První hvězda internetové éry gay pornografie Brent Corrigan začal svou kariéru coby mladíček v obýváku producenta, vystupujícího jako Král Kobra (Christian Slater). Jeho bleskový vzestup přináší střety o "umělecké svobodě" , erotické posedlosti a penězích, které eskalují příchodem konkurence (James Franco). Drama dle skutečných událostí je vkusným vhledem do pornoprůmyslu, thrillerem i love story. (Febiofest)

mira007

První polovina filmu je úvod do tvorby homosexuální pornografie ( americká nahota , kdy neukážou penisy, ale i to válení se chlapů po sobě asi dost lidí nerozdejchá ), další čtvrtina se řeší vztahy hlavních aktérů a nakonec přijde na řadu kriminální čin, který je okamžitě vyřešen , protože vrazi jsou nabonzováni jedním pornohercem. Tenhle film se mi hodně vryje do paměti, ale filmovým uměním to nebude. ()

Martin741

Ale co, Christian Slater /True Romance, Gleaming the cube 1989/ tuna mlsne cumi na panske zadky - co mu sposobi v panskom svete dost velke problemy, pripadne by mohol prist k par zlomeninam. Ako je to jeho vec, ja mam homosexualov v prdeli, teda aby nedaval niekomu plane nadeje tak  na haku a v ignore liste. Nevadia mi a utocit nebudem, mne sa nechce  : 4 % ()

VojtaMarek00

Docela dobrý a důvěryhodný náhled do pozadí gay-porno průmyslu, bohužel ale s nevyužitým potenciálem. Mohlo se jednat o buďto milovaný, nebo nenáviděný film plný kontroverze, ale i když není vůbec špatně natočený, drží se zoufale moc na uzdě a nenabízí zdaleka to, co by dle mého snímek s tak náročným a tězko stravitelným námětem nabízet měl. Chybí mu prostě přidaná hodnota a je to velká škoda. ()

jiri.twist

Vcelku solidní film zachránily herecké výkony, které na mě vůbec nepůsobily ploše. Ploché spíše byly ty samotné postavy, které herci hráli a už vůbec jsem nepostrádal Brenta-Seana, kterého velmi dobře nahradil Garret Clayton. Film o jedné vraždě z gay porno branže je natočen snad až hodně decentně bez jediného ptáčka zpěváčka ... 7866 ()

Mikeel

Z traileru i všemožných článků se zdálo, že King Cobra bude kontroverzní a šokující film. Ale není ani jedním, marketing to jednou zas solidně přehnal. Milostné scény (pokud se to tak dá u filmu z porno prostředí nazvat) se drží poměrně okoukaného a ničím nepřekvapivého či pobuřujícího standardu, samotná zápletka je sice poutavá, ale film jí podává až moc zkratkovitě. Občas je tedy těžší vysledovat motivaci pro chování postav. Zachraňuje to sympatická stopáž, během níž se nemá divák možnost nudit, a také dobře vybrané obsazení. ()

• Film je založený na skutočnom príbehu Bryana Charlesa Kocisa, zvaného tiež Bryan Phillips. Ten sa preslávil čoby tvorca, pod ktorého rukami vzniklo obrovské množstvo gay filmov. (dwdb)