Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  ***

  Priemerný dobrodružný film s peknou myšlienkou a dobrou kamerou. Silno dopláca na nevyrovnané tempo, kde sa striedajú extrémne nudné a niektoré naozaj dobre zvládnuté akčné pasáže. Ako oddychovka v tv to však funguje dobre a to dokonca aj na viackrát.(18.7.2011)

 • LiVentura
  ***

  Leč megalomanské, dosti dech popadající, avšak krásný rychlohřebec Hidalgo a jeho jezdec dokazují jakémusi šejkovi, že jsou nerychlejší a nejlepší na světě...(9.8.2009)

 • Dever
  ***

  Soundtrack James Newton Howard: 1. Main Title ,2. Don't Waste Our Money ,3. Arriving In The Desert ,4. Morning Of The Race ,5. The Race Begins ,6. The Second Half ,7. Sandstorm ,8. Frank Pushes On ,9. Katib ,10. Montage ,11. The Trap ,12. The Last Push ,13. The Final Three ,14. Let 'Er Buck,(15.5.2011)

 • Slarque
  ****

  Mayovky vracejí úder! Film používá stejná klišé, je postavený na totožných principech a koneckonců má i podobné nedostatky. Jako kluk jsem hltal takovouhle literaturu po regálech (a později i filmy). Teď jsem se s Hidalgem do těchto časů bez problému vrátil. Ignorujte ohánění se „skutečnými událostmi“, odzívejte nudnější začátek a pak se bez obav bavte jako malí (v kině je tma, nikdo vás neuvidí).(25.5.2004)

 • Nancy
  ***

  Film by to byl dobrý, kdyby se nemuselo pořád jen koukat na poušť, kde heká a vzdychá hlavní hrdina. Vigga mám ráda, ale tenhle film (nebo spíš ta jeho role) se mi fakt nelíbil. Byl zde takový až moc namyšlený a chvílema až trapný. Film hraničí s nudou, kdyby se to dostalo do rukou mě, hned by to bylo asi 30 minut dlouhý.(1.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace