Tenkrát v Mexiku

Once Upon a Time in Mexico

Vtedy v Mexiku

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2003, 95 min

Zbytečně překombinované, příliš mnoho scén na efekt a se snahou šokovat. Vždycky dám přednost krásnému jednoduchému příběhu Desperada. Johny Deep byl samozřejmě skvělý a Banderas je pro mne ten jediný možný El Mariachi ( jen možná oproti skutečným mariachi umí zpívat ).(5.7.2005)

Tak tenhle film mě vážně dostává i když jsem ho viděl už asi pošestý. Prostě nářez nářez nářez. Banderas je cool jak má bejt, Mickey Rourke je správně zkrachovalej ale the best je Johnny Depp to se prostě musí vidět.(10.4.2005)

• LiVentura

Neuvěřitelné, jak tohle někdo dokáže stvořit.....(24.8.2008)

No a čo, že je to horšie ako Desperado. Keď Rodriguez nežerie purple pills a netočí pestrofarebné filmy pre deti, tak všetko, čo stvorí, je cool ako čiernovlasý mexický gitarista.(29.12.2003)

• Cervenak

Depp chodí po mexických reštauráciách a kecá a Banderas občas niekoho zastrelí v preštylizovanom štýle, ktorý už nevzrušuje tak ako v Desperadovi. Niečo tak nudného sa len tak nevidí.(31.5.2007)