poster

Lovci dinosaurů

 • USA

  A Sound of Thunder

 • Německo

  A Sound of Thunder

 • Slovensko

  Lovci dinosaurov

Akční / Drama / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Německo / Česko, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rob Roy
  *

  Ale že jsme se s Tomem Hardym na novinářské projekci nasmáli...(21.11.2005)

 • Skejpr
  ***

  Ono by to v zásadě nebylo až tak špatné. Scénář sice pokulhává (místy docela fest), ale prvotní myšlenku se zničit nepodařilo a v některých momentech je cítit i určitá řemeslná zručnost, kterou Hyamsovi odepřít prostě nelze. V kombinaci s katastrofickým technickým zpracováním se ale z Lovců stává patlanina nejhrubšího zrna a koho už pak zajímá, že za to tvůrci dost možná ani pořádně nemůžou. Nakonec tedy ne zvrhle zábavné, ale spíše tak nějak podivně smutně bezradné...(16.6.2008)

 • B!shop
  **

  Jo tak tohle byla vcelku povedena komedie. Coze, to neni komedie? Aha, tak v tom pripade to je sracka. Ale ne zas takova, jak jsem podle hodnoceni cekal. Zapletka filmu je vcelku dobra, coz o to, jenze zhruba po 30 minutach se napad vyplejtva a uz se jen vrsi jeden problem na druhej, jen aby se film natahl do potrebne delky. Ale je fakt, ze misty je film i docela napinavej. Dalsi, co se da povazovat za klad, je prumerna hudba. Co se tyce hercu, tak Kingsley je naprosto otresnej, jedinej kdo je vcelku dobrej, je Edward Burns, kterej mi trochu pripomina Afflecka. A aby toho nebylo malo, vsechny postavy maj naprosto stupidni dialogy, az sou nekdy vtipny. A pak tu jsou triky. Neco takovyho se fakt musi videt, za ty by se mela stydet i pet let stara hra, to bylo neco tak prisernyho, az sem se musel smat. Za to, ze jsem byl parkrat napnutej a parkrat se zasmal, ty 2* dam.(15.8.2006)

 • Jossie
  **

  Nápad to nebyl špatný, cestování časem mám vyloženě ráda, zmutovaná doktorka mě vyloženě pobavila, nenudila jsem se (dokonce to bylo sem tam i napínavé), takže škoda, že to kazily příšerné triky a vůbec, to by mohl být tak dobrý film, natočit to někdo úplně jiný.(3.2.2007)

 • Legas
  *

  Nevím, jestli ta kategorie existuje, ale Lovci dinosaurů jsou jasné "C" (céčkový film). Film je zábavným způsobem hloupý a s radostí jsem jej dokoukal až do konce. Těm špatným trikům bych se nedivil, ani bych je neodsuzoval, kdyby tento filmový skvost zamířil rovnou do videopůjčoven, ale jak se proboha dostal do kinosálů??? Nicméně bych jej vřele doporučil všem filmovým fandům, protože takové ultra-sci-fi, které vypadá jako sebe-parodie, je ukázkovým příkladem toho, jak se nemá dělat hollywoodský blockbuster.(1.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace