Hezky, az nostalgicky film se sympatickou Miladou Vnukovou v hlavni roli. Pekne pisnicky a dobra letni atmosfera.(22.10.2011)

NOVA HD (4:3) - Dneska ráno to dávali na Nově a ještě se zalepenýma očima jsem se rozhodl, že si dám po delší době starý český film. Musím říct, že to nebylo špatné. Hlavní hrdinka se mi líbila. Nebyla to žádná puťka nebo nána. Herce jako Brousek, Jandák nebo Myslíková bylo zajímavé sledovat ve filmu, který je starý 39 let. Navíc jsem si zavzpomínal na doby, kdy jsem taky jezdil na tábory (nebyly to teda už pionýrské :)) Jenom ten závěr bych já osobně udělal jiný - já bych tam ukázal, jestli Jindra skutečně na ní počkal, nebo si našel někoho jiného. Ale to je jen detail. Nemám problém dát 70%(22.4.2012)

• brit84

Ničím nevybočující film o dětském táboře ze 70´ let, kde mě hodně pobavil moment, kdy zní u táboráku nezaměnitelný zpěv Karla Zicha a měl to jako zpívat Jandák. Tak to byla fakt pecka!(3.4.2011)

• dobytek

Takovej pěknej film pro nejrůznější pedo, hebe a další -fily. Stáhnul jsem to více-méně omylem. Pak jsem se dočet, jak se kolega Enšpígl rozplývá nad Miladou Vnukovou, tak jsem si řek, že se jako správnej voyeur na ni taky podívám. To bylo opravdu hezký děvčátko. Bohužel její role byla tak pitomá, že jsem nad tim moh jenom kroutit hlavou. Ale nejvíc mě dostal Jandák s fešáckou bradkou. Ten tady jako ideologický vůdce tábora naprosto perlil. A navíc dokázal skvěle imitovat Karla Zicha. Mimochodem je to asi destátej film od Kanibala, kterýmu dávám 2 hvězdy. Tenhle režisér mi nějak absolutně nesedí.(29.3.2014)

Já tomu filmu strašně děkuju, za to, že jsem se moh vrátit do svýho dětství a zavzpomínat na všechny ty táborový hry, na opejkání buřtů u ohně a zpívání trampských písniček, táborový lásky a neskutečně ohromnou porci veselých příhod co jsem kdysi jako kluk každý léto prožíval v bobří zátoce u Ledče nad Sázavou. Díky tomuhle filmu se zdálo, jako kdyby se tohle všechno stalo teprve včera. Už si ani nepamatuju, kdy mě u nějakýho filmu bylo tak příjemně jako u týhle letní pohodovky. Ano jistě, z filmařskýho hlediska to asi není uplná dokonalost, ale když něco člověka tak příjemně pohladí na duši, tak onu filmařskou dokonalost klidně nechá běžet za jinejma divákama a stejně bude spokojenej jako králík po dvojitý porci mrkví. Jo a Miladka Vnuková je nádherná, když se usmála, tak praskala klučíčí srdce po kilech. P.S. Žádám okamžité vydání filmu na DVD !!(12.3.2011)

• - Filmový debut Otakara Brouska ml. (M.B)

• - Natáčelo se v Nezabudicích u Křivoklátu a v Humpolci. Ve filmu se objevil hrad Lipnice nad Sázavou. (Warden75)