Ordinary World

Geezer

(neoficiální název)

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2016, 86 min

Beru to tak, že to je něco jako debut pro Lee Kirka, což sice není, ale i přesto... film je dobře naladěný k vydání nového alba Green Day a já nějak předpokládal, že se mi to bude líbit. A taky že jo. Tenhle film rozhodně není kus, který by byl nějak extrémně dokonalý a originální, ale podle mne zde nešlo o nějaké klišé a kýč, když už. Tenhle film funguje dobře a natož, že Billie není herec, tak role v jeho podání byla dobrá. Taky jsem se dokázal vcítit do hlavní postavy a prožívat její příběh jako by byl můj plný empatie. Natož, že nejde o nic průlomového nebo tak, tak podle mne úspěch.(3.11.2016)

• Coleator

Jako člověk, který čekal ve frontě před Tipsport Arénou v mrazu víc než 4 hodiny, abych měl na koncertě Green Day co nejlepší místo, jsem dal tomuhle filmu šanci i přes nízké hodnocení... Kromě Armstronga tady není vůbec nic, proč by tenhle film stál za vidění - a to je ve finále dost málo... Hlavní hrdina pořád na něco zapomíná, po strašné době si vzpomene, tak zase běží jinam to zařídit, a díky tomu zapomene na spoustu dalších věcí... V nejlepším případě průměrné po všech stránkách - 40%(12.2.2017)

Co bych to byl za fandu Billieho, kdybych se nepodíval na tenhle film? Jasně nejedná se o žádný zázrak a člověk od toho nemůže čekat moc. Od začátku víte, jak to dopadne, ale to nic nesráží na té ukázce amerického stylu života a celého toho prostředí. Ale jo, těch 5* tomu asi dám.(1.2.2017)

Film som si stiahol kôli Messinovi. Ukázal sa v ňom tri a pol minúty! Nevadí, pár momentov bolo vtipných. Predsa len to je jeden z tých druhov filmu, že neviete, či herci sú neherci, alebo či to všetko len hrajú.(18.12.2016)

• Mr. Monk

Billie Joe Armstrong - snad nejhorší herecký výkon co jsem kdy viděl(27.1.2017)

• - Píseň, kterou hraje Salome (Madisyn Shipman) na dětské soutěži, je "Unsatisfied" od kapely The Replacements. (vyfuk)

• - Syn Billiho Joe Armstronga (Perry), Joey, je jeden z účastníků párty v hotelových pokojích. Má na sobě modrou čepici a chytí Perryho, když je vyhozen ze stage. (johnson)