poster

Dalších 48 hodin

 • USA

  Another 48 Hrs.

 • slovenský

  Ďalších 48 hodín

Krimi / Akční / Drama / Komedie

USA, 1990, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Hodně průměrný, tohle se jenom snaží ještě něco vytřískat z povedenýho prvního dílu, neřikám že je to úplně špatný, podle mě to je ale dost nezáživně udělaný a to i když se Eddie Murphy strašně snaží a občas se mu přece jenom podaří nějakej vtípek, jako třeba jeho šílenej zpěv na začátku filmu. záporáci taky nejsou zas tak špatně vybraný a jako motorkáři, vypadaj v rámci možností drsně, ale zase to je tak podivně udělaný, že i tak primitivní záporák jako je motorkář neni moc zajímavej . Viděl jsem už hodně podobnejch filmů, ale zaujaly mě mnohem víc než tohle, ale i přesto to Murphy vytáh aspoň na ty 3* a to i s tak těžkou koulí na noze jako je Nick Nolte(16.6.2005)

 • Indiana
  ***

  Slušná akční komedie, v níž mě zaujalo především hlavní herecké duo - Eddie Murphy, který tu dostal další svou skvělou roli velkohubého černocha a Nick Nolte, který je tady takovej ten pravej zkrachovalej drsňák.(30.9.2005)

 • Radyo
  **

  Po úspěchu prvního dílu se tvůrci samozřejmě opět snažili navázat na vydělané dolary a vydojit z téhle krávy i to, co už v ní není. Pár vtipů se jim povedlo, ale celkově je to znatelně slabší. Nicméně oproti některým Murphyho "komediím" z 90. let stále koukatelné.(25.7.2002)

 • bouncer
  **

  Nemám rád pokračování a vůbec nevím, proč se na ně koukám. Vždy mě zklamou!(6.1.2004)

 • pepo
  **

  len odvar jedničky...(6.12.2003)

 • - Natáčalo sa od 3. januára do 18. apríla 1990 v Kalifornii a Nevade. (m.a.t.o.)

 • - Film měl původní délku 145 minut, poté ho zkrátili na 120 minut a nakonec ještě o dalších 25 minut. Z filmu tak úplně zmizela postava policejního šéfa Hadena (Frank McRae), který je vidět jen v pozadí scény z policejní stanice. Ben (Brion James) má znatelně menší prostor. James krátce před uvedením filmu do kin neskrýval rozčarování a, i když není jisté, jestli to byl tento jediný důvod, jedná se o jeho poslední spolupráci s režisérem Walterem Hillem. (Fenk)

 • - Nicka Nolteho možno vo filme vidieť s pár kilogramami naviac, čo u neho nie je zvykom. Hmotnosť musel nabrať kvôli úlohe v snímke Q & A (1990) a keďže medzi natáčaním oboch filmov bola iba malá časová medzera, nestihol schudnúť. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace