Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ****

  Klasická komedie plná skvělých scén, ve které se pořád něco děje. Nezapomenu na scénu s přeplňenou kajutou a hlášky Groucha Marxe. Kdyby ve filmu nebylo těch pár hluchých míst a některých zbytečných muzikálových čísel bylo by to za plný počet.(9.1.2008)

 • anais
  ***

  Surrealisticky zmatená podívaná s tisícem vtipů, z nichž některé jsou dokonalé a některé úplně mimo. Film dost brzdí hudební čísla (s čestnou výjimkou Chicovy hry na klavír) a i těch geniálních scének tam bylo o něco méně než v Kachní polévce (přecpaná kajuta to ale skoro vynhrazuje). Skvělý humor, ale mohl být vyrovnanější.(24.1.2010)

 • berg.12
  ****

  Bratři Marxové tentokrát vsadili více na příběh a udělali dobře. I když v jejich podání znamená příběh spíše nitku, co drží jejich bláznivé gagy trochu více pohromadě. A té opery se nebojte, film jí pouze začíná a končí.(27.9.2007)

 • woody
  *****

  Představte si kolik zvratků, moči a nevím čeho ještě by museli dat dnešní tvůrci do zničení Trubadúra(ne člověka ale Verdiho opery).30. léta- to byl film umění.Dnes je to jen kasa na peníze s hlubokým poselstvím( viz. Matrix 1,2,3).Marxové by měli dostat za tolik tun anarchistického a slovního humoru alespoň nobelovku.A na Grouche s jeho hláškami nemá ani "poslední skaut" Bruce Willis.Komedie století.Bravo, bravisimo.(9.12.2003)

 • Pohrobek
  ****

  Nečekaně náročná komedie - to je ale jenom dobře a po úvodní čtvrthodince si už člověk neumí představit jiný průběh než to, co je mu zde podáváno stále v koncentrovanějších dávkách. Možná bych poněkud více vyzdvihnul neuvěřitelně vytříbený a inteligentní slovní humor, ale i ten situační (a tak chytře s tím slovním kombinovaný) - přeplněná lodní kabina - nemá chybu.(18.7.2005)

 • - V roce 1975 použila skupina Queen pro své čtvrté studiové album název filmu "A Night at the Opera". Skupina se tak rozhodla, když si po celodenním natáčení alba film promítla pro odlehčení nálady. Stejnou strategii použili Queen i o rok později, kdy vydali desku s názvem "A Day at the Races". (MarekT)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace