poster

Půlnoční míle

 • USA

  Moonlight Mile

 • Slovensko

  Polnočná míľa

Drama / Romantický

USA, 2002, 146 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caszidy
  ****

  Zajímavě neotřelý příběh o velké ztrátě, snaze zaplnit ji a nové lásce, stojící na výborných výkonech Jake Gyllenhaala, Dustina Hoffmana a Susan Sarandon, stejně jako na vždy okouzlující a roztomilé Ellen Pompeo(zde navíc ve své první opravdu větší roli). Potěší i Holly Hunter ve vedlejší roli státní zástupkyně. Skvěle vykreslenou atmosféru Ameriky šedesátých let podtrhuje výborně zvolená hudba. Půlnoční míle je prostě takový malý skromný film, který Vás vtáhne a přes pomalé tempo vyprávění nepustí.(26.4.2012)

 • Caelos
  *****

  Úplně mě to rozložilo.(25.11.2010)

 • rikitiki
  **

  Rozbředlé.(25.3.2010)

 • Fiftis
  **

  Nie príliš záživná snímka, vlastnia takmer nudná, dominuje mu len hviezdne obsadenie, avšak dá sa povedať v tej dobe trochu zhasujúcich hviezd. Ale rozbieha sa tu kariéra Jakea Gyllenhaala a zrejme aj Ellen Pompeo. Film ma nie a nie vtiahnuť do deja a ja som od samej nudy zaspával v posteli. Po vyše pol roku od pozretia si nevybavujem skoro žiadnu scénku z filmu, takže u mňa len za 2 hviezdy, za obsadenie.(9.1.2015)

 • castor
  ***

  Rozporuplné rodinné drama, ve kterém manželé Flossovi přicházejí o jedinou dceru, která měla krátce před svatbou s milým chlapíkem Joem. Oba však rodičům zatajili, že se tři dny před dceřinou smrtí rozešli. Film (který je výpovědí osobních tragických zážitků režiséra Silberlinga) zdobí zejména herecké trio, v čele s talentovaným Jakem Gyllenhaalem, mladíkem ocitnuvším se v groteskním dilematu. Režisér šetří sentimentem, místy chybí spád, určité situace (například smutek po ztrátě dítěte) však působí tlumeně a oslabují realičnost celého snímku.(5.11.2006)

 • - Film je pomenovaný podľa songu Moonlight Mile (Sticky Fingers,1971) od Rolling Stones. Pieseň sa nachádza aj na soundtracku a vo filme zaznie vo chvíli, keď sa Joe (Jake Gyllenhaal) prvýkrát dostane v bare k jukeboxu. (ZOUi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace