poster

Půlnoční míle

 • USA

  Moonlight Mile

 • Slovensko

  Polnočná míľa

Drama / Romantický

USA, 2002, 146 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caszidy
  ****

  Zajímavě neotřelý příběh o velké ztrátě, snaze zaplnit ji a nové lásce, stojící na výborných výkonech Jake Gyllenhaala, Dustina Hoffmana a Susan Sarandon, stejně jako na vždy okouzlující a roztomilé Ellen Pompeo(zde navíc ve své první opravdu větší roli). Potěší i Holly Hunter ve vedlejší roli státní zástupkyně. Skvěle vykreslenou atmosféru Ameriky šedesátých let podtrhuje výborně zvolená hudba. Půlnoční míle je prostě takový malý skromný film, který Vás vtáhne a přes pomalé tempo vyprávění nepustí.(26.4.2012)

 • Eawy
  ****

  Zase plačem. Toto bol jeden krásny film, pri ktorom mňa zaujala najmä hudba, herci v hlavných úlohách, lebo boli dokonalý a to všetci potom práca s kamerou bola tiež veľmi pekná.Moonlight Mile je jeden z filmov, pri ktorom si uvedomíte, že si treba vážiť, čo máte lebo neviete kedy to môže odísť, a to myslím hocičo. čo by som dodala? Iba jedna vec mi vadila a to, že bol dej veľmi predpokladateľný, čo sa od romantických filmov očakáva, lenže keď máte k dispozícii takých skvelých hercov a výborný scenár dalo by sa to zariadiť aj s naň dajakým prekvapením na konci. Prekvapenie sa nekonalo ale aj tak si myslím, že je to silný nadpriemer 85%(30.4.2010)

 • gilmore_girl
  *

  Rozvlekla nuda bez spetky emoci... jednu hvezdu davam jen za vyber skvelych hercu, kteri tady ovsem nemeli co zahrat.(29.3.2010)

 • honajz
  ***

  Sice solidně natočené a zahrané drama, podané však takovým nijakým způsobem, bez větších zvratů a zapamatováníhodných scén. Skutečně, po pár dnech se snímek vykouří z hlavy.(6.1.2013)

 • sinp
  ***

  Situace - Dobrý příběh, který se dá zdatně odvyprávět a může se opřít o brilantní obsazení. Scénář - Pokulhávajcí v občasných momentech, těžko se posouvá v ději, občas nedotažený, na snímku nechá pár mírných šrámů. Výsledek - Nadprůměrný námět se dá odvyprávět průměrně (důkat je zde) a průměrný scénář nechá obsazení mluvit téměř výhradně lakonicky. Režisér filmu příliš nepřidal, stačí vidět jednou.(18.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace