Policajti na baterky

Policajti na baterky

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2003, 88 min

Lawrence je skvělý komik a i obstojný herec, ale jeho kolega s etvari, jako by hral v nejakem dramatu, kde musi byt porad napnuty a tvarit se jako nejvetsi bouchac na svete, Tohle mi nejde vubec dohromady. Pokud to mel byt zamet, no to me podrz.(17.6.2006)

Za svoje vysoké hodnocení se nestidím,protože tohle téma mi sedlo a já se prostě a jednoduše bavil. Na Lawrence jsem zvyklý tak předváděl to co umí. "Jen proto,že jsem černej?"(7.2.2008)

• Kryton

Lawrence má u mě zatím rekord. Vždy jeho komedie (vyjma Bad Boys) vypnu po pár minutách, protože to se nedá dokoukat.(29.11.2008)

• IQ Tiqe

Jo, párkárt jsem se upřímně zasmál, ale jinak jsem viděl tuctovou trapnou americkou komedii s ubohými vtipy. Nemluvě o "velmi realistických" scénách, kdy jste obklíčeni jakoby v aréně, kolem vás je 10 střelců a vy geniálně utečete.(20.7.2008)

• nash.

Akční / Thriller / Komedie? Opravdu? Já tedy marně hledal kde to bylo akční, marně čekal na thriller a marně přemýšlím čím to měla být komedie. Nevtipná, nezábavná nuda s trapným Lawrencem, Zahnem, který mi připadal úplně mimo, scénářem, který autor nepsal, jen ho prohnal nějakým kompilátorem, co ho poskládal z těch nejlevnějších klišé nabízených nějakou zkušební free verzí, a pak z něj ještě pro jistotu vyházel všechno co mohlo hrozit humorem. Naprosto a ve všech ohledech zbytečný film.(15.7.2011)

• - Policajný riaditeľ Washington jedol vo filme chipsy značky Lays. (BoncheR)

• - Na DVD naleznete i alternativní konec. (CliffLee)

• - Earlova automatická pistole ‘‘Earl Junior‘‘ je Glock 18C. (CliffLee)