The Call Up

Charles Barker

Charles Barker

John Lee

Tom Raybould

Přímočará béčková verze Trona s příměsí Kostky. Slušná zábava, která možná nepřekvapí a zamrzí trochu z prstu vycucanej a nepřekvapivej závěr, ale pro diváky se slabostí pro počítačové hry to vcelku funguje.(16.1.2017)

• Wacoslav1

Mě to nesedlo a to jsem se na to jako bývalý vášnivý hráč docela těšil, ale už jsem asi na podobný experimenty moc starej a zapšklej. No za slušný ani ne moc podfinancovaně vypadající zpracování aspoň slabý 2* dám.25%(2.11.2016)

• ARI50

Námět na film solidní ale málo promyšlené.(15.10.2016)

Téma možná není nijak objevné, ale mě to bavilo. Díky tomu, že se hráči neúčastní nějaké sofistikované hry, ale obyčejné střílečky, má film celkem solidní tempo, novum v podobě přepínání z virtuální reality do herní místnosti mě bavilo a postavy, byť poněkud klišoidní, byly výborně zahrané neokoukanými herci. Fajn béčko a další z povedených debutů. 75%(3.9.2016)

Myslím, že pro všechny kluky a holky, kteří rádi smaží střílečky na písidlech, bude The Call Up převeliká rozkoš. Líbil se převelice i mně, který hraje leda tak Angry Birds (ale zato hodně dobře). A myslím, že leckterý uhrovitý hošan bude mít vilné představy o křehké amazonce Shelly, stejně jako jsme je kdysi měli my třeba o prsaté mužatce Vasquezové z dvojky Aliena. Výsledný dojem z filmu mi kazí leda jen ultraidiotská postava Zahida, který nás měl nenápadně výchovně poučit o tom, že ne všichni muslimové jsou chladnokrevní hrdlořezové. Za tuhle neuvěřitelnou trapnost bych scénáristu-režiséra s chutí po křesťansku upálil na hranici, nebo zlámal v kole.(4.9.2016)