poster

The Alchemist Cookbook

Drama / Horor

USA, 2016, 82 min

Režie:

Joel Potrykus

Scénář:

Joel Potrykus

Kamera:

Adam J. Minnick

Střih:

Joel Potrykus

Scénografie:

Michael Lapp
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  odpad!

  No tak takhle fakt ne. Vizuál byl sice míň amatérskej, než jsem očekávala, ale to je asi to jediný pozitivní, co o tom všem můžu říct. Jinak se jen negr motá v maringotce plný zkumavek, deklamuje u zapálený pneumatiky z knížky pro začínající čarodějníky a střídá připosranej výraz s ještě připosranějším. Ach jo!(6.11.2016)

 • *CARNIFEX*
  **

  Pozrieť sa to dalo, netvrdím že nie, no nie je nič horšie, ako keď Vás obsah "K" filmu nabudí viac, ako "SAMOTNÝ" obsah filmu - 30%(9.10.2016)

 • JASON_X
  ***

  Kuriózní záležitost, která je zajímavá svou neotřelostí, bizarností, amatérštinou... Je to opravdu o "alchymistovi", ale... o trochu alternativním alchymistovi. Náš "alchymista" je totiž mladý schizofrenní nigga nevábného zevnějšku, zjevně vyšinutý, který si hraje se zkumavkami v maringotce uprostřed lesů a řídí se přitom radami jakési pochybné obrázkové brožurky, kterou nejspíš ukradl v knihovně nebo v Kmartu. A během svých pokusů dost nevhodně smaží na plný koule muziku z kazeťáku (jsme totiž v osmdesátkách). No a z oné brožurky se posléze snaží i vyvolat démona Beliala nebo koho. Možná proto, aby mu daroval nový Adidy, zlatej řetěz, nebo pořádný stereo. Je ovšem všeobecně známo, že při evokaci člověk nesmí mít strach. Ale jelikož je náš nigga podělaný až za ušima, dokonce se dojemně omlouvá své obětní vačici, dopadly jeho experimenty po zásluze. Mám z tohohle nízkorozpočťáku dobrý pocit a kdyby rejža v závěru vynechal nadbytečnou scénu s opětovným vynořením se z vody, uvažoval bych možná chvilinku i o čtvrté. P.S.: Nejvýznamnější poznatek, který si z filmu odnáším je ten, že ústní projev a jazyková slovní zásoba některých dnešních afroameričanů je zhruba na úrovni hovorové neandrtálštiny.(12.10.2016)

 • brasek
  odpad!

  Primitívny snímok! Podľa hodnotenia som toho veľa neočakával... vlastne som čakal nič, hlúpe nič, ale toto ozaj bolo ešte horšie. Tento snímok je snáď nejaký dokument o jedle... či nie? Však Sean pri ohni niečo konzumuje, v maringotke konzumuje chipsi, potom opäť konzumuje chipsi až mu vylietavajú omrvinky z úst a aby sa príbeh vygradoval, tak sa napcháva vločkami s mliekom, ktoré mu steká po hube a veľké finále? Príde druhý černoch a jediné čo chce, je zjesť salámu! Sean ho vyhodí a potom zase pri ohni si opeká klobásu. Jediný des z toho všetkého mal kocúr.(13.11.2016)

 • Qeo
  odpad!

  Kde nic není ani smrt nebere.(16.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace