• Francie

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2003, 88 min

Tak u tohohle jsem se bavil hodne. Atkinson se tvari jako debil a vsechno podela, ale nakonec vse dobre dopadne. Neco mezi Bondem a Beanem. Rozhodne nejlepsi parodie na bondovky. Sice je vetsina foru dopredu jasnejch, jenze v Atkinsonovo podani se jim presto budete smat. A Malkovich je opravdu vynikajici a svoji roli "frantika" si skutecne uzil. Ja se bavil vyborne a docela by me zajimalo jak by to vypadalo, kdyby Atkinsona obsadily do skutecne bondovky, protoze v obleku vypada fakt cool.(1.2.2005)

zasmál jsem se pobavil jsem se, ale stejně tak bylo i momentů, kdy jsem si říkal, jestli ti mělo být vtipné či nikoliv(12.10.2012)

První díl byl alespoň místy vtipný ....55%(4.6.2012)

Několikrát jsem se od srdce zasmál, ale u filmu jako celku jsem se nepobavil. Pár vydařených chvilek nemůže utáhnout celý film. (A to ještě je minimálně půl hvězdičky za krásnou Natalii :) ... Při pár scénách mě napadla taková hříšná myšlenka, že by stálo za to obsadit Rowana Atkinsona do vážné role. Myslím, že by jí zvládnul bezvadně. Škoda té škatulky Mr. Beana (tedy pro něj škoda, pro nás jen dík že ho stvořil :)(30.10.2003)

• Eddard

Totální podprůměr a smutné zklamání - komedie, ve které v každé scéně odhadnete pointu dvě minuty předtím než přijde není pro mě. Tahle beanovská parodie na bondovky mi zatraceně nesedla a nic, zhola nic ji v mých očích neospravedlňuje. Za vším stojí předevšém opravdu MIZERNÝ scénář, ve kterém jsem našel pár (vlastně doslova PÁR - "uvolňovač svalů" a "Does your mother know?") dobrých gagů, které vůči zbytku působili vskutku jako perly v kupce hnoje. Ještě štěstí, že tam byla Natalie Imbruglia a Aston Martin - aspoň na ně byla radost pohledět. Cestu k filmu bych hledal jinudy, Rowane... 40%(16.8.2007)

• - Na DVD Johnny English tančí na píseň "Does Your Mother Know" od skupiny Abba. (džanik)

• - Při záběrech "skryté kamery" z Johnnyho (Rowan Atkinson) koupelny se při každém záběru mění pozice zubní pasty v pravém dolním rohu, a to aniž by se jí Johnny dotkl. (Mr.Hudson)

• - Johnny English jezdí v autě značky Aston Martin DB7 Vantage. Jde o vlastní vůz Rowana Atkinsona. (džanik)