poster

Poslední zůstává

 • USA

  Last Man Standing

 • Slovensko

  Posledný ostáva

Akční / Drama / Krimi / Thriller / Western

USA, 1996, 101 min

 • lebowski
  ****

  Nová verze Kurosawovi Tělesné stráže a Leoneho Pro hrst dolarů. Správně drsný Willis,nedoceněný film.(9.6.2005)

 • Viktooorka
  ****

  Poslední zůstává zapříčinil, že mám nezkrotnou touhu napsat komentář obsahující spoilery, tedy pokud si neviděl, dále již nečti jinak je možné, že ti to zkazí filmový zážitek! Pak mi tu nebreč, že jsem tě nevarovala. SPOILER! Sekáč Willis si to jen tak náhodou přijede do zapadlého městečka, ve kterém osvobodí všechny ženy a grandiózně postřílí všechny členy (jedině Bůh a kostymér ví, kolik jich celkem bylo) dvou nesmiřitelných gangů. Skamarádí se s flegmatickým šerifem a bláznivým hospodským a celý špinavý, dolámaný, postřelený ale přesto stále drsný si to nasedne do nového auta (který si samozřejmě v servisu nekoupil) a jede vzhůru za dalším dobrodružstvím.. Je to rebel.. KONEC SPOILERU Akční nářez, který nešetří kulkami a který si zaslouží tři a kousíček hvězdičky. A jelikož si chci hrát, že mi zaokrouhlování nikdy nešlo, tak to má ten výsledek, co vidíte hore hajt :o)(31.8.2010)

 • francis
  ****

  Parádní "skorochandlerovka", chvílema lehce parodický, až to připomínalo Mazanýho Filipa. Navíc jsem před týdnem viděl Yojimbo, je to fakt skoro přesně stejný, navíc jsou jen ty chandlerovský monology, který zrovna do tohohle filmu perfektně pasujou. Jen s těma střílečkama si mohli dát trochu víc práce, co?(19.11.2006)

 • HAL
  ***

  Westernový rádoby-noir, ve kterém je Bruce Willis tak drsný, až je to směšné. Stejně jako v Yojimbo a Pro hrst dolarů jako cizinec přijíždí do města ve kterém hrou na všechny strany definitivně vyřeší dlouhý konflikt dvou nepřátelských gangů a při tom si snaží namastit kapsu... aby pak místo hromadě prachů dal přednost jediné hezké sukni široko daleko. Jenže na rozdíl od oněch dvou klasik je v Last Man Standing všechno nepoměrně hloupější a nezajímavější. Smysluplnost konání postav je mizivá a uvěřitelnost celého fikčního světa zhruba na úrovni divadelní inscenace, takže už od třetiny tak nějak doufáte aby ten nesmrtelný Bruce s vystřílením všech okolo trochu víc pohnul, místo aby se pořád jen pokoušel o hustotemné monology. 5/10(15.5.2011)

 • Djkoma
  ***

  Role drsnáků, kteří jsou neporazitelní jako Arnold v dobách největší slavy se k Brucovi hodí, ale je jimi už překrmen. Jeho postavy jsou stále dokola podobné v základech a mění jen vzhled a tvar. Žádná dívka v tomto filmu není natolik krásná, abych kvůliní vraždil což mě trochu mrzí. Určitě se měli obsadit hezčí. Christopher Walken je vrahoun jak má být a je na něj krásné pokoukání. Celá zápletka je však lehce zbytečná, nudná a překombinovaná. Klidný komentář hlavní postavy filmu moc dramatičnosti nepřidává.(6.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace