Lovci dinosaurů

Lovci dinosaurov

Akční / Drama / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Německo / Česko, 2005, 103 min

• Segrestor

Starý pán Ráj Bradbury se otáčel na posteli a povídku o zašlápnutém motýlkovi už desetkrát zmuchlal a v suchých ústech rozhryzal, přecedil a štěnicím rozdal napospas. "That was bullshit" bylo tlumeně slyšet po premiéře zpoza peřiny. Dlužno dodat, že povídka sama, ačkoliv zajímavá, stojí literárně taky za pěknej bulšit.(16.9.2013)

• Lavran

Opoještěři! Jupí! Po Bojišti Země další novodobá klasika, o které mohu s hrdostí prohlásit, že v bezbolestném válcování logiky zašla tak daleko, že definovala autonomní pokřivenou dimenzi plnou špatného (srandovního) a špatného (srandovního) a špatného (srandovního) a Bena Kingsleyho s velmi atypickým účesem (extra srandovního). Ani se mi nechce věřit, že něco takového natočil režisér mého oblíbeného Kozoroha 1! Must see! // Dávám jednu hvězdičku jako signum dobré zábavy, ale co si budeme nalhávat, jsem v pokušení dát plnou palbu! :)(25.4.2008)

• Jossie

Nápad to nebyl špatný, cestování časem mám vyloženě ráda, zmutovaná doktorka mě vyloženě pobavila, nenudila jsem se (dokonce to bylo sem tam i napínavé), takže škoda, že to kazily příšerné triky a vůbec, to by mohl být tak dobrý film, natočit to někdo úplně jiný.(3.2.2007)

• Ruut

Tohle není tak špatný film až je zvráceně zábavný. Tohle je jednoduše blbost. Ani nemá smysl se navážet do děje nebo hereckých výkonů. To bych se upsal. Sice se tam najde par momentů kdy se člověk zasměje nad hloupostí scénáře a kiksi herců s režiserém, ale to je málo. Docela mě dostala zadní projekce na plátno během cesty městem. Jednoduše tento film je ztráta času. To už raději doporučím podobně zaměřeného Pterodactyla. Jak jsem pročítal komentáře ostatních přispěvovatelů, docela mě zarazila jedna věc. A to hodnocení triků. Triky jsou špatné, ale to je opravdu vedlejší. Vadilo mě srovnávání s filmy Karla Zemana. Zeman točil před padesáti lety. Ten nemohl mít takové možnosti jako Hyams. A v té době byly filmy Karla Zemana považovány za naprostou světovou špičku co do trikovosti.(24.4.2006)

• LiVentura

Za nápad. Jinak... :-(((15.9.2013)