• Lima
  odpad!

  Situace: trasa Praha - Brno, cesta autobusem společnosti Student Agency, běhemž ní je cestujícím promítán pro ukrácení volné chvíle poslední Olmerova pecka. Měl jsem tři možnosti: koukat z okna, spát (nechtělo se mi), nebo se dívat na film. Volil jsem tu třetí možnost.....a.....no jak to říct.....Waterloo je, je.....zvláštní :o)) Není to takový ten nucený humor, jako u Soukupových filmů. Nenasral mně, ani neurazil. Dokonce věřím tomu, že chtěl pan Olmer něco vtipného a vypointovaného sdělit (v tomhle smyslu se vyjádřil v jednom z rozhovorů, který jsem s Olmerem četl). Pokud je tomu tak, pak vzhledem k výsledku kdysi šikovného režiséra nadobro opustila múza, nebo se zbláznil. Waterloo je koncentrovaná nuda, poslepená z pěti neskutečně banálních historek s neskutečně banální pointou, bez jakkékoliv špetky humoru. Dokonce to není ani tak špatný (zábavně špatný), aby se člověk mohl bavit alespoň na účet tvůrců. Ten film je čiré....nic....Nic, jako když člověk plivne do moře. Název nelhal. Waterloo po česku.(27.12.2004)

 • sinp
  *

  Olmerův comeback... Dle některých dostatečně skrytých indicií zřejmě pokus o povídkový film, ovšem velmi mlhavé. Problémem Víta Olmera vždy bylo, že tento lamač dívčích srdcí šedesátých let, realizoval filmy překračující jeho schopnosti. Ať to byl akční film nebo sitcom pokaždé se pouštěl do míst, kam neviděl. A rovněž pro povídkový film je potřeba dodržovat několik zákonů. První velkou chybou je Krampol, který by mně štval jako jeden, ale v pěti verzích je jeho přítomnost nesnesitelná. Dále bych rád řekl, že ačkoli jsou možná jeho příběhy odsledované i s reálného života, Olmerova režie jim dává známku jakési umělosti. Vždyť i dotěrný komentář režiséra dokazuje, že Olmer prostě neumí hovořit celuloidem. Je to filmový trapas, ale samoúčelně využité kostýmy, jež navrhla režisérova choť a obratně obsazené vedlejší role mi nedovolí dát odpad. I když bych ho kdykoli zdůvodnil.(3.11.2005)

 • Rakosnicek77
  odpad!

  Ten kdo se rozhodl tohle natočit, trpěl asi velkou osobní záští vůči Jirkovi Krampolovi, protože tímhle filmem ho úplně odrovnal! Ne že by to byl bůhví jakej herec, jeho nejlepší výkon podal asi v Dietlově Málém pitavalovi z velkého města, ale třeba ani v Nahotě na prodej se mi nedokázal jako herec tak odrovnat, jako v tomhle mrháním penězi a veletrapném pokusu o natočení filmu. Komedie to byla pouze v tom, když ze sebe pan Krampol, nechal dobrovolně udělat idiota do konce života! Po pravdě to není žádná škoda!(2.12.2014)

 • Stegr
  *

  20% - Plyšový lev 2002 - Hvězdička za tu nechtěnou legraci, kterou jsem si užil... :)(14.5.2007)

 • DaViD´82
  odpad!

  Jedno z nejhorších děl světové kinematografie. Může nás "těšit", že pochází z našich luhů a hájů. A nyní mě omluvte, je mi poněkud blivno...(4.7.2007)

 • - Film vidělo v kině přesně 5 506 diváků. (Jimmy15)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace