Lovci dinosaurů

Lovci dinosaurov

Akční / Drama / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Německo / Česko, 2005, 103 min

• Faidra

Souvislost s dinosaury je větší, než by se mohlo na první pohled zdát, protože to, kam se podařilo Hyamsovi a Kingsleymu dostat od dob Kozoroha 1 a Gándhího, je skutečně propad až někam do druhohor...(16.7.2008)

• tron

„Vlády nad Zemou sa zmocňuje náhradná realita, ktorá sa vyvíjala 60 miliónov rokov!“ Ach bože, áno, áno, áno! Tak na LOVCOV DINOSAUROV som sa tešil dlho a teraz môžem konečne s vydýchnutím povedať "takmer ste naplnili moje zvrátené hnusné očakávania". Ben Kingsley s bielou parochňou! Počítačové efekty! Cestovanie v stroji času! Nezávislý Edward Burns! Dobrodružstvo! Boškávanie. Svet budúcnosti! Peter Hyams verzus sci-fi! Zadná projekcia! Skafandre! Džungľa! Motýľ! Sex! Tyranosaurus Rex! Močiare! „Ukryte sa za kríkmi!“! Baterka! Mrakodrapy! Chrobáky! Láva! Dvadsať stupňov v decembri! Indiáni! Záložný generátor!(10.2.2008)

• gogo76

Na dovolenke som na to večer náhodou natrafil a nedalo mi, aby som to aspoň jedným okom nesledoval a potvrdil, či je to vážne také zlé. Videli sme aj horšie "diela", ale najviac bodov strháva katastrofálne kolísavá úroveň trikov, kaskadérskych kúskov i snaha tvorcov napchať do filmu všetko čo sa len dá. Ben Kingsley ani E. Burns sa týmto chváliť určite nebudú. 20%.(17.9.2012)

• Mi Nü-Chai

Soft verze Ostrova dr. Moreaua, která měla být asi postavena na spoustě počítačových triků (režie, hereckých výkonů či příběhu si tam člověk nevšimne), leč ty jsou bohužel kombinací Need for Speed 3 a Dooma 2, nehledě na to, že obsahuje jednu scénu s hrdinským černochem, za kterou by scénárista zasloužil pomalu utrhat prsty pinzetou.(3.9.2006)

• Momo_desu

30%?! To ste boli všetci na drogách keď ste to hodnotili? Neskutočná kopa sračiek a to ani nespomeniem radšej to ako to celé vyzeralo. Prisahám, že celý film sa točil pred zeleným plátnom. A ľudia čo tu robili efekty, tak to zrejme boli nejakí žiaci z kurzu, ktorý sa konal v dákom obchodnom centre zadarmo.(14.7.2015)