• Francie

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2003, 88 min

Je jasné, že ten kdo očekává tuctovou parodii s nepřetržitým gejzírem gagů, bude bezesporu zklamán. Johnny English svým ztvárněním balancuje mezi sérií Růžový panter a trilogií Bláznivou střelou. Celkově to nemá tolik vtipů, kolik se očekávalo, ale zase to má perfektně natočené nejen komediální scény, ale i ty akčnější...(26.5.2003)

• Le_Chuck

Velice unylá paródia alá Bond. Film je bez štipky nápadu, uťahaný, humor tupý, Natalie prekrásna, Malkovich ... čo tu preboha robí John Malkovich ? Crap, nuda.(25.6.2005)

• ripo

Neuveriteľne stupídne "frky" stavané na komickom výrazive Rowana Atkinsona s prvkami fekálneho humoru .... A ten fekálny humor - ten doslovný - na hromadnej latríne ma utvrdil v tom, že viac ako jednu hviezdu si nezaslúži(10.2.2007)

Docela slabé, chatrný scénář, nepříliš zdařené vtípky a velmi málo využitý potenciál Rowana Atkinsona v hlavní roli.(10.2.2006)

Klasika mého mládí, která mi i navzdory značné imbecilitě způsobila mnoho záchvatů smíchu.(12.11.2011)

• - Sekvence s perem vystřelujícím jedovaté šipky také byla nejprve použita v reklamě. V ní se ale do nohy trefil sám Johnny English. (Specs)

• - Film ve Velké Británii propadl, hitem se stal až v zahraničí. (Indy21)

• - Na DVD Johnny English tančí na píseň "Does Your Mother Know" od skupiny Abba. (džanik)