Policajti na baterky

Policajti na baterky

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2003, 88 min

Steve Zahn a večne ukecaný Martin Lawrence sú snáď jediné, čo mi vo filme sadlo a kvôli čomu som dal 3*. V ostatných zložkách ide o tuctovú komédiu, ktorá nič nové nepriniesla, ba naopak, kopíruje všetko, čo sa len dá. A tie rasistické vtípky neboli ani veľmi zábavné a akcia sa vychváliť taktiež nedá. No v určitých scénach som sa pobavil a rozhodne to nepovažujem za žiadnu katastrofu. /60%/(14.6.2011)

• Slarque

Martin Lawrence je na zabití (jako ostatně prakticky pořád), Steve Zahn nejspíš nevěděl, že mělo jít o komedii. Dennis Dugan je natolik schopný režisér, že zvládl natočit i slušné množství akčních scén tak, aby se u nich diváci zbytečně neprobouzeli.(22.11.2007)

Kdysi hodně dávno jsem to viděl v telce a líbilo se mi to. Teď jsem si to připomenul a pořád je to moc fajn komedie.(27.8.2015)

Pat a Mat v černobílém provedení. :-o(12.11.2010)

Ale jooo, docela se to dalo. Na hranici průměrnosti. 2*-3* (viděl jsem: 1 a půl krát)(21.11.2016)

• - Na DVD naleznete i alternativní konec. (CliffLee)

• - Policajný riaditeľ Washington jedol vo filme chipsy značky Lays. (BoncheR)

• - Při autohoničce na vrakovišti, kde hlavní hrdinové ujíždí v policejním autě, nabourají pravý přední bok auta (blatnik, světlo, nárazník, atd...) v dalším záběru je ale auto zcela v pořádku. (Dzarule)