Půlnoční míle

Moonlight Mile

Polnočná míľa

Drama / Romantický

USA, 2002, 146 min

Nemůžu si pomoct, ale musím tento film označit za průměrný. Příběh není vůbec špatný, herci také ne, ale ve výsledku to prostě není ono.(30.9.2005)

Chápu všechny výtky, které mohou být namířeny proti uplakaným dramatům, ale právě tahle ujetá míle, ať už půlnoční nebo jiná, přesně spadá do žánru, který mám tak rád. Někdy posmutnělí, někdy bezstarostní lidé na maloměstě, křížící se životní cesty, osudová setkání, rozhodnutí a lásky.(4.11.2006)

Sice solidně natočené a zahrané drama, podané však takovým nijakým způsobem, bez větších zvratů a zapamatováníhodných scén. Skutečně, po pár dnech se snímek vykouří z hlavy.(6.1.2013)

• mandes

rozpočet : $21 million tržby celosvetovo : $10,011,050(24.12.2006)

Brad Silberling mě ze začátku ne a ne vtáhnout do děje. Pak jsem ale najednou zjistil, že se nemůžu odtrhnout a celkový dojem už se ke konci jenom vylepšoval. Film se výrazně opírá o herecké výkony. Susan Sarandon jako vždy skvělá, Dustin Hoffmanan jako "za mlada", ale skvělý je také Jake Gyllenhaal, který zazářil už v "Říjnovém nebi". Celkový dojem se mi ustálil kolem 70% - příjemný film.(21.3.2004)