poster

21 gramů

 • USA

  21 Grams

 • Slovensko

  21 gramov

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2003, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • molotov
  *****

  Strašný psycho. Jak Del Toro přijede domů po tý autonehodě, tak to je jedna z nejsilněji zahraných scén ve filmu všech dob.(7.4.2004)

 • H34D
  ****

  Nechronologické skládání scén se A. G. Iñárritovi v Amores Perros evidentně osvědčilo a tak se rozhodl jít ještě dál, 21 gramů může působit hlavně zpočátku dosti chaoticky, neboť vyprávění se přesouvá skrze místo i čas bez jakéhokoliv upozornění, ale má to i své výhody, divák se aspoň více soustředí a dokáže se lépe odpoutat od reality a vžít do filmu... 21 gramů je vskutku působivý a emocionálně silný film, rozehrává propracované psychologické drama mezi třemi postavami, jejichž životy spojí jedna tragická událost. Výkony hlavních představitelů jsou výborné, jejich prožitky doslova přetékají z obrazovky a člověk by jim věřil každé gesto, naposled si takto excelující hereckou trojici v ústředních rolích vybavuji u L. A. - Přísně tajné... Mé předlouhé rozhodování mezi 4 a 5 hvězdicemi rozhodla až druhá projekce, sice směrem dolů, ale i tak... 9/10(2.8.2008)

 • May
  ****

  Neskutečná podívaná... dechberoucí mozaika vyprávěná od začátku, od konce i od prostřed zároveň, člověku chvilku trvá než se zorientuje; celkový požitek z filmu je obrovský.(9.2.2004)

 • POMO
  ****

  1. Bolo určite treba toho preskakovaného rozprávania? 2. Inarritu útočí na naše city čo mu sily stačia, no nikdy sa nepriblíži intimite Larsa von Triera. Tie emócie vlastne nevytvára on, ale páni herci a dámy herečky. ***Naomi***. Určite úžasný film, na ktorý len tak nezabudnete (nápad so srdcom nemá obdoby), no v niektorých ohľadoch spochybniteľný.(9.3.2004)

 • golfista
  *****

  Režisér (A.G.Iñárritu - Amores perros) se rozhodl servírovat tenhle strhující příběh jako střepy zrcadla. Když je začnete nacházet, nevíte kam patří, jenom že se krásně lesknou. Postupem času začínají vystupovat z té skládačky obrysy a detaily, aby nakonec daly dohromady jedno z nejkrásnějších zrcadel, které odráží tolik citů a emocí, že je z kina skoro neodnesete.... Výkony Naomi, Seana a Benicia jsou vpravdě nezapomenutelné !(27.1.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace