Cokoliv

Anything Else

• Francie

Vie et tout le reste, La

Čokoľvek

Scénografie:

Santo Loquasto

Kostýmy:

Laura Jean Shannon

Poslední dobou přicházím Allenovi na chuť a i tento snímek mě nadchnul. Jasona Biggse jsem se trochu obával, ale jak je vidět...Woody předělá každého k obrazu svému :-)(5.4.2006)

Mladí herci v allenově filmu, to je jak živá voda. Nebylo to dokonalé to ne, a mělo to víc než pár nudných míst, ale ty zábavné byly opravdu fajn. Jason Biggs mi tam opravdu seděl, Allen byl taky dobrej a Danny DeVitto a jeho kolaps v restauraci mne spolehlivě rozesmál.(14.2.2008)

Od tohohle filmu jsem moc necekal, par Woodyho filmu me uz zklamalo a ty meli o dost vyssi hodnoceni, ale nakonec sem se slusne bavil. Pribeh je sice takova okecavacka a reseni vztahu, takze nic novyho, ale Woody tu uz nehraje nakyho nervozu, ale normalniho magora a prijemne film osvezuje. Dal musim pochvalit Dannyho DeVito, hlavne za jeho zaverecnou akci v restauraci, to byl fakt masakr. A do tretice musim pochvalit Christinu Ricci, zahrala slusne a vypadala pri tom sexy. Co ale pochvalit nemuzu je Jason Biggs, kterej sice sem tam hraje solidne, ale mnohem castejc pripomina toho idiota z Prcicek. Sice me ze zacatku film nak zvlast nechyt, ale postupne, jak dostavali dialogy vetsi stavu, jsem se zacal slusne bavit, takze ty slabsi 4* dam.(12.9.2007)

• iamek

108 minut moralizování a poučování bylo trošku silné kafe. Herecké obsazení bylo naprosto tragické což u filmu od Woodyho nebývá zvykem. Jason Biggs a Christina Ricci nikdy nebudou patřit mezi mé oblíbené herce. Prostě hrát neumí.(7.12.2010)

Jakoby ukecaný Woody Allen ztrácel dech. Ano, bylo to relativně vydařené, vtipné, bizarní... ale na Woodyho Allenů málo. Od něj zkousnu Cokoliv, ale tady si nepřidám.(1.1.2010)

• - Tento film otervíral 60. ročník filmového festivalu v Benátkách. Na otevíracím večírku se objevil i Woody Allen, který se jinak na veřejnosti příliš neukazuje. (Hejtmy)

• - Film o lidech, kteří nejsou schopni odejít domů po večeři u známých, který popisuje muž při odchodu z kina, je dílo Luise Buñuela Anděl zkázy (1962). (Hejtmy)

• - Jedná se o druhou filmovou spolupráci Christiny Ricci a Jasona Biggse. Před tímto snímkem pár společně hrál ve filmu Prozacový národ (2001). (Dlee)