poster

Dům naruby

 • USA

  Bringing Down the House

 • Slovensko

  Neserte nám pestúnku

Komedie

USA, 2003, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • k212
  ***

  Zaujala mě vtipná konfrontace sucharského právníka a živelné černošky. První se vyjadřuje velice vybraně a opatrně, ta druhá si servítky nebere. Vše samozřejmě stojí na výkonu obou hlavních hrdinů a musím říci, že jim to spolu slušně šlape - byť u mě opět vítězí Steve, Queen Latifah občas některé exhibice přemalovává až "příliš černě". Děj několikrát schytá zásah v podobě "velkého překvapení", čímž obvykle ztrácí dech, nebo se točí do zcela jiných vod komična. Průměrná komedie, která je mi o trochu sympatičtější díky velmi povedenému českému dabingu a snad i překladu (viděno na HBO). 55%(10.2.2010)

 • Kryton
  **

  Další z řady amerických rodinných komedií. Jak já jsem přišel na nápad si to zapnout v TV to opravdu nevím!(15.6.2008)

 • mustafa
  ***

  Kupodivu vcelku normální komedie. Opravdu jsem to nečekal. Podle toho, co jsem si přečetl v obsahu se od toho nedalo čekat opravdu nic. Jenže námět není zase tak suchý a tupý, jak se na první pohled zdá. Martin se přemáhá a místy jsem se dost nasmál. Je paráda, že se fim obešel bez těch nechutných, primitívních a hlavně fekálních vtípků.(8.11.2004)

 • AngelAngie
  ***

  Není to takovej průšvih .. vždyť se člověk i zasměje.(26.5.2008)

 • Ivoshek
  odpad!

  Neviděl jsem to celé, ale těch prostředních 30 minut na zařazení do odpadu bohatě stačí. Točit takové věci s takovými herci by mělo být trestné. Chvíli jsem zvažoval hvězdičku za Levyho, ale nedám. a ne a ne a ne.(6.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace