The Call Up

Charles Barker

Charles Barker

John Lee

Tom Raybould

Solidní akční béčko. Nejzajímavější je rozhodně nápad, kde skupina náhodných lidí se přihlásí na zkoušku nové videohry, kde výherce může vyhrát 100 tisíc dolarů, ovšem vše se změní, když ve hře půjde o život i zúčastněným. Skvěle vypadá virtuální svět, který má k počítačové hře velmi blízko, hráči mají za úkol projít 26 úrovněmi, kde zabíjí teroristy ( Mají vesty i lékarníčky a počítá se nejlepší scóre za level). Naštěstí je to i Rko a přestřelek je vskutku dost a jak je už známo v každém týmu musí být někdo hajzl. Překvapil i závěrečný zvrat, mínusem jest chování postav, které mi po čase začly lézt i na nervy. Silná trojka a doporučení. 69%(8.8.2016)

Myslím, že pro všechny kluky a holky, kteří rádi smaží střílečky na písidlech, bude The Call Up převeliká rozkoš. Líbil se převelice i mně, který hraje leda tak Angry Birds (ale zato hodně dobře). A myslím, že leckterý uhrovitý hošan bude mít vilné představy o křehké amazonce Shelly, stejně jako jsme je kdysi měli my třeba o prsaté mužatce Vasquezové z dvojky Aliena. Výsledný dojem z filmu mi kazí leda jen ultraidiotská postava Zahida, který nás měl nenápadně výchovně poučit o tom, že ne všichni muslimové jsou chladnokrevní hrdlořezové. Za tuhle neuvěřitelnou trapnost bych scénáristu-režiséra s chutí po křesťansku upálil na hranici, nebo zlámal v kole.(4.9.2016)

Téma možná není nijak objevné, ale mě to bavilo. Díky tomu, že se hráči neúčastní nějaké sofistikované hry, ale obyčejné střílečky, má film celkem solidní tempo, novum v podobě přepínání z virtuální reality do herní místnosti mě bavilo a postavy, byť poněkud klišoidní, byly výborně zahrané neokoukanými herci. Fajn béčko a další z povedených debutů. 75%(3.9.2016)

• bourec

Pitomost obrovská.Špatný,za půlhodinu se vám stačej zprotivit všechny přítomný postavy,a až do konce vás to už nezajímá.20%.(5.3.2017)

• Wacoslav1

Mě to nesedlo a to jsem se na to jako bývalý vášnivý hráč docela těšil, ale už jsem asi na podobný experimenty moc starej a zapšklej. No za slušný ani ne moc podfinancovaně vypadající zpracování aspoň slabý 2* dám.25%(2.11.2016)