• slatkac

Za Krause.(29.8.2011)

No, 6. nejhorší film to tedy podle mého názoru v žádném případě není. A to hlavně proto, že povídky OPRAVDU ukazují realitu české společnosti. V povídce s bubeníkem jsem rozpoznal maminku s tatínkem (co ti je? - ale nic, prosimtě nech mě bejt...) a v povídce s "rizotem" zase strejdu s tetičkou (sprcha před odchodem na "aerobic"). Povídka u doktora byla docela vtipná, jenom ta závěrečná mě velmi nudila...Určitě je víc než 5 horších filmů, než je Waterloo po česku. :-)(6.8.2005)

• Brouk

Byl jsem po shlédnutí tohoto filmu hodně smutný... Za prvé jsem přišel nenávratně o hodinu a půl života a za druhé mám ten dojem, že pan Olmer s panem Soukupem soupeří o první místo na post největší škvárotvůrce.(3.2.2004)

• NinadeL

Jako samostatné bakalářské povídky by to nemuselo mít takovou pověst, ale Olmer si to za může sám. Měl minimálně ty vnitřní monology nechat namluvit konkrétními herci a ne tím idiotským vypravěčem.(18.2.2009)

• MMR

Češi se umí předvést a zde je názorná ukázka zoufalosti a pokusu o vtip, který končí jak zpráskaný bičem. Každý normální člověk u toho bleje a brečí, protože tohle opravdu normální není. Tohle mohl natočit jedině imbecil po mrtvici.(7.1.2014)

• - Film vidělo v kině přesně 5 506 diváků. (Jimmy15)