The Call Up

Charles Barker

John Lee

Tom Raybould
  • bourec

Pitomost obrovská.Špatný,za půlhodinu se vám stačej zprotivit všechny přítomný postavy,a až do konce vás to už nezajímá.20%.(5.3.2017)

Překvapivě příjemná akční oddechovka s nádechem sci-fi. Ačkoliv ta virtuání realita vypadala naoko dobře, tak pořád to bylo nějaké poloprázdné, jednotlivá patra příliš monotonni bez napadu. Virtuální protivníci měli setsakra nízkou umělou inteligenci, protože jejich styl boje byl více než amatérský, natož pohyby kdy spíše čekali až budou trefeni, vše tak trochu zpomalovaně. Amatéřinu bojů stránku předváděly hlavní postavy. Podle mě by skuteční hráči dokázali v takovémto mirkosvětě předvést podstatě více, než tahle skupina. Ale je to podáno poměrně zábavným způsobem, takže jsem to docela hltal a v rámci možností se mi to dosti líbilo. Problikávání díky hledí do hry a do skutečnosti, bylo poměrně efektní. Postavy které dojdou do finále jsem si i přál, takže v tomto spokojenost. Ale ta Tylor byla trochu moc šílená postava, s ostatníma jsem zase nějak problém je přijmout neměl. Samozřejmě je v tom spousta nezodpovězených otázek, ale vše se snažili vynahradit neustálým děním, které prostě i přes nedostatky ostatních věcí funguje natolik, že je ten film zkrátka i tak dobrý.(4.9.2016)

• Yoshitsune

Mám rád nezávislé režiséry a jejich nezávislé filmy, mají potenciál zabodovat a uspět, díky čemuž získají peníze a mohou svůj vlastní projkt rozject na plno. Takže tenhle film mně lákal, přeci jenom vidět hranou verzi Sword of Online (to je anime) v Rkové verzi, to nemůže dopadnout špatně. No a špatně to dopadlo, akce je zde sice tak nějak dost, ale chybí tomu adrenalin a zběsilost. Když děláte akční filmy, tak je jedno jestli je to Rko nebo PG-13, ale akční scény musí být dynamické a divák z nich musí cítit nezkrotnou vášeň. Pokuď akční scény tohle nemají, tak nemá cenu točit akční film. Tenhle film má špatné akční scény a o té bitce ani nemluvě, ano ke konci sice dojde na nějakou tu taktiku a delší přestřelku, ale neni to nic co by jedno nadzvedlo ze židle. Postavy které mi byli sympatické buď umřou a nebo se znich vyklubou zákeřní zmrdi, nebo zoufalci a u postavy která vypadá že zemře hned jak "hra" začne vydrží až do konce ? To jako vážně ??? Ohh ano to finální rozuzlení je sice dobré a dalo by se říct že i šokuje, ale když zbytek filmu stojí za hovno (slušně řečeno) tak ani dobrý konec to nezachrání. Jo a ta holka je blbá, ty peníze si přece mohla vzít, co by se stalo kdyby si je vzala ? Já bych si je vzal. Dejte radši Sword of Online, Log Horizon a nebo mého oblíbence Overlord, u něho to tvůrci bůhví proč zabalili v tom nejlepším, ale je to to nejlepší s touhle tématikou.(25.9.2016)

Celkem nápaditý sci-fi snímek, který sice nemá až tak dobrý příběh, ale to východisko, které využil, se mu podařilo prezentovat poměrně dobře. "Hra", která se zde hraje, je zachycena skvěle, a přitom nejsou použity nějaké komplikované trikové nástroje. V tomhle směru musím snímek rozhodně vyzdvihnout, protože uspěl.(31.5.2016)

• Wacoslav1

Mě to nesedlo a to jsem se na to jako bývalý vášnivý hráč docela těšil, ale už jsem asi na podobný experimenty moc starej a zapšklej. No za slušný ani ne moc podfinancovaně vypadající zpracování aspoň slabý 2* dám.25%(2.11.2016)