poster

Sniper: Ghost Shooter

Akční / Drama / Válečný

USA, 2016, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mzss1
  ***

  |66%| No vida, jedná se o již šestý film této nepříliš známé a úspěšné béčkové série. Sice se budu asi jako papoušek opakovat. To co zde napíši, jsem psal už v předchozím pátém snímku, ale pro osvěžení to celé zde shrnu. První dva filmy jsou u mě nadprůměrné béčka na lepší 3*. Třetí film je zatím nejhorší, kdy to ani Berenger nevytrhl – slabá 1*. Čtvrtá část je už bez Berengera, ale o něco lepší než ta třetí, tudíž adekvátní 2*. Předchozí pátý film je nečekaně lepší a trochu se už pokouší vyrovnávat jedničce a dvojce. Takže v pětce mě hodně bavili postavy a co zde v tomto novém šestém béčku o Sniperech? Rozhodně je největším pozitivem akce. Na tak nízký rozpočet jí je jednak dost a jednak mi přijde, že byla solidně natočena. Samozřejmě znám lepší videobéčkařské režiséry, ale i tak si po této akční stránce nemůžu moc stěžovat. Pár pranic se tu také najde. Spíš jde o přestřelky, jak už sniperské, tak i obyčejné. Hudba je dobrá, stejně jako v pětce. Žasl jsem, že se tu najde i plno solidních výbuchů. Příběh je trochu rozmanitější a chvílemi moc nezaujme. Stejně tak jako postavy kdy mě hlavně bavil Chad Michael Collins v roli Brandona Becketta (syna Thomase Becketta). Billy Zane jako postava Millera mě už moc nebavila. Takže kdyby byl lepší a přehlednější příběh, lepší postavy, přidat v akci nějaké souboje či pointu na konci, možná už bych dal 4*. Nevadí, přesto je to solidní jednohubka, ke které se možná někdy vrátím. Ani mi nevadilo, že zde nebyl Berenger, třeba se ho dočkáme v případném sedmém dílu.(17.11.2016)

 • Hanys_
  *

  Prvních cca 20-30 minut celkem solidních, pak to ale začlo jít do kytek. Klasická zápletka "máme mezi sebou asi krysu", nudné dialogy a pár přestřelek, které si byly podobné jako vejce vejci. Po tom zajímavém úvodu zklamání.(15.9.2016)

 • doctor20
  ****

  Udatní americkí odstrelovači opäť raz dokázali, že nemajú dostatočne zdatného protivníka. Dej je skutočne jednoduchý, ale prestrelky a súboje sniperov sú fajn. A v takomto už na pohľad lacnejšom B-éčku o sniperoch predsa ide práve o to. Takže 4* za udatných bojovníkov, odhalenie zrady, love story na pozadí vojnového konfliktu, samostatné myslenie vojakov a samozrejme za amerických odstrelovačov.(11.9.2016)

 • kenkaku
  ****

  Serie Sniper má celkem stabilní tendenci průměru a toto šesté pokračování mi přijde dokonce o něco nad průměrem. A to je třeba ocenit. Don Michael Paul už má akční podívanou celkem v ruce (ví jak zařídit aby to vypadalo dobře a ani nemusí zběsile stříhat nebo klepat kamerou). Po dějové stránce se sází na klasiku (a to včetně střídání lokací aby se vyprávění oživilo) a zároveň diváka příliš neuráží svou hloupostí. Opět se celkem pěkně rozvíjí celková myšlenka série (I na starého Becketta v dialozích došlo :)) což i potvrzuje přítomnost Billyho Zanea. Za sebe tedy říkám sem s #7.(26.9.2016)

 • kaylin
  ***

  Billy Zane je zárukou toho, že by snímek mohl být docela sranda. To v tomhle případě rozhodně platí, a tak se můžete těšit na pár jeho celkem ucházejících dialogů. Snímek ale funguje i v akční rovině, kdy některé ty odstřelovačské scény jsou skutečně docela dobré a napínavé. Sníper v moderním provedení je fajn.(29.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace