Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK

  Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(20.7.2010)

 • Oskar
  ****

  Ještě to není vrchol, ale některé výstupy jsou geniální. Kromě Groucha bych vyzdvihl jeho stálou partnerku Margaret Dumontovou, to je americká Růžena Šlemrová. :-) Škoda jen těch hudebních čísel se zamilovaným párem, která jsou želbohu myšlena krvavě vážně. 80%(12.1.2004)

 • Vishnar
  *****

  1001 filmů, které musíte vidět, než umřete: Jeden z nejlepších filmů od bratrů. Scéna s přeplněnou kajutou (kde snad jen u stropu je ještě místo) patří k mým nejoblíbenějším. Hláška za hláškou, Harpovo gagy a dokonale zvládnutá hra na klavír v podání Chica.(1.2.2007)

 • Houdini
  ****

  NFR 1993(5.4.2004)

 • Chrustyn
  ****

  Klasická komedie plná skvělých scén, ve které se pořád něco děje. Nezapomenu na scénu s přeplňenou kajutou a hlášky Groucha Marxe. Kdyby ve filmu nebylo těch pár hluchých míst a některých zbytečných muzikálových čísel bylo by to za plný počet.(9.1.2008)

 • - V roce 1975 použila skupina Queen pro své čtvrté studiové album název filmu "A Night at the Opera". Skupina se tak rozhodla, když si po celodenním natáčení alba film promítla pro odlehčení nálady. Stejnou strategii použili Queen i o rok později, kdy vydali desku s názvem "A Day at the Races". (MarekT)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace