Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ***

  Thriller s prvky komedie o drsném poldovi a ukecaném vězni, kteří společně pátrají po uprchlém vrahovi. Populární černo - bílá dvojice.(31.8.2011)

 • TheRaven
  ****

  Co k tomu říct. James Remar je velmi zajímavý záporák, který upoutal už ve Warriorech. Potěší Billy (Sonny Landham), příliš nepotěší Horner, protože chvílemi hudba navozuje pocit, že se díváte na Komando (což ještě podpoří další Hillův oblíbenec - David Patrick Kelly). Kladem je bezpochyby také nevyzpytatelné duo Nolte-Murphy. Někoho by mohlo znechutit, že určité scény jsou poněkud nerozvinuté, přímočaré (stejně jako celý příběh) – ale možná díky tomu má 48 Hrs. takové zajímavé kouzlo. Za pozornost rozhodně stojí manifestace Hillova kladného vztahu k hudbě, obzvláště té živé. Slabší čtyři.(20.4.2013)

 • Vojcl
  ****

  Klasický akčňák 80. let, tentokrát se sympatickou dvojicí Nolte-Murphy. O akční honičky, souboje a vtipné hlášky není nouze. Srdce žánrově nezatíženého fanouška asi nijak zvlášť nerozbuší, ale já z nostalgie dávám za 4!(30.10.2011)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $78,868,508Tržby Celosvetovo $81,500,000║ Eddie Murphy to vytiahne vyššie svojou odviazanou postavou než by sa dalo čakať, súhra Murphy-Nolte celkom ujde, akčnosť sa drží trošku nečakane na uzde, réžia trošku rutinná. /70%/(28.6.2005)

 • SeBig
  *****

  Akční krimi klasika s Eddieho humorem a parádníma hláškama jako ,,Budeš litovat že si mě potkal" - ,,už toho lituji"! Přemýšlel jsem jestli čtyři nebo pět ale dávám pět protože je to prostě kultovní filmík se skvělou hudbou Jamesa Hornera!(2.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace