Božská moc v nevyzpytatelných prackách Jima Carreyho? Výborný nápad! A první polovina filmu je přesně tak zábavná, jak slibný je námět. Jenže pak nastane Hollywood. Sentiment, ponaučení, deziluze. Beznadějně rodinný film. 60 %(8.2.2005)

Rozpočet $81miliónovTržby USA $242,829,261Tržby Celosvetovo $484,592,874/65%/(20.4.2006)

• Dudek

Vcelku originální nápad působící nedotaženým dojmem.(23.8.2005)

Ano, vtipné ...Ano, originální.... Ano, Jim Carrey a jeho skeče ... Ano, 4*(18.5.2009)

Tak tahle komedie mne hrozně bavila. Úžasný Jim Carrey ve všech scénkách, neméně úžasná Jennifer Aniston a samozřejmě suprový Morgan Freeman. Tleskám tomu, kdo vymyslel tento scénář, protože jsem se neměl čas nudit a smál jsem se od začátku do konce a se mnou celý kinosál. Prostě tohle je jedna velká jízda bez zastávky. Co více k tomu dodat? Dávám čtyři hvězdičky, protože tohle byla po dlouhé době komedie, která mne dokázala zaujmout a na jejíž každou televizní reprízu se těším jak malé děcko na Vánoce. Prostě super film.(23.12.2007)