Kam se poděly tyhle pohodový krimikomedie z 80tejch let.... co je nahradilo?(8.12.2008)

Velice vtipná komedie, když byl ještě Eddie Murphy ve formě a byl vtipný. Škoda, že ty časy jsou už pryč. Jinak jeho sekundant Nick Nolte za ním nezaostává ani o píď. Prostě film, na který se rád podívám několikrát. U mě 75%.(21.1.2015)

Štědrá porce hlášek, koukatelná akce, bezchybné duo a o zábavu je postaráno. Sice mám takový pocit, že James Horner si vykradl svou vlastní hudbu do o 3 roky později natočeného Komanda s Arniem, ale já mu odpouštím. 75%(30.5.2011)

Kvalitní podívaná a první herecká příležitost pro Eddie Murphyho. Walter Hill ho obsadil do svého akčního krimi jako užvaněného parťáka drsnému poldovi Jackovi. Není to sice komedie, ale Eddieho přítomnost je zárukou nějaké té zábavy. Nick Nolte je správně drsný polda a tudíž naše černobílá dvojice perfektně šlape.(21.8.2006)

Tvůrci měli štěstí, že si vybrali Nolteho a Murphyho, kteří dokázali z dost nevýrazného akčního béčka vydupat docela zábavnou komedii.(11.12.2006)