Policajti na baterky

Policajti na baterky

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2003, 88 min

Slabší policejní komedie M. Lawrence. Ten jich má na krku již několik, ale tato patří k těm slabším. Po jeho boku bych viděl taky lepšího parťáka, ačkoliv je mi jasné, že jeho hlášky unese málokdo.:-) Ale jako odpočinková sobotní podívaná to není špatné. 55%(29.10.2008)

• Turiec

Nie je vtipný, nevie hrať, volajme ho Martin Lawrence. Síce sa to nerýmuje, ale je to pravda. Čierny a biely "policajt", ktorí sa celý film hádajú a riešia spolu veľmi dôležitý prípad. Nepripomína vám to niečo? Videli sme to už mnohokrát a našťastie aj lepšie sfilmované. Okrem trápnych pokusov o vtip a množstva rasistických černošských kecov vo filme len ťažko niečo nájdete. Poďakovať za to môžeme okrem hercov hlavne samotnému prihlúplemu deravému nelogickému a nevtipnému scenáru.(1.7.2004)

Kdysi hodně dávno jsem to viděl v telce a líbilo se mi to. Teď jsem si to připomenul a pořád je to moc fajn komedie.(27.8.2015)

Asi budu omezenej, když řeknu, že se mi tato bestarostná komedie líbila. Jediné co nechápu je, proč sakra jsou všude "bílej a černej", ale no nic. Martin Lawrence v roli věčně smolného adepta v policejní akademii se mi zalíbil, asi to bude tím, že je to můj oblíbenec. Za to jeho "parťák v podání Stevena Zahna byl to takový zarytý policajt, ale co také čekat od policisty, jemuž zabijí partnera při výkonu služby. Já se bavil, pěkná komedie na vypnutí a pouze sledovat. Tady je tolik bílejch, až mě to oslňuje!"(3.1.2008)

Není to nic převratnýho, co bychom neviděli už hodněkrát, ale zabaví to a někdy i pobaví. A přesně tohle očekávám od takového typu filmu. 50 %.(16.8.2009)

• - Na DVD naleznete i alternativní konec. (CliffLee)

• - Earlova automatická pistole ‘‘Earl Junior‘‘ je Glock 18C. (CliffLee)

• - Více než 400 000 lahví nápojů a piva bylo použito jako kulisy během přestřelky ve skladišti. (CliffLee)