• lesumir

smat nebo brecet? smat nebo brecet? smat nebo brecet? smat nebo brecet? Rozhodne - BRECET(20.1.2008)

• Lima

Situace: trasa Praha - Brno, cesta autobusem společnosti Student Agency, běhemž ní je cestujícím promítán pro ukrácení volné chvíle poslední Olmerova pecka. Měl jsem tři možnosti: koukat z okna, spát (nechtělo se mi), nebo se dívat na film. Volil jsem tu třetí možnost.....a.....no jak to říct.....Waterloo je, je.....zvláštní :o)) Není to takový ten nucený humor, jako u Soukupových filmů. Nenasral mně, ani neurazil. Dokonce věřím tomu, že chtěl pan Olmer něco vtipného a vypointovaného sdělit (v tomhle smyslu se vyjádřil v jednom z rozhovorů, který jsem s Olmerem četl). Pokud je tomu tak, pak vzhledem k výsledku kdysi šikovného režiséra nadobro opustila múza, nebo se zbláznil. Waterloo je koncentrovaná nuda, poslepená z pěti neskutečně banálních historek s neskutečně banální pointou, bez jakkékoliv špetky humoru. Dokonce to není ani tak špatný (zábavně špatný), aby se člověk mohl bavit alespoň na účet tvůrců. Ten film je čiré....nic....Nic, jako když člověk plivne do moře. Název nelhal. Waterloo po česku.(27.12.2004)

• Ivoshek

Pár scén mně svým způsobem pobavilo. Nic to ale nemění na tom, že Krampol jako hvězda celovečerního filmu není zrovna hvězdná volba.(13.4.2007)

• Boogeyman

Simona Chytrová působí docela rajcovně, víc toho ve filmu ale nehledejte. Všechny povídky jsou předvídatelné, nevtipné a tragicky zahrané. Pokud Krampol zrovna nedabuje Belmonda, měl by být držen pod zámkem. Olmer byl velmi dobrý režisér, další důkaz toho, že čichání ředidla ovlivňuje smysl pro dobrý vkus!(18.2.2006)

• Marw

Hrůza...(15.11.2008)