poster

Dalších 48 hodin

 • USA

  Another 48 Hrs.

 • slovenský

  Ďalších 48 hodín

Krimi / Akční / Drama / Komedie

USA, 1990, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ****

  Někdo má rád buddy movies a někdo zase ne. V 80 letech a ještě na začátku 90 let se s nimi roztrhl pytel a tohle pokračování akčního hitu Waltera Hilla 48 hodin má všechny znaky typických snímků o dvou partácích, kteří se nezklamou, občas se poškorpí, ale navzájem se podrží. Mně tohle pokračování bavilo a bylo lepší než jednička a hlavně zde bylo hodně akce, výbuchů, přestřelek i nečekané zvraty se dostaly ke slovu. Když je to thriller tak má být akční a napínavý a tyhle atributy tenhle film má. A má také Nicka Nolteho a Eddieho Murphyho a v jejich společnosti se divák určitě nenudí, A tak inspektor Jack Cates musí opět spojit síly s užvaněným Reggiem aby vyřešil komplikovaný případ. Tohle byla pekelná jízda, které se už dneska netočí a možná je to škoda.(8.12.2009)

 • choze
  **

  Zapomenutelné pokračování, které vydělalo dvakrát tolik než už tak průměrný originál, ačkoli není ani trochu vtipné a Hill, místo aby tvrdil akci, si hraje se svou oblíbenou westernovou stylizací (úvodní scéna, westernoví padouši).(21.7.2006)

 • tron
  ***

  Ako výstižne poznamenávajú autori výbornej filmovej publikácie „Filmy 80. rokov“, na ĎALŠÍCH 48. HODINÁCH najviac prekvapí, že prišli až desať rokov po úspešnom buddy origináli. V roku 1990 už bol Eddie Murphy hviezdou. Naopak, Nick Nolte (zasa) upadol do zabudnutia. Nevýrazné voľné pokračovanie, plné nezaujímavých nápadov a nudných akčných scén. Ani originál nemal ktovieako kvalitný scenár (hoci patril k spolu-zakladateľom buddy movie), mal však radosť zo života, Eddie sa v ňom usmieval a s Nolteom tvorili výbušnú dvojku. Pokračovanie je rutina.(30.10.2004)

 • bouncer
  **

  Nemám rád pokračování a vůbec nevím, proč se na ně koukám. Vždy mě zklamou!(6.1.2004)

 • SeBig
  ***

  Murphy je tu trochu vážnější než v předchozím díle, sice si z předchozího dílu pomatuju tak trochu hovno, ale vim že tam byl teda vtipnější.. motorkáři jako záporáci mě upřímě nebavili.. Nolte pálil jedno cígo za druhým, ale moc hlášek z něj taky moc nevycházelo. Co měla jednička to už dvojka bohužel nemá.. ale tak to býva u většiny filmu. Ale Murphy občas zaperlil musím uznat.. bez něj... bez něj by ten film ani neexistoval.(23.2.2017)

 • - Pero s vyzliekajúcou sa ženou, s ktorým sa Cates (Nolte) hrá, sa objavilo aj v inom filme Waltera Hilla, Extrémny predsudok (1987). (m.a.t.o.)

 • - Nicka Nolteho možno vo filme vidieť s pár kilogramami naviac, čo u neho nie je zvykom. Hmotnosť musel nabrať kvôli úlohe v snímke Q & A (1990) a keďže medzi natáčaním oboch filmov bola iba malá časová medzera, nestihol schudnúť. (m.a.t.o.)

 • - Natáčalo sa od 3. januára do 18. apríla 1990 v Kalifornii a Nevade. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace