poster

Půlnoční míle

 • USA

  Moonlight Mile

 • Slovensko

  Polnočná míľa

Drama / Romantický

USA, 2002, 146 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caelos
  *****

  Úplně mě to rozložilo.(25.11.2010)

 • novoten
  ****

  Chápu všechny výtky, které mohou být namířeny proti uplakaným dramatům, ale právě tahle ujetá míle, ať už půlnoční nebo jiná, přesně spadá do žánru, který mám tak rád. Někdy posmutnělí, někdy bezstarostní lidé na maloměstě, křížící se životní cesty, osudová setkání, rozhodnutí a lásky.(4.11.2006)

 • golfista
  ****

  Brad Silberling mě ze začátku ne a ne vtáhnout do děje. Pak jsem ale najednou zjistil, že se nemůžu odtrhnout a celkový dojem už se ke konci jenom vylepšoval. Film se výrazně opírá o herecké výkony. Susan Sarandon jako vždy skvělá, Dustin Hoffmanan jako "za mlada", ale skvělý je také Jake Gyllenhaal, který zazářil už v "Říjnovém nebi". Celkový dojem se mi ustálil kolem 70% - příjemný film.(21.3.2004)

 • Skip
  ***

  Snaha vyrovnat se se smrtí dcery a snoubenky... Jistě velmi silné téma, ale nějak jsem to těm velkým hercům (D. Hoffman, S. Sarandonová) a Jakeu Gyllenhaalovi nemohl uvěřit. Ne že by hráli špatně, to vůbec ne, ale oni jaksi neměli moc co hrát, a to je pak přes veškerou snahu poněkud problém.(1.1.2008)

 • castor
  ***

  Rozporuplné rodinné drama, ve kterém manželé Flossovi přicházejí o jedinou dceru, která měla krátce před svatbou s milým chlapíkem Joem. Oba však rodičům zatajili, že se tři dny před dceřinou smrtí rozešli. Film (který je výpovědí osobních tragických zážitků režiséra Silberlinga) zdobí zejména herecké trio, v čele s talentovaným Jakem Gyllenhaalem, mladíkem ocitnuvším se v groteskním dilematu. Režisér šetří sentimentem, místy chybí spád, určité situace (například smutek po ztrátě dítěte) však působí tlumeně a oslabují realičnost celého snímku.(5.11.2006)

 • - Film je pomenovaný podľa songu Moonlight Mile (Sticky Fingers,1971) od Rolling Stones. Pieseň sa nachádza aj na soundtracku a vo filme zaznie vo chvíli, keď sa Joe (Jake Gyllenhaal) prvýkrát dostane v bare k jukeboxu. (ZOUi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace