poster

Poslední zůstává

 • USA

  Last Man Standing

 • Slovensko

  Posledný ostáva

Akční / Drama / Krimi / Thriller / Western

USA, 1996, 101 min

 • nash.
  ****

  Ostrá jízda, která je mixem westernu, prohibiční gangsterky a hongkongské akce. Další z předělávek Kurosawova Yojimba i když čerpá spíše z Leoneho Hrsti dolarů a Willisova postava má mnohem víc z Clinta Eastwooda než z Toshira Mifuna. Dokonalá zábava plná akce, střelného prachu a drsného Willise střílejícího woovsky obouruč, kterému zdatně sekunduje Walken jako zabiják se samopalem a fintou "ty nejsi z těch, kdo střelí neozbrojeného chlapa do zad".(8.6.2011)

 • genetique
  ****

  Jedna z klasík. Kto na tom nevyrastal, nepochopí a dobre mu tak. Ja som rád, že som si to mohol vychutnať a vždy si to vychutnám znova. Willis je gangster ako sa patrí, dej síce pomalší a prihlúpejší, všetko zbytočne prekombinované, no aj tak mi to nik nevezme. 80%.(14.12.2006)

 • KarelR
  ****

  Prvoplánovanější remake Leoneho (potažmo Kurosawy) snad ani natočit nešel. "Místo Eastwooda tam vrazíme málem stejně drsnýho Willise, místo koní auta a střílet se bude dvakrát tolik. Absenci Morriconeho hudby zkusíme nahradit přidáním ženskejch postav, protože na ty Leone moc nehrál, zjizvenej Walken jako záporák krokem vedle snad bejt nemůže a aby lidi neřekli, že se furt jenom rochníme v oživování toho feelingu starejch westernů, necháme rozsekanýho Willise vyčistit barák. Ou jééé." Je to podlý, ale koho to zajímá, když se na to tak dobře kouká :)(25.8.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $67miliónovTržby USA $18,115,927Tržby Celosvetovo $47,267,001║ Kostra príbehu kopíruje známy western Pre hrsť dolárov, čo by samozrejme ani nebolo zlé ale režisér to podáva dosť stroho a bez niečoho na viac, Bruce Willis je v úlohe destabilizátora vyprahlého mesta dobrý ale ostatné postavy sú dosť prázdne aby dej spravili zaujímavý a vypätejší, asi najviac čo zaujme sú prestrelky, celkový dojem z filmu je len priemer, čo v podstate nič veľké nedá ale aspoň že nenudí. /55%/(5.7.2010)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Tak tohle je pecka mezi oči! Perfektní gangsterka z 90. let. Willisovi velmi sluší tyhle role drsnýho, hláškujícího hrdiny, to samé platí o Walkenovi, který si zde zahrál krutopřísného člena gangu s děsivou historii. Opuštěné město, dva gangy a mezi něma stojící sám Willis. Rubárna jak svině s dostatkem krve, desertního prachu, skvělých hlášek a skvělým tempem. Paráda 90%(17.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace