Sniper: Ghost Shooter

Akční / Drama / Válečný

USA, 2016, 99 min

Očekával jsem další levné béčko s hloupým příběhem a špatnou režií. A dostal jsem plnohodnotný film, vcelku zručně natočený. Výprava byla hodně solidní, vzhledem k tomu, že na některých digitálních explozích byl znát nízký rozpočet. Jsem mile překvapen a proto dávám v rámci žánru za pět. Jinak bych mu dal čtyři.(4.9.2016)

• Dejavu_UH

Vydržel jsem to přesně 33:41. Slátanina jako kráva. Dělají z vojáků akorát blbce. Fuj. Vyznavači filmů s vojenskou tématikou, ve které je aspoň trošku reálné taktiky, nekoukat.(6.9.2016)

Billy Zane je zárukou toho, že by snímek mohl být docela sranda. To v tomhle případě rozhodně platí, a tak se můžete těšit na pár jeho celkem ucházejících dialogů. Snímek ale funguje i v akční rovině, kdy některé ty odstřelovačské scény jsou skutečně docela dobré a napínavé. Sníper v moderním provedení je fajn.(29.8.2016)

Udatní americkí odstrelovači opäť raz dokázali, že nemajú dostatočne zdatného protivníka. Dej je skutočne jednoduchý, ale prestrelky a súboje sniperov sú fajn. A v takomto už na pohľad lacnejšom B-éčku o sniperoch predsa ide práve o to. Takže 4* za udatných bojovníkov, odhalenie zrady, love story na pozadí vojnového konfliktu, samostatné myslenie vojakov a samozrejme za amerických odstrelovačov.(11.9.2016)

• Hanys_

Prvních cca 20-30 minut celkem solidních, pak to ale začlo jít do kytek. Klasická zápletka "máme mezi sebou asi krysu", nudné dialogy a pár přestřelek, které si byly podobné jako vejce vejci. Po tom zajímavém úvodu zklamání.(15.9.2016)