Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Oskar
  ****

  Ještě to není vrchol, ale některé výstupy jsou geniální. Kromě Groucha bych vyzdvihl jeho stálou partnerku Margaret Dumontovou, to je americká Růžena Šlemrová. :-) Škoda jen těch hudebních čísel se zamilovaným párem, která jsou želbohu myšlena krvavě vážně. 80%(12.1.2004)

 • xxmartinxx
  ****

  Několik vtipů je na hranici geniality, ale té opery je trochu moc, aby to byla ultimátní zábava.(22.4.2012)

 • woody
  *****

  Představte si kolik zvratků, moči a nevím čeho ještě by museli dat dnešní tvůrci do zničení Trubadúra(ne člověka ale Verdiho opery).30. léta- to byl film umění.Dnes je to jen kasa na peníze s hlubokým poselstvím( viz. Matrix 1,2,3).Marxové by měli dostat za tolik tun anarchistického a slovního humoru alespoň nobelovku.A na Grouche s jeho hláškami nemá ani "poslední skaut" Bruce Willis.Komedie století.Bravo, bravisimo.(9.12.2003)

 • Vishnar
  *****

  1001 filmů, které musíte vidět, než umřete: Jeden z nejlepších filmů od bratrů. Scéna s přeplněnou kajutou (kde snad jen u stropu je ještě místo) patří k mým nejoblíbenějším. Hláška za hláškou, Harpovo gagy a dokonale zvládnutá hra na klavír v podání Chica.(1.2.2007)

 • anais
  ***

  Surrealisticky zmatená podívaná s tisícem vtipů, z nichž některé jsou dokonalé a některé úplně mimo. Film dost brzdí hudební čísla (s čestnou výjimkou Chicovy hry na klavír) a i těch geniálních scének tam bylo o něco méně než v Kachní polévce (přecpaná kajuta to ale skoro vynhrazuje). Skvělý humor, ale mohl být vyrovnanější.(24.1.2010)

 • - V roce 1975 použila skupina Queen pro své čtvrté studiové album název filmu "A Night at the Opera". Skupina se tak rozhodla, když si po celodenním natáčení alba film promítla pro odlehčení nálady. Stejnou strategii použili Queen i o rok později, kdy vydali desku s názvem "A Day at the Races". (MarekT)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace