poster

Němý Bobeš aneb Český Tarzan (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 90 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)
 • togaf
  *****

  Můj nejoblíbenější Cimrman. Jako vždy skvělé hlášky ("Je na malinách." "Pepiku, cos to proved?" "Hustě popsané neviditelným ingoustem.") a netypický seminář. Doktor Fiedler nikdy nepochopí českého génia.(14.7.2011)

 • Sarkastic
  ****

  Od téhle hry jsem čekal o něco více. Nevím, asi to měla být přednost to retrospektivní vyprávění, prolínání semináře a hry neustále za sebou, ale mě to mírně rušilo. Samozřejmě nadprůměrná zábava jako vždy, ale na plný počet to není.(4.6.2008)

 • Adam Bernau
  *****

  Nuda nuda šeď šeď. Čepelka by si měl zřídit uživatelský účet na ČSFD(26.7.2011)

 • sud
  ****

  Tahle Cimrmanovka pro mne sice nepředstavuje nepřetržitý záchvat smíchu, ovšem jedna scéna je geniální (Cos to udělal, Pepiku?! - Hoďte na něj deku, nebo ho zabiju! :-))))))))))))))). 85%.(23.3.2009)

 • viperblade
  *****

  Výborná hra, kterou podtrhují dokonalé retrospektivy! Prostě u Cimrmanů se mi ještě nestalo, abych se kvalitně nepobavil. Tleskám Vám, pane Smojlaku a Svěráku, že jste to opět dokázali a dali jste lidem další skvělou hru, z které je asi nejvíce lidových hlášek ("A je po ptákách, Hoďte přes něj deku, nebo ho zabiju..)(8.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace