Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  ***

  3,5*/5...Klasické akurát akčné old-school buddy movie. Nič moc sa tu nerieši, prvoradá je zábavnosť a tento atribút splnený jednoznačne bol...(16.7.2010)

 • Hal_Moore
  ***

  Skvělé herecké výkony Nicka Nolteho a Eddie Murphyho jsou bohužel zbytečné v tomhle obyčejném snímku. Jednoduše, tyhle dvě hvězdy showbyznysu hrají, jak nejlépe umí, ale tomuhle snímku to bohužel nic nepřidá. Akce ničím nepřekvapí, vtipným scénám se zasmějete jen občas a konec je velice předvídatelný. Samozřejmě to není špatný film, ale není ani obzvlášť dobrý. Je to prostě průměr.(9.6.2005)

 • gouryella
  ****

  Jeden z filmu kvuli kterym mam Murphyo rad i pres jeho posledni propadaky. Opravdovy gejzir hlasek a narazek mezi nim a Noltem cini z tohoto filmu nadprumernou zabavu.(28.7.2002)

 • Madison
  ****

  Keď sa za nečakaných okolností stretne znudený policajt Nolte s excentrickým väzňom Murphym, môžete tušiť problémy, a to nemalé. Inteligentná, vtipná, skvelou hereckou dvojkou umocnená komédia obsahujúca humorné situácie, trefné hlášky a akčný švih. Jasný nadpriemer schopný vyjasniť upršané popoludnie.(2.10.2010)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Klasická kriminálka v podobě víceméně noční jízdy velkoměstem. Zápletka nic extra, ale ústřední dvojka super. Čistá čtyřka. 75%(29.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace