poster

Lovci dinosaurů

 • USA

  A Sound of Thunder

 • Německo

  A Sound of Thunder

 • Slovensko

  Lovci dinosaurov

Akční / Drama / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Německo / Česko, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  **

  Jo tak tohle byla vcelku povedena komedie. Coze, to neni komedie? Aha, tak v tom pripade to je sracka. Ale ne zas takova, jak jsem podle hodnoceni cekal. Zapletka filmu je vcelku dobra, coz o to, jenze zhruba po 30 minutach se napad vyplejtva a uz se jen vrsi jeden problem na druhej, jen aby se film natahl do potrebne delky. Ale je fakt, ze misty je film i docela napinavej. Dalsi, co se da povazovat za klad, je prumerna hudba. Co se tyce hercu, tak Kingsley je naprosto otresnej, jedinej kdo je vcelku dobrej, je Edward Burns, kterej mi trochu pripomina Afflecka. A aby toho nebylo malo, vsechny postavy maj naprosto stupidni dialogy, az sou nekdy vtipny. A pak tu jsou triky. Neco takovyho se fakt musi videt, za ty by se mela stydet i pet let stara hra, to bylo neco tak prisernyho, az sem se musel smat. Za to, ze jsem byl parkrat napnutej a parkrat se zasmal, ty 2* dam.(15.8.2006)

 • Skejpr
  ***

  Ono by to v zásadě nebylo až tak špatné. Scénář sice pokulhává (místy docela fest), ale prvotní myšlenku se zničit nepodařilo a v některých momentech je cítit i určitá řemeslná zručnost, kterou Hyamsovi odepřít prostě nelze. V kombinaci s katastrofickým technickým zpracováním se ale z Lovců stává patlanina nejhrubšího zrna a koho už pak zajímá, že za to tvůrci dost možná ani pořádně nemůžou. Nakonec tedy ne zvrhle zábavné, ale spíše tak nějak podivně smutně bezradné...(16.6.2008)

 • Tosim
  **

  No, z roku 2005 jsem už viděl horší filmy, třeba Jeskyni, která možná měla lepší triky, ale byla mnohem víc stupidní. Tohle je taky stupidní, herci nevýrazní (až na Bena Kingsleyho, ale ten přehrává) a dvě hvězdičky dávám, nepopírám to, za to, že jsem se v podstatě vůbec nenudil a nebyl nucen použít obligátní FF (což jsem třeba u Jeskyně udělal asi desetkrát.)(9.8.2006)

 • pan Hnědý

  Čistokrevný céčko s áčkovými herci. Scénář (pokud nějaký tento film má) je tupý, triky laciné a všechno dohromady velké klišé. Peter Hyams je Ed Wood mezi hollywoodskými režiséry.(16.9.2013)

 • Faidra
  *

  Souvislost s dinosaury je větší, než by se mohlo na první pohled zdát, protože to, kam se podařilo Hyamsovi a Kingsleymu dostat od dob Kozoroha 1 a Gándhího, je skutečně propad až někam do druhohor...(16.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace