Tenkrát v Mexiku

Vtedy v Mexiku

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2003, 95 min

• Shadwell

Na scénáři se evidentně nepodílel jeden člověk, ale Rodriguez si jich přizval rovnou deset. Jistě, kdyby pan režisér místo mrkání po Salmě Hayek alespoň zamakal na akci a atmosféře, dal by se odbytý příběh přejít. Nestalo se. Vrcholem je závěrečná rozepře, kdy se městem proháněj džípy, vzduchem frčejí náboje do poskakujících kaskadérů a celý se to tváří jako děsně švihácká akce, jenomže u toho „tváření se" film i zůstává. Obávám se, že tenhle zmetek by nezachránilo ani sto Johnny Deppů.(3.4.2007)

• Cervenak

Depp chodí po mexických reštauráciách a kecá a Banderas občas niekoho zastrelí v preštylizovanom štýle, ktorý už nevzrušuje tak ako v Desperadovi. Niečo tak nudného sa len tak nevidí.(31.5.2007)

Hodně podobné předchozímu Desperadu, akorát se snímek rozrostl o několik dalších hvězd (Johnny Depp mě zaujal asi nejvíce ze všech). Hodně mě chyběly nějaké vtipné hlášky, které byly v Desperadu (např. vtip Tarantina).....(21.12.2007)

• kleopatra

Když se vám jednou povede dobrej guláš, nezkoušejte ho dělat znova dvakrát tolik, mohlo by vám totiž být špatně a pokud byste zrovna neměli otevřené okno do krásně otlučené mexické ulice zalité zlatočerveným vzduchem a pod oknem by líbezně nedrnkal muzikant, mohli byste se poblinkat.(6.3.2005)

Tohle není ten Rodriguez jak ho znám. Tohle není ten Desperado jak ho znám. Tohle není ta Salma jak ji znám. Takhle to dopadá, když režisér šlápne úplně vedle, než kam měl namířeno. Abych řekl pravdu, trošku jsem se ztrácel v ději. Na rozdíl od Desperada je tady až příliš mnoho postav a dějových linií. Ne příliš povedená hudba a akční scény už také nejsou co bývaly. Navíc herci jako Danny Trejo už by se objevovat neměli, proč? To je snad každému jasné, nebo alespoň těm, co viděli Desperada... Nemůžu si pomoct, ale průměr je to, co si Rodriguezovo dílko zaslouží.(15.1.2006)