Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Režisér Tom Shadyac byl vždycky zárukou poměrně slušné nenáročné zábavy (a svými komediemi hlavně královsky vydělával), tentokrát si jeho televizní reportér stěžuje na nepřízeň Boha, až se dotyčný naštve a svěří mu načas svůj úřad. Takže jsme svědky několika slušných nápadů i hluchých míst a Carreyho komediálních kousků v dobách, kdy ještě fungoval jako kasovní a kvalitativní jistota!!(27.2.2013)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $81 million tržby celosvetovo : $484,572,835(13.12.2006)

 • nunka
  ***

  To, že túto šialenosť videlo 15 ľudí z mojej ťažko zaslúženej a vydretej TOP 20 hovorí skoro za všetko, tak ako aj moje hodnotenie.(29.3.2008)

 • Renton
  ***

  Scénář: Steve Koren, Mark O'Keefe, Steve Oedekerk .. Je to cca půl na půl - výborné a vtipné scény vs. nudná vata.. I herecky se to láme - (nad)průměrný "Joel" Carrey vs. hodně podprůměrná "Rachel" Aniston, nad nimiž nedostižně ční BOŽSKÝ Morgan Freeman. 55%.(11.2.2005)

 • ripo
  ***

  Pohodová, nenáročná rodinná komédia s trhnutým Carreym. Tento film som videl z DVD a môžem vám povedať, že po zhliadnutí Nepoužitých scén to je len šťastie , že ich Shadyac do konečného zostrihu nezaradil, lebo by to bolo hlllllboko pod priemer.(29.5.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace