poster

Půlnoční míle

 • USA

  Moonlight Mile

 • Slovensko

  Polnočná míľa

Drama / Romantický

USA, 2002, 146 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skip
  ***

  Snaha vyrovnat se se smrtí dcery a snoubenky... Jistě velmi silné téma, ale nějak jsem to těm velkým hercům (D. Hoffman, S. Sarandonová) a Jakeu Gyllenhaalovi nemohl uvěřit. Ne že by hráli špatně, to vůbec ne, ale oni jaksi neměli moc co hrát, a to je pak přes veškerou snahu poněkud problém.(1.1.2008)

 • Caszidy
  ****

  Zajímavě neotřelý příběh o velké ztrátě, snaze zaplnit ji a nové lásce, stojící na výborných výkonech Jake Gyllenhaala, Dustina Hoffmana a Susan Sarandon, stejně jako na vždy okouzlující a roztomilé Ellen Pompeo(zde navíc ve své první opravdu větší roli). Potěší i Holly Hunter ve vedlejší roli státní zástupkyně. Skvěle vykreslenou atmosféru Ameriky šedesátých let podtrhuje výborně zvolená hudba. Půlnoční míle je prostě takový malý skromný film, který Vás vtáhne a přes pomalé tempo vyprávění nepustí.(26.4.2012)

 • golfista
  ****

  Brad Silberling mě ze začátku ne a ne vtáhnout do děje. Pak jsem ale najednou zjistil, že se nemůžu odtrhnout a celkový dojem už se ke konci jenom vylepšoval. Film se výrazně opírá o herecké výkony. Susan Sarandon jako vždy skvělá, Dustin Hoffmanan jako "za mlada", ale skvělý je také Jake Gyllenhaal, který zazářil už v "Říjnovém nebi". Celkový dojem se mi ustálil kolem 70% - příjemný film.(21.3.2004)

 • sinp
  ***

  Situace - Dobrý příběh, který se dá zdatně odvyprávět a může se opřít o brilantní obsazení. Scénář - Pokulhávajcí v občasných momentech, těžko se posouvá v ději, občas nedotažený, na snímku nechá pár mírných šrámů. Výsledek - Nadprůměrný námět se dá odvyprávět průměrně (důkat je zde) a průměrný scénář nechá obsazení mluvit téměř výhradně lakonicky. Režisér filmu příliš nepřidal, stačí vidět jednou.(18.9.2005)

 • bouncer
  ***

  Nemůžu si pomoct, ale musím tento film označit za průměrný. Příběh není vůbec špatný, herci také ne, ale ve výsledku to prostě není ono.(30.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace