Lovci dinosaurů

Lovci dinosaurov

Akční / Drama / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Německo / Česko, 2005, 103 min

• Tosim

No, z roku 2005 jsem už viděl horší filmy, třeba Jeskyni, která možná měla lepší triky, ale byla mnohem víc stupidní. Tohle je taky stupidní, herci nevýrazní (až na Bena Kingsleyho, ale ten přehrává) a dvě hvězdičky dávám, nepopírám to, za to, že jsem se v podstatě vůbec nenudil a nebyl nucen použít obligátní FF (což jsem třeba u Jeskyně udělal asi desetkrát.)(9.8.2006)

• 3DD!3

Špatně zfilmovaný "zajímavý" nápad s hroznými efekty. Když už nic jiného tak se u LOVCŮ DINOSAURŮ zasmějete a to nejen kvůli béčkovému názvu. Nejvíc to ale odnesl nebohý Ray Bradbury jehož krákou povídku dokázali tvůrci filmu úplně zničit. Peter Hyams je babrák.(25.4.2008)

• Wacoslav1

Náhodou místy je to docela sranda. Hyams není až taková žumpa je to prostě trash se vším všudy. 35%(6.12.2013)

• akisha

Dát Lovcům odpad! je značně neoriginální, já vím, obzvlášť když jsem se tak dobře bavila, ale nějak dnes nemám náladu rozdávat pětihvězdí z recese. Zato mám chuť strefovat se do mrzáčka... Jedno je jistý - v životě jsem asi neviděla horší triky a horší zasazení herců do počítačovýho prostředí, který kolem nich ubíhá tak zvláštním způsobem, jako by snad jeli na nějakejch pásech. No hned jsem měla strach, že je ten dinosaurus sežere, bylo to tak živý! Ten Ben Kingsley snad vůbec netušil, do čeho jde, s tím hárem vypadá jak šmoula a hraje jak nadopovanej skřet. Bože, a co teprve varanopavián a gorilonetopýr. Plus auta novýho kosmickýho věku vypadaj jak pojízdný kontejnery na šrot. Přidávám se k názoru, že máte-li aspoň trochu smysl pro humor, neměli byste Lovce dinosaurů moc dlouho odkládat. Vedle Rituálu nejlepší guilty pleasure posledních let.(13.11.2011)

• novoten

Chcete návod, jak zabít třicetimetrového vodního ještěra? Počkejte si, až se na vás bude chtít vrhnout a zasáhněte ho kapesním nožíkem do oka. Hodně štěstí. To, že se ještě v roce 2005 do kin bez problémů protlačili právě tihle Lovci, zůstává i téměř o dekádu později nepochopitelným neštěstím.(14.5.2006)