• Francie

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2003, 88 min

Pravda je, že je to hodně velká kravina s naprosto stupidním příběhem, ale Rowan Atkinson si nezaslouží, aby se tento film stal zklamáním, i když pro někoho je. Já jsem se u filmu bavil i když tam byla řada trapných scén. Naštěstí je překryli ty vtipnější. Sice to není přesně ten anglický humor na který jsem zvyklý, ale legrace je díky Atkinsonovi. Jinak se mi ještě nelíbil John Malkovich jako záporák, i když on je umí tenhle se k jeho osobě nehodil. Bohužel ve světě film nebyl příliš úspěšný a tak to Rowan Atkinson nevydržel a rozhodl se v té době že skončí s herectvím naštěstí se tak nestalo a on stále točí a točit bude slušné filmy.(19.8.2006)

Je jasné, že ten kdo očekává tuctovou parodii s nepřetržitým gejzírem gagů, bude bezesporu zklamán. Johnny English svým ztvárněním balancuje mezi sérií Růžový panter a trilogií Bláznivou střelou. Celkově to nemá tolik vtipů, kolik se očekávalo, ale zase to má perfektně natočené nejen komediální scény, ale i ty akčnější...(26.5.2003)

To je zvláštní, mně to víc připomínalo Růžového pantera, než parodii na Bonda. Ovšem natočené to nebylo vůbec špatně a kromě lehce pobaveného úsměvu jsem se párkrát zasmála i hodně, takže celkově velmi slušná 3*.(10.2.2007)

Komediáne akčný pokus na anglický spôsob. Atkinson predvádza dobre overenú rutinu, všetci ostatný sú len pre vyplnenie deja.(10.10.2010)

• ripo

Neuveriteľne stupídne "frky" stavané na komickom výrazive Rowana Atkinsona s prvkami fekálneho humoru .... A ten fekálny humor - ten doslovný - na hromadnej latríne ma utvrdil v tom, že viac ako jednu hviezdu si nezaslúži(10.2.2007)