poster

The Call Up

Akční / Sci-Fi

Velká Británie, 2016, 90 min

Režie:

Charles Barker

Scénář:

Charles Barker

Kamera:

John Lee

Hudba:

Tom Raybould
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnCZ
  ***

  Přímočará béčková verze Trona s příměsí Kostky. Slušná zábava, která možná nepřekvapí a zamrzí trochu z prstu vycucanej a nepřekvapivej závěr, ale pro diváky se slabostí pro počítačové hry to vcelku funguje.(16.1.2017)

 • Wacoslav1
  **

  Mě to nesedlo a to jsem se na to jako bývalý vášnivý hráč docela těšil, ale už jsem asi na podobný experimenty moc starej a zapšklej. No za slušný ani ne moc podfinancovaně vypadající zpracování aspoň slabý 2* dám.25%(2.11.2016)

 • ARI50
  **

  Námět na film solidní ale málo promyšlené.(15.10.2016)

 • Morholt
  ****

  Téma možná není nijak objevné, ale mě to bavilo. Díky tomu, že se hráči neúčastní nějaké sofistikované hry, ale obyčejné střílečky, má film celkem solidní tempo, novum v podobě přepínání z virtuální reality do herní místnosti mě bavilo a postavy, byť poněkud klišoidní, byly výborně zahrané neokoukanými herci. Fajn béčko a další z povedených debutů. 75%(3.9.2016)

 • JASON_X
  ****

  Myslím, že pro všechny kluky a holky, kteří rádi smaží střílečky na písidlech, bude The Call Up převeliká rozkoš. Líbil se převelice i mně, který hraje leda tak Angry Birds (ale zato hodně dobře). A myslím, že leckterý uhrovitý hošan bude mít vilné představy o křehké amazonce Shelly, stejně jako jsme je kdysi měli my třeba o prsaté mužatce Vasquezové z dvojky Aliena. Výsledný dojem z filmu mi kazí leda jen ultraidiotská postava Zahida, který nás měl nenápadně výchovně poučit o tom, že ne všichni muslimové jsou chladnokrevní hrdlořezové. Za tuhle neuvěřitelnou trapnost bych scénáristu-režiséra s chutí po křesťansku upálil na hranici, nebo zlámal v kole.(4.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace