Dalších 48 hodin

Ďalších 48 hodín

Krimi / Akční / Drama / Komedie

USA, 1990, 93 min

• Djoker

Podle názorů zdejší "elity" jsem byl zvědav na Murphyho starou školu, která je prý lepší než to, co předvádí v komediích 90. let. Pokud použiju stejnou terminologii období jeho tvorby, tak musím konstatovat, že to zase o tolik lepší není, ale je to zřejmě tím, že se Murphy dostal do 90. let a chce točit své culící se komedie, které mi mimochodem vůbec nevadí. Tohle se dalo přežít, několik dobrých hlášek a originální akční scény mě dokázali udržet u televize.(11.12.2009)

Pokračování tehdejšího úspěšného filmového projektu.(24.8.2008)

• choze

Zapomenutelné pokračování, které vydělalo dvakrát tolik než už tak průměrný originál, ačkoli není ani trochu vtipné a Hill, místo aby tvrdil akci, si hraje se svou oblíbenou westernovou stylizací (úvodní scéna, westernoví padouši).(21.7.2006)

• pepo

len odvar jedničky...(6.12.2003)

Slušná akční komedie, v níž mě zaujalo především hlavní herecké duo - Eddie Murphy, který tu dostal další svou skvělou roli velkohubého černocha a Nick Nolte, který je tady takovej ten pravej zkrachovalej drsňák.(30.9.2005)