Bohuzel J.Carrey posledni dobou stagnuje a i kdyz se jedna o kvalitnejsi podianou nez napr. Liar Liar, nijak vas nenadchne. Scena se zvetsenym poprsim J.Anistonove se mi ovsem vryla do pameti - no priznejme si to, kdo z nas by nechtel mit tu moznost takhle vylepsit svoji pritelkyni? ;)(4.9.2003)

Zamilovala jsem si tenhle snímek ..(22.5.2008)

Nenáročná, příjemná komedie opírající se (ač trochu vratce) o moralismy - s velkou mocí přichází velká zodpovědnost a kdo chce kam, pomozme mu tam. Slušná porce zábavy stojí především na Jimově obligátním komeickém výkonu (i když mi daleko víc sedí jeho vážnější role) a několika scénáristickým vychytávkám - třeba scéna "moderátorské břichomluvectví", aneb jak potopit konkurenty z práce když máte božské schopnosti - je skutečně lahůdková. Jinak se nejedná o nic co by vybočovalo z řady hollywoodské manufaktory. P.S.: Pro příznivce půvabů Catherine Bell povinnost :-) 60%(27.8.2006)

Carrey řádí v komedii až moc podobné Lháři, lháři. A bohužel ani kadence vtipů není tak úplně dostačující. Freeman je každopádně dobrý bůh...(11.12.2009)

Rozpočet $81miliónovTržby USA $242,829,261Tržby Celosvetovo $484,592,874/65%/(20.4.2006)