Show se uskutečnila 18. listopadu 2001 v Greensboro Coliseum Complex (Greensboro, North Carolina). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Christian vs. Al Snow (European Championship)
2) William Regal vs. Tajiri
3) Test vs. Edge (Unification Match o WCW United States Championship a WWF Intercontinental Championship)
4) The Dudley Boyz vs. The Hardy Boyz (Unification Match o WCW Tag Team Championship a WWF World Tag Team Championship)
5) Immunity Battle Royal
6) Lita vs. Trish Stratus vs. Jacqueline vs. Ivory vs. Jazz vs. Mighty Molly (Women's Championship)
7) Team WWE vs. Team Alliance (5-on-5 Survivor Series Elimination Match Winner Takes All) (TheSpearCZ)

Nix

Vůbec to nebylo zlý, ale zase nevidím na tomhle roku zatím něco totálně spešl, jako se povídá. Ano i tahle je PPV je super, ale není to úplný top. Např. ženský match nebyl úplně top a test vs edge taky není úplně topovej match nebo i otvírák a druhej match, jsou to prostě fajn zápasy, ale ničím spešl nevybočují. Až teda na Regala vs Tajiriho protože mi přišlo, že Tajiri Regala dost nakouřil teda a nepáral se s ním. Akorát ten konec si mohli odpustit. Ale mí oblíbení Dudleyz vs Hardyz, u toho chce člověk být, když se tyhle týmy potkali v této éře. Immunity Royal taky zajímavej, ale poslední zápas jsem si fakt užil. Tahle Survivor určitě není nejlepší, ale stojí za podívání kvůli poslednímu zápasu. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Control“ od Puddle of Mudd. (TheSpearCZ)