Božská moc v nevyzpytatelných prackách Jima Carreyho? Výborný nápad! A první polovina filmu je přesně tak zábavná, jak slibný je námět. Jenže pak nastane Hollywood. Sentiment, ponaučení, deziluze. Beznadějně rodinný film. 60 %(8.2.2005)

Nenáročná, příjemná komedie opírající se (ač trochu vratce) o moralismy - s velkou mocí přichází velká zodpovědnost a kdo chce kam, pomozme mu tam. Slušná porce zábavy stojí především na Jimově obligátním komeickém výkonu (i když mi daleko víc sedí jeho vážnější role) a několika scénáristickým vychytávkám - třeba scéna "moderátorské břichomluvectví", aneb jak potopit konkurenty z práce když máte božské schopnosti - je skutečně lahůdková. Jinak se nejedná o nic co by vybočovalo z řady hollywoodské manufaktory. P.S.: Pro příznivce půvabů Catherine Bell povinnost :-) 60%(27.8.2006)

• StarsFan

Humoru Jima Carreyho zrovna neholduju a tohle byla někdy od druhý půle vážně pěkná nuda.(27.5.2006)

„To isté som urobil Gándhímu. Potom tri týždne nejedol.“ Báječná muzika, skvelé nápady a troška životnej múdrosti od Morgana Freemana. K tomu solídny Jim Carrey , Steve "bla bla bla Frat Pack" Carell, prsia Jennifer Anistonovej a suverénny pes na WC.(31.8.2005)

::::::::::::::::::::::::: Dokonalá komedie se skvělým Jimem a Jennifer. Miluji tenhle film. Krásná, vtipná a hlavně poučná komedie. Skvělé !! " Proč jste nechala zemřít Dicapria ?? " :::::::::::::::::::::::::::::(10.12.2007)