• -bad-mad-wolf-

Někdo natočí šit a snaží se ho aspoň hezky zabalit. Jiní neobstojí ani jako baliči, ale u Olmera pojímám silné podezření, že ty své výtrusy vystavuje na odiv úmyslně. U Waterloo to prostě schytal stejně jako Napoleon; teď už jen zbývá, aby ho někdo deportoval na Svatou Helenu.(22.5.2010)

• Ištván87

Vážně to měla být komedie? Asi mi něco ušlo.(3.3.2009)

• Cival

Dobře, je to neskutečná srágora. Spíš nechápu, že tyhle vejšplechty přijdou jejich autorovi OPRAVDU vtipné.(28.12.2004)

• Orlau32

Nemá to hlavu ani patu. 20 min.před koncem jsem odešla z kinosálu - to jsem ještě v životě neudělala.(10.10.2007)

• Hromino

Už když uvidíte na plakátu Jiřího Krampola, který je navlečen do černé vojenské uniformy a na hlavě mu trůní napoleonská čepička, začnete tušit, že tenhle skvost je pozdním dílem Víta Olmera srovnatelný se dvěma díly Playgirls. Ten, kdo tento film viděl (nebo aspoň přežil u obrazovky 5 minut), pozná, o čem mluvím. Neskutečný hnůj, který psychicky týrá diváky.(7.12.2008)

• - Film vidělo v kině přesně 5 506 diváků. (Jimmy15)