poster

Neporazitelný

 • USA

  Undisputed

 • Německo

  Undisputed - Sieg ohne Ruhm

 • Slovensko

  Neporaziteľný

Drama / Akční / Krimi / Sportovní

USA / Německo, 2002, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JJ.Gibson
  ***

  Ze začátku to vypadalo poměrně krutě, bohužel to jenom tak vypadalo, film postupem času upadá do super průměrného béčka. A také mě dost zklamali kameramani a zvukaři: Závěrečné boxerské drama viditelně nezvládli, kamera byla hodně rozhozená a točila z takových úhlů, že boj postrádal věrohodnost. No a zvukaři se taky sekli: když Snipes promáchnul tak tam klidně dali obrovskou ránu a nebylo to jednou.... :( Škoda...(5.6.2005)

 • Ouwen
  ***

  Na film jsem se podíval ze zajímavosti. Ale není tam prostě Boyka, bez něj si Neporazitelného neumím představit. Rhamese a Snipese v hl. rolích, ta dvojice mi fakt nesedla. Bez pořádnýho soudtracku, abych pravdu řek, tak tenhle díl raději ignoruju a dělám, že dvojka je jednička a trojka dvojka, protože tahle mrdka se nedá s tím srovnávat.. -_-(15.9.2012)

 • Lateef
  **

  Paradoxně jsem první Undisputed přelouskal až po shlédnutí jeho dvou následovníků, moje hodnocení ale bude zcela objektivní a nezkreslené zmíněnými arénovými skvosty... Tohle je akční asi jako odpolední procházka po parku s babičkou, které pokročilá koxartróza stáhla rychlost chůze na 1,5 km/h. Nudné, bez spádu, dynamiky, akce. Spíše jen takové kočkování (povětšinou siláckými řečmi) dvou hlavních protagonistů. Místo zápasů nebo pořádných tréninkových metod a příprav (fakt mi nestačí čtyři přeskoky přes švihadlo a pět bouchnutí do hrušky) sledujeme, jak Monroe kamarádí s párátky a špejlemi a Chambers řeší svoje delikty. Finálový souboj s pofidérními pravidly pak pouze rozladěně zvedne obočí a vyloudí znuděný úšklebek. Vypadá to jako třívteřinová smyčka, co se pět minut v kuse opakuje. Jediné výrazné pozitivum vidím v tom, že tato od akce okleštěná zbytečnost má (zatím) dvě pokračování, která jsou ve všem naprostým opakem. Díky bohu. 20 miliónů dolarů(rozpočet)(1.5.2011)

 • Chrustyn
  ***

  Vězeňské béčko, ve kterém se střetnou dva černí býci. Hill se zasekl v 80. letech a jiný už nebude, takže komu to nevadí, může se dobře bavit. Je však zajímavé, jak se takové retro béčko, vypracovalo na akční nářez, což dokazuje třetí díl s podtitulem "Vykoupení".(25.6.2013)

 • FFilipCZ
  **

  Asi nejsem jediný, kdo viděl nejdříve dvojku a trojku a až po tom shlédnul jedničku. No je to jako nebe a dudy, tohle byla celkem zbytečná hodina a půl bez jakéhokoliv děje, kde jste se modlili, aby už byla ta závěrečná zápasová desetiminutovka a byl konec. Vypíchl bych snad jen Petera Falka a jeho roli.(20.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace