poster

Dalších 48 hodin

 • USA

  Another 48 Hrs.

 • slovenský

  Ďalších 48 hodín

Krimi / Akční / Drama / Komedie

USA, 1990, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ***

  Pokračování tehdejšího úspěšného filmového projektu.(24.8.2008)

 • sud
  ***

  Jednička přes kopírák. Přibylo pouze humoru a akce. A s podivem, funguje to.(21.8.2006)

 • Gilmour93
  ***

  Cates coby policejní drsňák s pár kilečky navíc a k němu černý mlynář Hammond, co jen mele, mele a mele - jak říká plakát, hoši jsou zpátky ve městě.. S přehledem natočená akce, princové vedlejších rolí podobných kousků (Brion James, Ed O´Ross), Hornerovy fujary (nebo co to je) z Komanda a viditelné zjizvení Hillova díla brutálním sestříháním pár dnů před premiérou. Přes to všechno nesmírně kvituji, že další Další dva dny byly producenty vyškrtnuty z kalendáře a ten zloděj zapalovačů konečně zavře hubu..(3.12.2012)

 • Indiana
  ***

  Slušná akční komedie, v níž mě zaujalo především hlavní herecké duo - Eddie Murphy, který tu dostal další svou skvělou roli velkohubého černocha a Nick Nolte, který je tady takovej ten pravej zkrachovalej drsňák.(30.9.2005)

 • JohnnyD
  ***

  Skvelý Eddie vs. klišé dej s trápnymi zápletkami a "šokujúcimi" zradcovskými odhaleniami. Pekný rozbeh sa ku konci rozbíja na trápnu TV kriminálku. Zamrzí aj nedotiahnutý scenár. Mnohé scény mohli mať vtipný dosah a mohli vyprodukovať pár dobrých gagov (napr. scéna v nemocnici, keď Nolte povie doktorovi, že Murphy je sexuálny deviant s nulovým dozvukom...). Poteší soundtrack, ktorý ešte ide viac menej v šľapajách jednoduchých, ale úderných synth OSTov z 80s.(12.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace