poster

Dalších 48 hodin

 • USA

  Another 48 Hrs.

 • slovenský

  Ďalších 48 hodín

Krimi / Akční / Drama / Komedie

USA, 1990, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ***

  "V každém případě jste měl štěstí !! Ale necháme si vás tu přes noc na pozorování.." - "No, tak to teda né !! Ani omylem !! Já a můj hematom jdeme domů !!" ;) Ačkoliv v kontextu s první Osmačtyřicítkou už rozhodně, co do kvality, jedeme z Kopce - Viďte, pane režisére ?! ;) - pořád se ještě jedná o velmi slušnou zábavu s ještě ani náhodou otravným Eddiem Murphym, kterého už až příliš dlouho snesu tak maximálně coby hlas Oslíka ze shrečí kvadrilogie.. V souvislosti s touto smutnou skutečností by zřejmě vůbec nebylo na škodu rozklíčovat příčiny stále trvající okružní jízdy téhle kdysi veliké ikony Hollywoodu, výborného komika i hvězdy akčních filmů na naprosté dno a ještě hlouběji.. Nebo by to bylo stejně zbytečné jako hledat vysvětlení faktu, proč učebnicový alkáč Nick Nolte, zde ještě drsný jako šmirglpapír, stále více připomíná Marlona Branda v donjuanské romantice na sklonku jeho života ?? Smutné..(28.1.2015)

 • nash.
  **

  Murphy předvádí, že je hvězda a Nolte se snaží tak moc až občas ujede a přehrává. Jinak je to pokračování, které sice neotráví, ale taky ničím neobohatí. Prostě proklouzne obrazovkou, předvede několik vtípků, trochu průměrné akce a nepříliš poutavou historku, která bude z vaší paměti stornována mnohem dřív než v zákonné lhůtě třiceti dnů.(27.9.2011)

 • Radyo
  **

  Po úspěchu prvního dílu se tvůrci samozřejmě opět snažili navázat na vydělané dolary a vydojit z téhle krávy i to, co už v ní není. Pár vtipů se jim povedlo, ale celkově je to znatelně slabší. Nicméně oproti některým Murphyho "komediím" z 90. let stále koukatelné.(25.7.2002)

 • Desperado
  ***

  Horšia než jednotka, no stále zábavná, no už nemá čím vyslovene prekvapiť.(15.12.2006)

 • tron
  ***

  Ako výstižne poznamenávajú autori výbornej filmovej publikácie „Filmy 80. rokov“, na ĎALŠÍCH 48. HODINÁCH najviac prekvapí, že prišli až desať rokov po úspešnom buddy origináli. V roku 1990 už bol Eddie Murphy hviezdou. Naopak, Nick Nolte (zasa) upadol do zabudnutia. Nevýrazné voľné pokračovanie, plné nezaujímavých nápadov a nudných akčných scén. Ani originál nemal ktovieako kvalitný scenár (hoci patril k spolu-zakladateľom buddy movie), mal však radosť zo života, Eddie sa v ňom usmieval a s Nolteom tvorili výbušnú dvojku. Pokračovanie je rutina.(30.10.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace