Tenkrát v Mexiku

Vtedy v Mexiku

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2003, 95 min

• Le_Chuck

Film plný strhujúcich akčnčnýh scén, ale akosi sa mu nedarí udržať formu a rozpadá sa nám pred očami. A to nehovorím o atmosfére z Desperáda, ta zobrala tiež za svoje. Je to veľmi podivínske a keď človek premýšla ako to ten Rodriguez myslel tak sa stráca. No fucking sense. Na filozofovanie poznám lepšie filmy.(15.6.2005)

Kdyby se Robert víc soustředil na příběh a nepřidával nové a nové postavy, mohlo to být za pět. Jenže takhle jsem se furt ptal " A který z nich to je?"(29.4.2007)

I RObert Rodriguez si bere velka sousta. Nebyt Johnnyho Deppa, tenhle film by nemel co nabidnout. Je to spojeni dvou predchozich casti do zaveru trilogie.(17.6.2006)

Film zachraňují jen hodně ulítlé přestřelky. Rodriguez uměl vždy s bravůrou sobě vlastně odhazovat těla po každém zásahu metry daleko. Kromě tohodle, ale už další eso v rukávu nemá a to přestože má k dispozici libovou porci kvalitních herců. Příběh o jedné takové revoluci po mexicku mě nechává zcela klidným. 55%(18.12.2014)

No a čo, že je to horšie ako Desperado. Keď Rodriguez nežerie purple pills a netočí pestrofarebné filmy pre deti, tak všetko, čo stvorí, je cool ako čiernovlasý mexický gitarista.(29.12.2003)