Horor / Sci-Fi / Thriller

USA / Švýcarsko, 2000, 90 min (SE: 91 min)

• Visáč

Sparchantelý paskvil sprasený až trojicou (!) režisérov. Prehliadka lacných efektov a kulís, bez akcie či nápadu. Furt sa tam len kecá alebo prcá, čo je na sci-fi málo. Za toto museli v MGM padať hlavy jak nikdy.(6.5.2015)

Kdysi dávno jsem to viděl, a pár věcí mne zaujalo. Ale kdybych o nich mluvil prozradil bych moc děj. Pak jsem viděl tento film v nočních hodinách díky ČT1. Jak již zde bylo řečeno podobá se to trochu Horizontu události, možná bych přidal i Jasona X. Takže souhrném davám 3* +.(8.4.2010)

• korbitch22

Film na kterém se režisérsky vystřídaly dvě legendy a jeden nuzák a vysledek je přesně takový,chvilku geniální,chvilku legendární,ve výsledku brutálně obyčejný a nuzný...škoda,potenciál v to byl.Další zabitá sci-fi.(5.5.2011)

• Slarque

Superblbost. Scénář je nudný a nebojte se, že by vás něčím překvapil. Herecká sestava je celkem slušná (taky byla oceněna jednou hvězdičkou), ale ve filmu se nevyskytuje jediná zajímavá postava, tudíž nechápu, co tam dotyční herci vlastně dělají. Triky a výprava působí televizněji než většina epizod Star Treku. Fakt, že tenhle film producenti poslali do kin, mi připadá až neuvěřitelný.(17.11.2004)

• MartinezZ

Ale vždyť to nebylo zas tak špatné. Ano, je to spíše sci-fi povídka z nějaké laciné sci-fi povídkové knížky, ale zpracované je to hezky, ypadá to dobře a naprosto dementní to taky není. Jen je to prostě hodně předvídatelné a naprosto jasné v tom, co a jak se bude dít a kdo se nakonec dostane... na konec. Pamatuji pitomější scifárny - třeba právě vpravo navrhovanou Last Days on Mars, Supernova je prostě jen neinovativní, ale ne nezajímavá. ~ Souhlasím s komentářem Radek99.(8.10.2014)