Jim Carrey, Morgan Freeman a Jennifer Aniston - prvotriedne hollywoodske hviezdy v hlavných úlohách, profesionálne filmové triky, kvalitné hudobné podklady, bohatá produkcia, ale na môj vkus dosť nedopilovaný, povrchný scenár. Príbeh o tom ako na niekoľko dní workholický, televízny spravodajca Bruce Nolan z Buffala nadobudol, vďaka svojmu sprosému rúhaniu, schopnosti Pána Boha a stal sa z neho "Bruce Všemohúci", ma moc nenadchol, ani nepobavil. ***(8.4.2011)

To, že túto šialenosť videlo 15 ľudí z mojej ťažko zaslúženej a vydretej TOP 20 hovorí skoro za všetko, tak ako aj moje hodnotenie.(29.3.2008)

Ano, vtipné ...Ano, originální.... Ano, Jim Carrey a jeho skeče ... Ano, 4*(18.5.2009)

Božský fiilm to úplně není,ale lidská zábava to je .(5.7.2006)

Božská oddechovka coby ryzí carreyovské podobenství o tom, že >nemá se bráti jméno Boží do huby zadarmo< ... ;o) . . . Pán to má s lidem svým zase jednou těžké a když mu laje kdejaký ten nevděčník, to namíchne i Svatou Trpělivost. Nevím sice, co je na téhle komedii "fantasy", ale taškařice je to boží, skvěle vymyšlená, ponejvíce boha jeho baže vydařenými gagy nabitá a navíc i s jakýmstakýms bohulibým poselstvím o tom, že k dobrému člověku nakonec i ten Bůh bude dobrý. Komedie je to prostě bohudíky víc než Dobrá... :o))) Amen. - - - P.S. Jen tak mimochodem, pro ty, co furt ještě neví, jakže to skončil ten Jimmy Hoffa - pozor(!:-) spoiler(!;-) - vykopali ho i s rodným listem v Buffalu tam u té pejskařské výcvikové základny... ;-) - - - P.P.S. Za zmínku tedy ještě navíc stojí pro fandíky ten Bruceův vskutku božský Datsun ZX Fairlady, byť ve filmu až donebevolajícně stále otloukán... :-( - - - - - (Viděno po ixté - a to jsem původně chtěl se dnes večer na tom našem >veřejnoslužebním jiném prostoru< dívat na Kieslowského "Tři barvy: Modrá", leč s tím čudláckým dablinkem to prostě nešlo, takže na depresi z té marnosti mi vnukl zjevně pámbů tenhle nápad - 13.5.2008 na dvd, komentář zde jako bůhvíkolikátý - 13.5.2008)(13.5.2008)