poster

Půlnoční míle

 • USA

  Moonlight Mile

 • Slovensko

  Polnočná míľa

Drama / Romantický

USA, 2002, 146 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  ***

  Sice solidně natočené a zahrané drama, podané však takovým nijakým způsobem, bez větších zvratů a zapamatováníhodných scén. Skutečně, po pár dnech se snímek vykouří z hlavy.(6.1.2013)

 • Gann
  ****

  Clovek to taklhle vidi v programu na 1 hodinu odpoledne a ani od toho moc neceka. O to je milejsi co se z toho po chvili tapani vyklube. Jake Gyllenhaal klasicky vyborny, krasna a sqela Susan Sarandon a Dustin Hoffman o tom clovek ani nemusi nic psat. Celkove je film mozna trosku predvidatelny, ale nevycitejte mu to a nechte strhnout tou pochmurnou a pri tom malebne krasnou atmosferou. Je to vazne moc fajn.(4.11.2006)

 • Boogeyman
  ****

  Je to přesně můj šálek čaje. Takové filmy mám rád. Skvěle obsazeno, výborná hudba, zajímavý příběh, který vlastně není příběh, ale jen pohled na část života určitých postav, jemný humor, přiměřená romantika a všudypřítomná posmutnělá nálada! Je to prostě takový ten film, který zahřeje. Civilní, melancholický!....Silberlingovo vyjádření památky své přítelkyni, která zemřela podobně zbytečným způsobem, jako snoubenka filmového hrdiny. Do jaké míry je Gylenhallova postava autobiografická, to můžu jen hádat.(2.12.2007)

 • mandes

  rozpočet : $21 million tržby celosvetovo : $10,011,050(24.12.2006)

 • Agatha
  ****

  První co mě zklamalo byl opět český dabing. Pronikavý hlas výborné herečky a moderátorky Zuzany Slavíkové mi k neméně výborné Susan Sarandon vůbec nepasoval. To už byla lepší i ta T. Medvecká. Ale jinak jsem se nestačil divit. Také se divím tomu hodnocení tady, já bych to tak o 10% pozvedl. Zajímavý a originální námět byl okořeněn pikantními výkony S.Sarandon a D.Hoffmana. J.Gyllenhaal a E.Pompeo se také snažili, ale na hvězdnou dvojici prostě nemají. Na začátku to nevypadá příliš slibně, ale postupně se to rozjíždí v nevšední podívanou. U některých scén nevíte jestli se smát nebo vzlykat. Záverečná scéna spolu s tklivou hudbou mě dostaly. Nemůžu dát menší hodnocení. Ono není někdy na škodu zavítat na druhý program České televize. Někteří by se možná divili o co přicházejí, ale věřim že srdceryvné seriálové scény si prostě nemohou nechat ujít...:-)(7.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace