poster

Poslední zůstává

 • USA

  Last Man Standing

 • Slovensko

  Posledný ostáva

Akční / Drama / Krimi / Thriller / Western

USA, 1996, 101 min

 • hippyman
  *****

  unbreakable max-payne-like willis je tady prostě nejdrsnější ze všech drsňáků, nedělá si hlavu s nějakým kmotrovským bratříčkováním a jde bez větších keců rovnou na věc... remake neremake, jednoznačně skvěle našlapanej masakr, u kterýho nemusíte moc trápit mozkové závity a jen si vychutnáváte každou minutu v záprášeném texaském opuštěném městečku skrápěném krví padouchů. bomba! 90%(10.6.2008)

 • HAL
  ***

  Westernový rádoby-noir, ve kterém je Bruce Willis tak drsný, až je to směšné. Stejně jako v Yojimbo a Pro hrst dolarů jako cizinec přijíždí do města ve kterém hrou na všechny strany definitivně vyřeší dlouhý konflikt dvou nepřátelských gangů a při tom si snaží namastit kapsu... aby pak místo hromadě prachů dal přednost jediné hezké sukni široko daleko. Jenže na rozdíl od oněch dvou klasik je v Last Man Standing všechno nepoměrně hloupější a nezajímavější. Smysluplnost konání postav je mizivá a uvěřitelnost celého fikčního světa zhruba na úrovni divadelní inscenace, takže už od třetiny tak nějak doufáte aby ten nesmrtelný Bruce s vystřílením všech okolo trochu víc pohnul, místo aby se pořád jen pokoušel o hustotemné monology. 5/10(15.5.2011)

 • Satan
  ****

  Efektivní zábava. Škoda, že to nebyla typická gangsterka v ulicích Chicaga, nebo podobném "prohibistickém" městě. Jericho mi tam nějak nesedělo a zavánělo to trochu westernem. Ovšem tempo skvělé od začátku až do (možná kýčovitého) konce.(2.12.2005)

 • T2
  ***

  Rozpočet $67miliónovTržby USA $18,115,927Tržby Celosvetovo $47,267,001║ Kostra príbehu kopíruje známy western Pre hrsť dolárov, čo by samozrejme ani nebolo zlé ale režisér to podáva dosť stroho a bez niečoho na viac, Bruce Willis je v úlohe destabilizátora vyprahlého mesta dobrý ale ostatné postavy sú dosť prázdne aby dej spravili zaujímavý a vypätejší, asi najviac čo zaujme sú prestrelky, celkový dojem z filmu je len priemer, čo v podstate nič veľké nedá ale aspoň že nenudí. /55%/(5.7.2010)

 • Beckett51
  ***

  65%(19.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace