Scénář: Steve Koren, Mark O'Keefe, Steve Oedekerk .. Je to cca půl na půl - výborné a vtipné scény vs. nudná vata.. I herecky se to láme - (nad)průměrný "Joel" Carrey vs. hodně podprůměrná "Rachel" Aniston, nad nimiž nedostižně ční BOŽSKÝ Morgan Freeman. 55%.(11.2.2005)

Bůh není Morgan Freeman, ale Steve Carell, který již v první roli zasluhující zapamatování zlatí každou vteřinu, do které se vetřel. 60% Zajímavé komentáře: Radyo, CheGuevara, JohnnyD, M.E.J.L.A., Vronsky(20.2.2005)

Příliš rodiné balení. Kdyby se tvůrci víc odvázali,mohla to být neskutečná sranda. Takhle jen lehký nadprůměr.(27.4.2004)

Jim Carrey nepatří mezí mé nejoblíbenější herce a na film jsem se dívala především proto, že si zde zahrál roli Morgan Freeman. Pokaždé, když s ním přišla na řadu scéna, nabyla jsem dojmu, že Morgan je v tomto filmu jako "král" a ti ostatní herci jsou "jen" poddaní. A byť se ve filmu objevil jen párkrát, každá jeho pasáž pro mě působila jako částečná záchrana pro ten "zbytek". Párkrát jsem se opravdu zasmála a nejvíce se mi líbila tato věta. "Bruci, nemůžeš klečet uprostřed dálnice a mluvit přitom o životě."(15.12.2007)

Režisér Tom Shadyac byl vždycky zárukou poměrně slušné nenáročné zábavy (a svými komediemi hlavně královsky vydělával), tentokrát si jeho televizní reportér stěžuje na nepřízeň Boha, až se dotyčný naštve a svěří mu načas svůj úřad. Takže jsme svědky několika slušných nápadů i hluchých míst a Carreyho komediálních kousků v dobách, kdy ještě fungoval jako kasovní a kvalitativní jistota!!(27.2.2013)