Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ***

  Jeden z prvních filmů Eddie Murphyho a jeden z těch nejpovedenějších. Nesourodá dvojka Nolte - Murphy působí docela komicky, zvláště když se spolu neustále hádají. Rozhodně je to dobrá zábava.(18.7.2002)

 • Janek
  ****

  Řekl bych, že jde o Murphyho nejlepší film (nebo alespon o nejlepší film spolu s Policajtem a Záměnou...jo a ještě vlastně Cesta do Ameriky), je to vtipný a svižný.(22.6.2006)

 • Gilmour93
  ****

  Představte si filmovou zápletku, kdy dva brýlatí třídní šprti vyšetřují nějaký zločin. Nuda.. Když však jednoho z nich vyměníte za ročník potřetí opakujícího delikventa, co propíchal ředitelce gumy na autě, sprostě kleje a spí se školníkovou ženou, začne vše nabírat na zajímavosti. Rozdílné naturely spojené společným cílem - to je buddy movie. Žánr, jenž je k mé lítosti na pokraji vyhynutí..(29.11.2009)

 • lamps
  ***

  Z hlediska žánru jistě klasika, z pohledu filmařského kumštu ale pouze rutinní a ničím výjimečná podívaná. Nolte a Murphy jsou sice skvělí a hlášky sypou docela ve velkém, ale v notně ohraném konceptu dvou na nervy si lezoucích hrdinů, který je zde navíc snad jediným pořádným motivem, se jejich potenciál po nějakém čase úplně vytrácí. Jako nenáročná oddechovka to není vůbec špatné, ale v porovnání s Posledním skautem si 48 hodin ani nevrzne. 70%(30.5.2013)

 • Madison
  ****

  Keď sa za nečakaných okolností stretne znudený policajt Nolte s excentrickým väzňom Murphym, môžete tušiť problémy, a to nemalé. Inteligentná, vtipná, skvelou hereckou dvojkou umocnená komédia obsahujúca humorné situácie, trefné hlášky a akčný švih. Jasný nadpriemer schopný vyjasniť upršané popoludnie.(2.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace