• sinp
  *

  Olmerův comeback... Dle některých dostatečně skrytých indicií zřejmě pokus o povídkový film, ovšem velmi mlhavé. Problémem Víta Olmera vždy bylo, že tento lamač dívčích srdcí šedesátých let, realizoval filmy překračující jeho schopnosti. Ať to byl akční film nebo sitcom pokaždé se pouštěl do míst, kam neviděl. A rovněž pro povídkový film je potřeba dodržovat několik zákonů. První velkou chybou je Krampol, který by mně štval jako jeden, ale v pěti verzích je jeho přítomnost nesnesitelná. Dále bych rád řekl, že ačkoli jsou možná jeho příběhy odsledované i s reálného života, Olmerova režie jim dává známku jakési umělosti. Vždyť i dotěrný komentář režiséra dokazuje, že Olmer prostě neumí hovořit celuloidem. Je to filmový trapas, ale samoúčelně využité kostýmy, jež navrhla režisérova choť a obratně obsazené vedlejší role mi nedovolí dát odpad. I když bych ho kdykoli zdůvodnil.(3.11.2005)

 • Jakubisko
  ***

  No, 6. nejhorší film to tedy podle mého názoru v žádném případě není. A to hlavně proto, že povídky OPRAVDU ukazují realitu české společnosti. V povídce s bubeníkem jsem rozpoznal maminku s tatínkem (co ti je? - ale nic, prosimtě nech mě bejt...) a v povídce s "rizotem" zase strejdu s tetičkou (sprcha před odchodem na "aerobic"). Povídka u doktora byla docela vtipná, jenom ta závěrečná mě velmi nudila...Určitě je víc než 5 horších filmů, než je Waterloo po česku. :-)(6.8.2005)

 • Ivoshek
  **

  Pár scén mně svým způsobem pobavilo. Nic to ale nemění na tom, že Krampol jako hvězda celovečerního filmu není zrovna hvězdná volba.(13.4.2007)

 • Rakosnicek77
  odpad!

  Ten kdo se rozhodl tohle natočit, trpěl asi velkou osobní záští vůči Jirkovi Krampolovi, protože tímhle filmem ho úplně odrovnal! Ne že by to byl bůhví jakej herec, jeho nejlepší výkon podal asi v Dietlově Málém pitavalovi z velkého města, ale třeba ani v Nahotě na prodej se mi nedokázal jako herec tak odrovnat, jako v tomhle mrháním penězi a veletrapném pokusu o natočení filmu. Komedie to byla pouze v tom, když ze sebe pan Krampol, nechal dobrovolně udělat idiota do konce života! Po pravdě to není žádná škoda!(2.12.2014)

 • Legas
  odpad!

  Ha, ha, ha! Nikdo není dokonalý.(4.4.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace