poster

Supernova

 • USA

  Supernova

 • Slovensko

  Supernova

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA / Švýcarsko, 2000, 90 min (SE: 91 min)

 • Radek99
  ***

  Supernova vůbec není takový propadák, jak se tu na čsfd prezentuje oním prachbídným hodnocením, v rámci žánru sci-fi s tématikou vesmírných letů celkem slušný standard. Je to sice béčko se vším všudy (čpí z něho televiznost, nějaké speciální efekty nečekejte, herecké výkony jsou povětšinou mdlé...), ale to kupodivu nesnižuje ,,kvalitu" filmového zážitku. Když máte tenhle žánr rádi a jste ochotni překousnout pár schematismů (a dopředu lehce odhadnutelný vývoj děje), nebude pro vás Supernova zážitkem odrážejícím pouhých cca 40 % na čsfd... Film nevýrazný, ale neurážející... Podobné filmy: Horizont události, Pandorum(8.2.2009)

 • klerik
  **

  Nákladné prepadákové béčko, ktoré takmer zaslúžene zaniklo pri žiarení ČIERNOČIERNEJ TMY. Dve ** si film odmakal poctivo - je tam zapamätania hodná erotická scéna, nabušený záporák a pekné efekty. Uvedomujem si otrepanosť "ponorkového" hororu v uzavretom mieste, ale neurazilo ma to... Skrátka slabý film, na ktorom sa dá baviť, ak pristúpite na jeho hru...(3.4.2006)

 • Lavran
  *

  Devítirozměrná hmota (!), opilá kamera, macho robot v leteckém bomberu z 1. světové, neskutečně imbecilní dialogy, sexuální harašení, zamilovaný palubní počítač důvěrně přezdívaný Kočka a mnohé další pikantnosti, které nemají ve vážně míněné sci-fi obdoby. Pokud se podobně jako já rádi nasmějete u extrémně hloupého filmu, neotálejte ani na sekundu a Supernovu si pusťte. Je dokonce značně pravděpodobné, že budete váhat, zda ji pro dobro vesmíru neohodnotit plným počtem. :)(10.2.2009)

 • POMO
  *

  Štylisticky podobná "divadelná sci-fi", ako Soderberghov SOLARIS. Ale ten sa aspoň tváril, že má nejaký obsah. A rozhodne mal zaujímavú formu a snaživých hercov. Táto volovina bohužiaľ nemá vôbec nič.(4.4.2003)

 • mandes

  rozpocet $90 million trzby celosvetovo- $14,828,081(23.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace