Policajti na baterky

Policajti na baterky

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2003, 88 min

Celkem vyvedená komedie se skvělým hereckým duem Martin Lawrence a Steve Zahn. Film má jednoduchej, nijak nevýraznej příběh, o to ani tak nejde. Mohl být lepší, ale nevadí. Hlavní jsou vtipné scény, kterých je dost a jsou hodně úsměvné. Potěší i herec Eric Roberts. Takže film hodnotím na 80% = ****(2.12.2012)

Mizery jsem viděl před dlouhým časem, na dvojku se zatím nechystám a tak jsem se s "komikem" jménem Martin Lawrence moc často nesetkával. Ovšem v této "komedii" mi jeho tlemení po pěti minutách lezlo na nervy. Několik světlých okamžiků a jeden, dva fóry takové snímky nezachrání. 50%.(21.1.2004)

Po dlhšej dobe som sa u nejakej komédie dobre zasmial, zo začiatku to síce vyzeralo že sa bude jednať o ďalšiu trápnu komédiu, ale po pár minútach ma dej zaujal a smial som sa až do úplného konca. Tento film sa mi páči, pretože je plný drsných hlášok a komických scén a nesmú chýbať ani dvaja srandovní policajti. Martin Lawrence je už všetkým známy ako komik a Steve Zahn len znova potvrdil, že je jeden z mála, ktorému sedí ako vážna, tak aj komická úloha. Určite doporučujem ak sa chcete pobaviť.(6.1.2015)

• DDT

Kdyby se tam nechaly jenom ty akční scény, je to průměrná, neurážející kriminálka. Kdyby se akční scény vynechaly a odstavil se i Martin Lawrence, mohla to být průměrná, neurážející komedie. A kdybych byl černoch, dám tomu čtyři hvězdičky.(15.3.2003)

• mustafa

Největším problému Policajtů na baterky je jejich rozpolcenost. Autoři se měli rozhodnout, jestli chtějí točit komedii nebo nějaký béčkový akční film s Martinem Lawrencem. Největším kladem filmu je jeho délak, takže si můžete oddechnout, že Vás tvůrci netýrali ještě déle s nějakými malichernostmi. Martin Lawrence se sice snaží, ale stejně vypadá trapně. Steve Zahn je dobrý herec, bohužel občas zřejmě nerozpozná dobrý scénář, jako se tomu stalo u Policajtů na baterky. Z předchozích Lawrencových filmů jsem byl zvyklý na fekální humor, naštěstí v tomto filmu je tato zvláštní a trapná odrůda humoru vynechána. Zabavný je Eric Roberts, který je typickým příkladem toho, kam až může člověk klesnout (Roberts si dokonce nechal obarvit vlasy na blond)!!!(3.2.2004)