Cokoliv

Anything Else

• Francie

Vie et tout le reste, La

Čokoľvek

Scénografie:

Santo Loquasto

Kostýmy:

Laura Jean Shannon

Tohle se moc nevyvedlo .. hm, hm.(29.5.2008)

• golfista

Jak už to tak se mnou a s Allenem bývá. Buď jsem nadšen, nebo nejsem schopen pochopit, jak mohl takový filmař natočit něco tak průměrného. Tenhle film je bohužel ten druhý případ........ Když vám to ve sportu (i když jste jednička) nejde, dostanete nakládačku. Když jste u filmu, jste slavní a natočíte kravinu, spousta lidí vás ještě pochválí. V těchto případech jsem spíš milovník golfu. ... Sorry Woody zase vedle :)(17.4.2004)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $3,212,310Tržby Celosvetovo $13,585,075(4.10.2008)

-ROZEŠEL JSEM SE S DÍVKOU. POSLALI MĚ K PSYCHIATROVI A TEN ŘEKL: PROČ JSTE TO V DEPRESI UDĚLAL? -NECHALA MĚ DÍVKA. -MUSÍME VÁS VYŠETŘIT. -PROČ? NECHALA MĚ. -PROČ SE TAK HNĚVÁTE? -PROTOŽE TU HOLKU CHCI! -CO ZA TÍM JE? -NIC! -DÁM VÁM LÉKY. -NECHCI LÉKY, CHCI TU HOLKU! Teď poznávám, že moje nálady se více promítají do sledovaného snímku, než jsem si dříve myslel. Bylo to utahané a až moc ukecané (i na Allena), i když pár scén mě dovedlo vytrhnout z letargie. Ale teď už musím jít. Mám něco naléhavého v Ohňové zemi.(4.11.2004)

Mladí herci v allenově filmu, to je jak živá voda. Nebylo to dokonalé to ne, a mělo to víc než pár nudných míst, ale ty zábavné byly opravdu fajn. Jason Biggs mi tam opravdu seděl, Allen byl taky dobrej a Danny DeVitto a jeho kolaps v restauraci mne spolehlivě rozesmál.(14.2.2008)