poster

Dům naruby

 • USA

  Bringing Down the House

 • Slovensko

  Neserte nám pestúnku

Komedie

USA, 2003, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ***

  „Kto to kedy videl, Hispánci v tejto štvrti a bez kosačky v ruke.“ Hoci som bol dopredu presvedčený o tom, že sa mi film s brutálnym slovenským prekladom NESERTE NÁM PESTÚNKU nebude páčiť, výsledok bol prekvapivo sympatický a dokonca vtipný (ženská bitka, finále) a i potencionálne trápne scény sú zachránené nečakane dobrými hercami (Steve Martin je v diskotékovom finále vtipný a Eugene "Jimov otec" Levy ako úchylák resp. znalec žien je perfektný v každej scéne). Queen Latifahová (SFÉRA, ZBERATEĽ KOSTÍ) snímku tiež produkovala a nepochybujem o tom, že je presné taká, aká mala byť. K tomu konečne poriadna babská bitka. Ja to beriem.(1.10.2006)

 • sinp
  *

  U toho jsem se nezasmál ani trochu. Přehrávající Latifah bych odstřelil už na začátku a sledovat Martina při některých výstupech je jen pro otrlé.(17.7.2005)

 • Suzana
  **

  Slabší průměr. Předvídatelná americká komedie se k mému překvapení zabývá tématem jako je rasismus - on totiž jeden americký právník příjde na to, že být černá automaticky neznamená být hloupá/trestankyně. Komedii hází klacky pod nohy nijak závratně vtipné "scénky" a i když temperamentní Latifah kontrastuje se sucharským Martinem, nevnáší to do děje skoro žádný vtip... vlastně to působí dost křečovitě.(18.6.2008)

 • mustafa
  ***

  Kupodivu vcelku normální komedie. Opravdu jsem to nečekal. Podle toho, co jsem si přečetl v obsahu se od toho nedalo čekat opravdu nic. Jenže námět není zase tak suchý a tupý, jak se na první pohled zdá. Martin se přemáhá a místy jsem se dost nasmál. Je paráda, že se fim obešel bez těch nechutných, primitívních a hlavně fekálních vtípků.(8.11.2004)

 • Orlau32
  **

  Steve Martina jsem nikdy nemusela. Nevím, co mi na tom herci vadilo, ale byl pro mě vždy "utrpením" na plátně. Jinak běžná americká pitominka, dobrá tak jako "odchodné" pro hosty na Silvestra ve 3 hod. ráno.(6.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace