poster

Johnny English

 • Velká Británie

  Johnny English

 • Francie

  Johnny English

 • Slovensko

  Johnny English

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2003, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  První díl byl alespoň místy vtipný ....55%(4.6.2012)

 • AngelAngie
  ***

  Není to příliš výjimečné, ale mnohdy zatraceně vtipné ..(30.5.2008)

 • kOCOUR
  ****

  Je to za 4, ale je to o fous...přeci jen momentů, kde jsem se opravdu za břicho popadl, by se dalo spočítat na prstech jednoprsté ruky. Bráno globálně, spíše jsem se snímkem nenápadně proplížil s lehkým úsměvem na rtech (a to také samozřejmě není málo). Atkinson mi i v nehloupé poloze sedí, jeho výrazný akcent zbožňuju, herecky má rozhodně navíc než jen poskakovat před zrcadlem a dokáže utáhnout každou scénu s nadlidským PŘEHLEDEM. Vážnost v obličeji ála Jistě, pane ministře v kontrastu s vyplazovacími Beanovskými prostřihy tvoří vrchol britského humoru. Suššího než Sahara a ostřejšího než nůž vražený někomu do třísel. Velkým zklamáním je pro mě Natalie Imbruglia, příjemným naopak úděsná francouzština Johna Malkoviche :). Scénář je chytrý až běda, kamera je velice komorní (osobitá), film má to správné tempo a vůbec to všechno odsýpá, že člověk ani nepostřehne, že je o 100 minut starší. Celkově si Howitt drží stále laťku relativně vysoko a Atkinson by se naznačeného směru měl rozhodně držet...(18.4.2003)

 • Le_Chuck
  **

  Velice unylá paródia alá Bond. Film je bez štipky nápadu, uťahaný, humor tupý, Natalie prekrásna, Malkovich ... čo tu preboha robí John Malkovich ? Crap, nuda.(25.6.2005)

 • Matty
  ***

  Johnny sice má ubohý scénář, mnoho hluchých míst a nepřesvědčivého Malkoviche, ale rovněž disponuje jednou smrtící tajnou zbraní: Rowanem Atkinsonem! Jeho grimasy a pohyby zachraňují skutečně mnoho a hlavně díky němu fungují skeče, na jejichž sled se film drolí a které jsou z větší části založené na tom, že my víme, co on netuší. Nevědomost je ostatně Englishovou jedinou zvláštní schopností a tak není divu, že britské impérium zachraňuje jaksi nechtěně, kombinací debility a pasivity. 60% Zajímavé komentáře: k0C0UR, Oskar, Lokutus(12.3.2005)

 • - Postava Johnnyho Englishe vznikla původně pro reklamu firmy Barclaycard. (Specs)

 • - Ve scéně, kdy Johnny (Rowan Atkinson) omráčí plukovníka, má plukovník ohrnutý kabát a je vidět bílá strana. Když k němu však přibíhá zdravotník, už je otočený a vidět je barva červená. (Marrty3)

 • - Johnny English jezdí v autě značky Aston Martin DB7 Vantage. Jde o vlastní vůz Rowana Atkinsona. (džanik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace