poster

Cokoliv

 • USA

  Anything Else

 • Francie

  Vie et tout le reste, La

 • Slovensko

  Čokoľvek

Komedie / Romantický

USA / Francie / Nizozemsko / Velká Británie, 2003, 108 min

Režie:

Woody Allen

Scénář:

Woody Allen

Kamera:

Darius Khondji

Producenti:

Letty Aronson

Střih:

Alisa Lepselter

Scénografie:

Santo Loquasto

Kostýmy:

Laura Jean Shannon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sinp
  ****

  Další brilantní komedie s repertoáru Woodyho Allena (taky se Vám zdá, že má tenhle chlapík snad stovky námětů). Velmi dobré dialogy si nezadají s těmi nejlepšími kousky známého tvůrce. Bohužel samotná režie je krapet pod možnosti tvůrce jménem Woody Allen. Není odsouzeníhodná, nýbrž zavání průměrem, což je těžko pochopitelné už k samotnému ději, ale je to tak. Tento detail možná dojem trochu kazí, ale jinak je film vynikající.(22.7.2005)

 • Oskar
  ***

  Annie Hallová reloaded. ;-) Patřím k menšině těch Woodyho příznivců, kteří si cení víc jeho stylizovaných žánrových hrátek než rozbolavěle realistických opusů. V Cokoliv jsem navíc při nejlepší vůli nenarazil na nic, co bych z jeho starších filmů neznal. Film se ale dá chápat i jinak, než se prezentuje. Postavy Jasona Biggse a Woodyho Allena jsou de facto jedna a táž osoba, Woody je jen okoralý zkušenostmi, které Biggs teprve nevyhnutelně prožije. Setkání dvou časových rovin bez flashbacků a cestování v čase. :) To se pro mě stalo klíčem ke sledování filmu. Dívám se na Cokoliv jako na Woodyho osobní inventuru - právě to opakování všeho starého zde slouží ke konfrontaci - na čem ještě trvá, co přehodnotil atd. Nicméně si myslím, že na film je to málo. 60%(28.11.2009)

 • Tuxedo
  **

  Příliš slabé na Allena i běžného režiséra.(23.12.2005)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  „V takové jemně satirické náladě jsem ho chtěl humorně střelit do zadku, jenže tam byla, bohužel, veliká tma a v nervozitě jsem netrefil zcela exaktně.“ Tohle je skutečná perla, ke které však nejprofláknutější newyorský neurotik tentokrát opomenul přihodit větší množství intelektuálních sestřiček.(23.5.2012)

 • B!shop
  ****

  Od tohohle filmu jsem moc necekal, par Woodyho filmu me uz zklamalo a ty meli o dost vyssi hodnoceni, ale nakonec sem se slusne bavil. Pribeh je sice takova okecavacka a reseni vztahu, takze nic novyho, ale Woody tu uz nehraje nakyho nervozu, ale normalniho magora a prijemne film osvezuje. Dal musim pochvalit Dannyho DeVito, hlavne za jeho zaverecnou akci v restauraci, to byl fakt masakr. A do tretice musim pochvalit Christinu Ricci, zahrala slusne a vypadala pri tom sexy. Co ale pochvalit nemuzu je Jason Biggs, kterej sice sem tam hraje solidne, ale mnohem castejc pripomina toho idiota z Prcicek. Sice me ze zacatku film nak zvlast nechyt, ale postupne, jak dostavali dialogy vetsi stavu, jsem se zacal slusne bavit, takze ty slabsi 4* dam.(12.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace