Policajti na baterky

Policajti na baterky

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2003, 88 min

Priemer, radšej si pustím o mnoho vtipnejší Modrý blesk, taktiež s Lawrenceom.(16.6.2007)

Já si nemohu pomoci,ale pobavil jsem se.(7.7.2006)

• nash.

Akční / Thriller / Komedie? Opravdu? Já tedy marně hledal kde to bylo akční, marně čekal na thriller a marně přemýšlím čím to měla být komedie. Nevtipná, nezábavná nuda s trapným Lawrencem, Zahnem, který mi připadal úplně mimo, scénářem, který autor nepsal, jen ho prohnal nějakým kompilátorem, co ho poskládal z těch nejlevnějších klišé nabízených nějakou zkušební free verzí, a pak z něj ještě pro jistotu vyházel všechno co mohlo hrozit humorem. Naprosto a ve všech ohledech zbytečný film.(15.7.2011)

Není to nic převratnýho, co bychom neviděli už hodněkrát, ale zabaví to a někdy i pobaví. A přesně tohle očekávám od takového typu filmu. 50 %.(16.8.2009)

• Ainy

Dokážu si představit tuhle komedii natočenou některými našimi režiséry. Při představě ultravtipného Jaroslava Sypala a nebo Ládíka v policejní uniformě potměšile pokukuju po dveřích wecka neb se mi zvedá žaludek. Tahle komedie je neskutečná blbost, ale přesto má velké štěstí. Štěstí v tom, že jsem v chorém stavu ležela zabalená do deky, kdy mi bylo tak nějak jedno, co v televizi běží a taky to, že ta blbost byla americká a na ně se mi opravdu kouká lépe než na haha slátaniny made in Troška.(23.2.2015)