poster

Johnny English

 • Velká Británie

  Johnny English

 • Francie

  Johnny English

 • Slovensko

  Johnny English

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2003, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  **

  Pro nekritické skalní fanoušky Rowana Atkinsona může být, ale pro diváka, který hledá dobrou parodii na bondovky, u níž by se doopravdy zasmál a nejen pousmál jednou za půl hodiny doporučuju prvního Myersova ŠPIONÁTORA. Je mnohonásobně vtipnější, má daleko lepší muziku a více známých herců a cameo rolí. Tohle je dobré tak pro malé děti. Tak provařenému a krotce formulovanému vtipu jako bylo Atkinsonovo "to bych si radši sedl na kaktus než se s ním seznámit" pronesené na Malkovichovu adresu samozřejmě s Malkovichem za zády se opravdu nemohu smát. Film o kterém beze zbytku platí, že trajler je lepší než celý film.(18.7.2003)

 • Falko
  ***

  Rowan Atkinson zostane u mna navzdy zaskatulkovany ako nemotorny smoliar Mr. Bean a preto som sa na väcsine scen aj v tejto komedii s chuti zasmial, ale to, co sa dialo poslednu tretinu prekrocilo vsetky hranice najdebilnejsieho scenara a to uz nedokazal zachranit ani Atkinson. Takze 60%... 19.06.2009 ___ Rowan Atkinson - (Johnny English) +++ John Malkovich - (Pascal Sauvage) +++ Tasha de Vasconcelos - (Alexandra) +++ Ben Miller - (Bough) +++ Greg Wise - (Agent Jeden) +++ Natalie Imbruglia - (Lorna Campbell) +++ Hudba: Ed Shearmur +++(19.6.2009)

 • mandes
  **

  rozpočet : $40 million tržby celosvetovo : $158,919,243(19.12.2006)

 • novoten
  ****

  Tak trochu jiný Rowan Atkinson v souboji s úlisným přízvukem Johna Malkoviche. Míra střelenosti sice občas hapruje na samé nejzazší hraně, ale chvíle, kdy do sebe gradované vtípky zapadnou plnou silou, stojí vážně za to. "Thank you for the music..."(17.4.2006)

 • genetique
  ****

  Keď ono sa to ani ako paródia brať nedá. Čomu svedčí aj fakt, že navyše ďaleko presahuje aj kvalitu niektorých ozajstných bondoviek. Výborný nápad, pár vydarených gagov, Malkovich nesklamal, dokonca aj Imbruglia to príjemne doplnila. Perfektná zábava, Atkinson proste žiari, nech sa pustí do čohokoľvek a to mu dúfam nikdy nikto nezoberie. Len škoda, že ho ešte každý stále berie a nevie s ho predstaviť inak ako Beana. 80%.(14.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace