poster

Poslední zůstává

 • USA

  Last Man Standing

 • Slovensko

  Posledný ostáva

Akční / Drama / Krimi / Thriller / Western

USA, 1996, 101 min

 • Kaka
  ***

  Při sledování tohoto prapodivného kousku si člověk nemůže odpustit srovnání s filmy slavného Quentina Tarantina. Hill nám servíruje jednoduchý příběh drsného ostrostřelce hýřicího hláškami s takovou nadsázkou, až se tomu místy věřit nechce. Na jednu stranu krvavé přestřelky, na stranu druhou suchý humor a spousta zábavy. Nepřekonatelný je i Walken v roli bájného střelce Hickeyho. Nepříliš známá legenda s kterou ale Hill relativně zabodoval a Willis upevnil svou pozici filmového drsoně.(7.5.2005)

 • Madsbender
  ***

  Nebolo to zlé, ale čakal som viac. Bruce Willis dobrý a drsný ako vždy, Christopher Walken mrazivý a zlý, ako vždy v zápornej úlohe. No a zvyšok sa len nejako motá okolo a sem tam sa pripletie do masívneho streleckého masakru, ktorý si užijete niekoľko krát počas filmu. Lenže na vyššie hodnotenie to nestačí.(24.5.2013)

 • Jordan
  ***

  . . . a ten posledny je opat raz moj oblubeny Bruce(17.12.2004)

 • Aluska88
  ****

  Slabší čtyři hvězdičky. Saloony, písek vířící vzduchem, pouštní horko, bandy gangsterů a cizinec, který se jednou zadíval na krásnou dívku jdoucí okolo. A tím to vlastně všechno začalo. Akční hrdina Bruce Willis zabloudil do klasického westernu, což už to, je samo o sobě přinejmenším zajímavá kombinace. Jeho postava drsného Johna Smitha, vyprávějíc celý příběh, chrlí jednu hlášku za druhou, a kde se ocitne, je parný vzduch cítit olovem. A zároveň se tak stará o to, aby se celý film držel nad vodou. Příběh je poměrně průměrný, místy nevýrazný, a o jeho povznesení do výšin se stará bezchybné herecké osazenstvo gangsterských chlapů, v čele s dokonalým Christopherem Walkenem. Nebýt jich a Bruce, zcela jistě bych hodnotila méně.(27.12.2009)

 • Jacinda
  ****

  Jako kulisa ke společenským hrám nic moc, ale jinak supr film(27.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace