poster

Cokoliv

 • USA

  Anything Else

 • Francie

  Vie et tout le reste, La

 • Slovensko

  Čokoľvek

Komedie / Romantický

USA / Francie / Nizozemsko / Velká Británie, 2003, 108 min

Režie:

Woody Allen

Scénář:

Woody Allen

Kamera:

Darius Khondji

Producenti:

Letty Aronson

Střih:

Alisa Lepselter

Scénografie:

Santo Loquasto

Kostýmy:

Laura Jean Shannon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ***

  Tohle se moc nevyvedlo .. hm, hm.(29.5.2008)

 • golfista
  **

  Jak už to tak se mnou a s Allenem bývá. Buď jsem nadšen, nebo nejsem schopen pochopit, jak mohl takový filmař natočit něco tak průměrného. Tenhle film je bohužel ten druhý případ........ Když vám to ve sportu (i když jste jednička) nejde, dostanete nakládačku. Když jste u filmu, jste slavní a natočíte kravinu, spousta lidí vás ještě pochválí. V těchto případech jsem spíš milovník golfu. ... Sorry Woody zase vedle :)(17.4.2004)

 • T2

  Rozpočet $18miliónovTržby USA $3,212,310Tržby Celosvetovo $13,585,075(4.10.2008)

 • Tosim
  ***

  -ROZEŠEL JSEM SE S DÍVKOU. POSLALI MĚ K PSYCHIATROVI A TEN ŘEKL: PROČ JSTE TO V DEPRESI UDĚLAL? -NECHALA MĚ DÍVKA. -MUSÍME VÁS VYŠETŘIT. -PROČ? NECHALA MĚ. -PROČ SE TAK HNĚVÁTE? -PROTOŽE TU HOLKU CHCI! -CO ZA TÍM JE? -NIC! -DÁM VÁM LÉKY. -NECHCI LÉKY, CHCI TU HOLKU! Teď poznávám, že moje nálady se více promítají do sledovaného snímku, než jsem si dříve myslel. Bylo to utahané a až moc ukecané (i na Allena), i když pár scén mě dovedlo vytrhnout z letargie. Ale teď už musím jít. Mám něco naléhavého v Ohňové zemi.(4.11.2004)

 • Superpero
  ****

  Mladí herci v allenově filmu, to je jak živá voda. Nebylo to dokonalé to ne, a mělo to víc než pár nudných míst, ale ty zábavné byly opravdu fajn. Jason Biggs mi tam opravdu seděl, Allen byl taky dobrej a Danny DeVitto a jeho kolaps v restauraci mne spolehlivě rozesmál.(14.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace