Poslední zůstává

Posledný ostáva

Akční / Drama / Krimi / Thriller / Western

USA, 1996, 101 min

65%(19.7.2010)

Scénář: Walter Hill .. Nekompromisní a poctivý remake filmu Yojimbo zasazený do období prohibice v prašném Texasu. Bruce Willis je pevná herecká jistota a Walter Hill kolem jeho postavy odvádí snaživou práci.(21.5.2007)

I když film propadl u kritiky i diváků, jedná se o poslední pořádnou poctu žánru, který se během let z kin jaksi vytratil...(24.8.2002)

Tak tohle je pecka mezi oči! Perfektní gangsterka z 90. let. Willisovi velmi sluší tyhle role drsnýho, hláškujícího hrdiny, to samé platí o Walkenovi, který si zde zahrál krutopřísného člena gangu s děsivou historii. Opuštěné město, dva gangy a mezi něma stojící sám Willis. Rubárna jak svině s dostatkem krve, desertního prachu, skvělých hlášek a skvělým tempem. Paráda 90%(17.6.2015)

Parádní "skorochandlerovka", chvílema lehce parodický, až to připomínalo Mazanýho Filipa. Navíc jsem před týdnem viděl Yojimbo, je to fakt skoro přesně stejný, navíc jsou jen ty chandlerovský monology, který zrovna do tohohle filmu perfektně pasujou. Jen s těma střílečkama si mohli dát trochu víc práce, co?(19.11.2006)