Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  ***

  Typická komedie s pár dobrými nápady a spoustou hluchých míst. Několik dobrých vtipů tu je, herecké výkony jsou také slušné, ale jinak jde o celkem nevýraznou záležitost.(15.8.2003)

 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::::::::::::::: Dokonalá komedie se skvělým Jimem a Jennifer. Miluji tenhle film. Krásná, vtipná a hlavně poučná komedie. Skvělé !! " Proč jste nechala zemřít Dicapria ?? " :::::::::::::::::::::::::::::(10.12.2007)

 • Enšpígl
  ***

  Božský fiilm to úplně není,ale lidská zábava to je .(5.7.2006)

 • Eddard
  ***

  Nenáročná, příjemná komedie opírající se (ač trochu vratce) o moralismy - s velkou mocí přichází velká zodpovědnost a kdo chce kam, pomozme mu tam. Slušná porce zábavy stojí především na Jimově obligátním komeickém výkonu (i když mi daleko víc sedí jeho vážnější role) a několika scénáristickým vychytávkám - třeba scéna "moderátorské břichomluvectví", aneb jak potopit konkurenty z práce když máte božské schopnosti - je skutečně lahůdková. Jinak se nejedná o nic co by vybočovalo z řady hollywoodské manufaktory. P.S.: Pro příznivce půvabů Catherine Bell povinnost :-) 60%(27.8.2006)

 • Hal_Moore
  ***

  Tak potenciál je využitý tak na půl, to se z toho musela stát romantika? Mohla to být skvělá komedie naplno využívající komediální talent mistra Carreyho. Film, na který (až se přestanou dělat pokračování) si za pár let nikdo nevzpomene.(13.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace