Lovci dinosaurů

Lovci dinosaurov

Akční / Drama / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Německo / Česko, 2005, 103 min

• viperblade

Tohle bylo dost podprůměrné. A to i na tupý akční film.(25.4.2008)

• imf

Ani nevím za co dávám tu jednu hvězdičku. Možná opravdu za bělostné afro Bena Kingsleyho. Ten jediný pochopil, že se Peter Hyams snaží převálcovat veškerou konkurenci (=Uweho Bolla) a je schopen v roce 2005 natočit film s trikovými záběry z let šedesátých. Neuvěřitelně stupidní zápletka o cestování časem a teorii šutru hozeného do vody (to musíte vidět) se mísí s extrémně primitivními triky (ani nevím, kde bych při kritice začal) a nejprkennějšími hereckými výkony letošního roku. Jeskyni jsem neviděl, ale pár lidí se shodlo, že tohle je ještě mnohem horší... a taky zábavnější. Celé kino si film jak se patří užilo, takže pokud se dovedete smát mutantům, které připomínají King Konga kříženého s T-Rexem, spí u stropu jako netopýři a umějí SKVĚLE mizet do temnoty, pak neváhejte ani minutu. Pevně doufám, že se tenhle film do kin probojuje, protože něco takového jste skutečně ještě neviděli. Budiž tahle očistná dvouhodinovka ponaučením pro všechny, kdož jsou schopni napsat, že třeba takový Batman začíná je sračka. Kecáte, protože opravdovou sračku jste ještě neviděli, ta se na vás chystá teď a tady. A jedna rada na závěr: Nekoukejte do světla! :)(20.10.2005)

• kOCOUR

Uwe Boll meets his match. Neuvěřitelně špatný film, u něhož se však budete neuvěřitelně smát. Nemá cenu vyjmenovávat všechna negativa, byli bychom tu do večeře. Prostě vezměte dokonalý film a udělejte z něj inverzi. A otevřete si flašku něčeho hodně řízného ;)(20.10.2005)

• Hitman_47

No sakra :) Nejít na to do kina a sledovat to (nedej bože) doma na DVD, tak si myslím, že jsem si zapl nějaký starší seriál. Dyť ty triky byly o třídu níž než ty v Totall recall (imho ta autíčka sprostě okopírovali). A o super CGI monstrech a efektech už ani nemluvim. Když na něčem chci film "postavitm," tak se alespoň trošku snažim....je to opravdu hrůza. Ale zase, když to vezmu z té druhé stránky, tak jsem se skvěle pobavil na účet tvůrců...protože tohle pustit do kin v roce 2005...(27.12.2005)

• 3DD!3

Špatně zfilmovaný "zajímavý" nápad s hroznými efekty. Když už nic jiného tak se u LOVCŮ DINOSAURŮ zasmějete a to nejen kvůli béčkovému názvu. Nejvíc to ale odnesl nebohý Ray Bradbury jehož krákou povídku dokázali tvůrci filmu úplně zničit. Peter Hyams je babrák.(25.4.2008)

• - Původně měl být film vydán již roku 2003. Důvodem pro zdržení byl bankrot produkční společnosti - jednoduše nebyly peníze na jeho dokončení. (Hejtmy)

• - Na pozici režiséra měl původně stanout Renny Harlin a roli doktora měl ztvárnit Pierce Brosnan. Oba však projekt opustili. (figgo jr.)

• - Když Kingsley na začátku jmenuje největší přelomy v dějinách lidstva, tak kromě Kolumba a Armstronga jmenuje i Brubakera na Marsu. Brubaker byla hlavní postava jednoho z nejlepších Hyamsových filmů Kozoroh 1, který pojednával o fiktivním přistání na Marsu. (Alex.89)