T2 3-D: Battle Across Time

USA, 1996, 12 min

Brad Fiedel

Scénografie:

John Muto

Tak konečně jsem to viděl z http://www.youtube.com/watch?v=KSTwPneXArw&feature=related . Tady druhá nahrávka http://www.youtube.com/watch?v=CEsuB9-XvRw&feature=related, ale ta je máznutá díky tomu, že je to ve 3D. Na druhém videu je ale lépe vidět, jak to 3D z roku 1996 pěkně promakaný, více pláten, mezi tím skutečné rekvizity a živý herci. v tomto 12ti minutovém kraťasu se T-800 a John Connor dostanou do budoucnosti, kde mají za úkol zničit Skynet, v tom se jim snaží zabránit všelijací terminátoři a na konci je čeká obří bos T-1000 000. Opravdu povedenej kraťas, kterej bych si přál vidět někdy naživo. Za mě 90% :)(16.6.2012)

Asi nejzábavnější kraťas, co jsem zatím viděl. Příjemná dvanáctiminutová scéna do série Terminátor. Nechybí všichni herci z T2. Arnold je opět nesmrtelný a v nejlepším z kostýmů předvede opět skvělé nabíjení brokovnice a hodí známé hlášky. "I'll be back a Get Down". Battle across Time je dobrá ochutnávka a svůj čas i využívá. Vizuál na krátkometrážní film je super. Samozřejmě škoda toho 3D, které s největší pravděpodobností neuvidím, ale i takhle to bylo fajn. (80 %)(14.2.2015)

Rozpočet $60miliónov║ Jednoznačne by to bolo treba vidieť v 3D verzii, ináč to nemá ten správny efekt, krátky dej je jednoduchý a priamočiary ale výhodou je že nie je zdĺhavý a tým pádom nemá šancu nudiť. /70%/(10.4.2009)

Docela zábavný kraťas ke kterému by se ale opravdu hodilo velké plátno a 3D.(22.1.2007)

Sakra, být v té době na kinoprojekci, tak si snad chrochtám blahem. Paráda, pokračování po T2 je opravu úchvatné a hláškující Arnold je zpátky :D(15.9.2013)

• - Cena tohoto krátkého snímku byla 60 milionů dolarů, ovšem i kvůli tomu, že v nákladech je zahrnuta výstavba nového kina včetně technického vybavení v zábavním parku Universal. (WolfR)

• - Kino, ve kterém se T2 3-D: Battle Across Time promítá, je stylizováno do podoby sídla společnosti Cyberdyne. Můžeme zde vidět její logo, či strážníky v uniformách. (WolfR)