poster

Tenkrát v Mexiku

 • Česko

  Kdysi dávno v Mexiku

 • USA

  Once Upon a Time in Mexico

 • Slovensko

  Vtedy v Mexiku

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2003, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  *****

  Tohle je perfektní příklad dokonalé souhry mnoha skvělých a charismatických herců, kteří hrají buď dobře, nebo velmi dobře (Depp). Mnoha šílených postav. Výborného scénaře, kde vše souvisí se vším a přitom to dává dohromady jeden velký chaos. A hlavně akce ... Banderas v střílečkových akcích naprosto exceluje, jeho dva parťáci také a triky, dialogy, záběry kamery a totálně ujeté a absurdní situace si říkají o plné hodnocení. Tento film jsem úplně jako by prokoukl až po několika letech po prvním shlédnutí. Je to filmová machrovinka a snad nejlepší Rodriguezův film, podle mě nedoceněný. Opravdová akční paráda.(25.8.2008)

 • Djkoma
  **

  Velké zklamání. Dobrý Johny Depp. Slušný Antonio, ale nudný scénař. Příliš dlouhé, zamotané a nudné. Nebyl jsem zvyklí na takovéto filmy o Rodrigueze, ale bohužel to vypadá, že je to jeho nový standard. Velká škoda.(24.6.2004)

 • KevSpa
  ***

  Robert Rodriguez se utrhl ze řetězu a natočil dost podivný film. Snímek má příliš mnoho postav a komplikovaný děj, v němž není probém se každých deset minut dokonale ztratit. Přestřelek tu najdeme spoustu, ale ani jedna vám neutkví v paměti, tak jako jejich "příbuzné" z Desperada. Je tu řada odkazů na Leoneho i jakýsi "návrat" k El Mariachimu (občasné záběry ruční kamerou), ovšem celkově film působí dost rozpačitě a zvláštně. Za zmínku z herců stojí především opět skvělý Johnny Depp.(29.10.2003)

 • novoten
  **

  Pro mě, jako pro fanouška Desperada, dost těžký šok. Těsně po zhlédnutí jsem si říkal, že je to o dost slabší než předchozí díl, ale pořád ještě dobré, ale teď už je mi jasné, že Rodriguez přestal umět točit původní dobré filmy. Banderas střílí pořád stejně přesně a stylově, Salma je krásná, až to bolí, ale zbytek je špatný. Depp se sice strašně moc snaží a zdánlivě svým frajerským vystupováním do party zapadá, ale jeho postava je zoufale zbytečná, stejně jako všechno kolem. Přestřelky, hlášky a zoufalé pohledy na kytarovém podkladu mohly vyjít v přímočaré cestě za pomstou. Tohle je vyvařenina, snažící se názvem i zápletkou napodobit Leoneho částečně politicky namířené scénáře, ale ztroskotává prakticky ve všech směrech. Akce v tomto případě přišla vniveč.(28.4.2007)

 • tron
  **

  Rozpaky a rozčarovanie. Rodriguez je z akcie unavený, Banderas sa stal len nerozmýšľajúcou figúrkou v politických konšpiráciách a tak to na poslednú chvíľu zachraňuje osvedčený Johnny Depp s vydlábnutými očami a tričkom CIA v prekvapivo titulnej úlohe. Kino Považan 2003(1.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace