Policajti na baterky

Policajti na baterky

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2003, 88 min

Slabší policejní komedie M. Lawrence. Ten jich má na krku již několik, ale tato patří k těm slabším. Po jeho boku bych viděl taky lepšího parťáka, ačkoliv je mi jasné, že jeho hlášky unese málokdo.:-) Ale jako odpočinková sobotní podívaná to není špatné. 55%(29.10.2008)

Snímok pôsobí tak trochu nevyrovnane. Ako keby sa nevedel rozhodnúť či bude sitcomom v celovečernom prevedení alebo vážnym akčným thrillerom. Ako celok - dá sa.(10.1.2011)

Mizery jsem viděl před dlouhým časem, na dvojku se zatím nechystám a tak jsem se s "komikem" jménem Martin Lawrence moc často nesetkával. Ovšem v této "komedii" mi jeho tlemení po pěti minutách lezlo na nervy. Několik světlých okamžiků a jeden, dva fóry takové snímky nezachrání. 50%.(21.1.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $36,381,186Tržby Celosvetovo $50,097,949 ║ Tuctová samoľúba sucharina. /35%/(19.5.2007)

CITÁT - Pomoc! Koupil jsem to! Umírám! Vidím bílý světlo! I to světlo je bílý!..................... Chápete, jak to převážně dopadne, když se před kamerou sejde černoch a běloch?(23.6.2013)