Policajti na baterky

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2003, 88 min

• nash.

Akční / Thriller / Komedie? Opravdu? Já tedy marně hledal kde to bylo akční, marně čekal na thriller a marně přemýšlím čím to měla být komedie. Nevtipná, nezábavná nuda s trapným Lawrencem, Zahnem, který mi připadal úplně mimo, scénářem, který autor nepsal, jen ho prohnal nějakým kompilátorem, co ho poskládal z těch nejlevnějších klišé nabízených nějakou zkušební free verzí, a pak z něj ještě pro jistotu vyházel všechno co mohlo hrozit humorem. Naprosto a ve všech ohledech zbytečný film.(15.7.2011)

• bouncer

Myslím si, že námět černý policajt + bílý policajt (popř. bezpečnostní agentura) = hahaha, je už maximálně vyčerpaný a dnes je to přežitek, na který mě odpuzuje se koukat. Nabízí se srovnání s názvově podobnou komedií Policajti ze Švédska, která je minimlně o tři kategorie lepší. Nabízí se už jen otázka: Proč Policajti na baterky vznikli? Proč?(1.2.2004)

Asi budu omezenej, když řeknu, že se mi tato bestarostná komedie líbila. Jediné co nechápu je, proč sakra jsou všude "bílej a černej", ale no nic. Martin Lawrence v roli věčně smolného adepta v policejní akademii se mi zalíbil, asi to bude tím, že je to můj oblíbenec. Za to jeho "parťák v podání Stevena Zahna byl to takový zarytý policajt, ale co také čekat od policisty, jemuž zabijí partnera při výkonu služby. Já se bavil, pěkná komedie na vypnutí a pouze sledovat. Tady je tolik bílejch, až mě to oslňuje!"(3.1.2008)

Není to nic převratnýho, co bychom neviděli už hodněkrát, ale zabaví to a někdy i pobaví. A přesně tohle očekávám od takového typu filmu. 50 %.(16.8.2009)

A proč ne? Ve srovnání s jinými akčními komediemi jsem se docela bavila. Lawrence je chvílemi sice (jako již tradičně) přepísklý, většina hlášek je ale boží.;-)(12.11.2010)

• - Policajný riaditeľ Washington jedol vo filme chipsy značky Lays. (BoncheR)

• - Na DVD naleznete i alternativní konec. (CliffLee)

• - Více než 400 000 lahví nápojů a piva bylo použito jako kulisy během přestřelky ve skladišti. (CliffLee)