuinnesse /// Kamera: Merritt B. Gerstad /// Hudba: Nacio Herb Brown, Walter Jurmann, Bronislau Kaper, Herbert Stothart) [1001 FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE](5.4.2009)

 • Oskar
  ****

  Ještě to není vrchol, ale některé výstupy jsou geniální. Kromě Groucha bych vyzdvihl jeho stálou partnerku Margaret Dumontovou, to je americká Růžena Šlemrová. :-) Škoda jen těch hudebních čísel se zamilovaným párem, která jsou želbohu myšlena krvavě vážně. 80%(12.1.2004)

 • Djkoma
  ***

  Nijak neuchvacující humor ani genialita bratrů mě nedostala na více než 3*.(3.8.2005)

 • Matty
  ****

  -Máte dvě pětidolarovky? -Ano, pane! -Tak to mých deset centů nepotřebujete 75% Zajímavé komentáře: woody, antober(18.7.2005)

 • Chrustyn
  ****

  Klasická komedie plná skvělých scén, ve které se pořád něco děje. Nezapomenu na scénu s přeplňenou kajutou a hlášky Groucha Marxe. Kdyby ve filmu nebylo těch pár hluchých míst a některých zbytečných muzikálových čísel bylo by to za plný počet.(9.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace