Policajti na baterky

Policajti na baterky

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2003, 88 min

Pat a Mat v černobílém provedení. :-o(12.11.2010)

• gouryella

Komu se může líbit film, v němž Lawrence v hlavní roli si dokáže hrát jen na ubližovaného černouška a divákovi nabízí jen trapné křepčení, stupidní "vtipy" a další neherecké projevy. Celou dobu jsem si přál aby mu už konečně někdo nakopal prdel .....(14.7.2003)

• bouncer

Myslím si, že námět černý policajt + bílý policajt (popř. bezpečnostní agentura) = hahaha, je už maximálně vyčerpaný a dnes je to přežitek, na který mě odpuzuje se koukat. Nabízí se srovnání s názvově podobnou komedií Policajti ze Švédska, která je minimlně o tři kategorie lepší. Nabízí se už jen otázka: Proč Policajti na baterky vznikli? Proč?(1.2.2004)

• IQ Tiqe

Jo, párkárt jsem se upřímně zasmál, ale jinak jsem viděl tuctovou trapnou americkou komedii s ubohými vtipy. Nemluvě o "velmi realistických" scénách, kdy jste obklíčeni jakoby v aréně, kolem vás je 10 střelců a vy geniálně utečete.(20.7.2008)

• Tommassi3

"A to tuhle hovadinu myslíš vážně, Earle, nebo jsi to jen plácnul ??" - "Nikdy si nejsem jistej, dokud nedomluvím.." ;)(20.3.2016)