NOVA HD (4:3) - Dneska ráno to dávali na Nově a ještě se zalepenýma očima jsem se rozhodl, že si dám po delší době starý český film. Musím říct, že to nebylo špatné. Hlavní hrdinka se mi líbila. Nebyla to žádná puťka nebo nána. Herce jako Brousek, Jandák nebo Myslíková bylo zajímavé sledovat ve filmu, který je starý 39 let. Navíc jsem si zavzpomínal na doby, kdy jsem taky jezdil na tábory (nebyly to teda už pionýrské :)) Jenom ten závěr bych já osobně udělal jiný - já bych tam ukázal, jestli Jindra skutečně na ní počkal, nebo si našel někoho jiného. Ale to je jen detail. Nemám problém dát 70%(22.4.2012)

"V lese se neřve !!" - "Ve městě taky ne !! No, tak kde si máme zakřičet ??" ;)(19.1.2014)

Film je to naprosto průměrný, přesto však kvůli nostalgii s hodnocením přitlačím. Někdy musí vyplavat na povrch moje slabost pro skauting a tramping, pro táborové hry a soutěže, pro dětská přátelství a schopnost odpouštět, pro táborový oheň a country písničky hrané na rozladěnou kytaru... Je to odhlédnutí na cestu mého dětství, kdy všechno bylo ještě tak sladce jednoduché.(14.3.2012)

• Snorlax

Kterak jedna zamilovaná pubescentka k rozumu přišla a s pionýrským kolektivem se sžila.(22.12.2012)

• brit84

Ničím nevybočující film o dětském táboře ze 70´ let, kde mě hodně pobavil moment, kdy zní u táboráku nezaměnitelný zpěv Karla Zicha a měl to jako zpívat Jandák. Tak to byla fakt pecka!(3.4.2011)