Neporazitelný

Undisputed - Sieg ohne Ruhm

Neporaziteľný

Drama / Akční / Krimi / Sportovní

USA / Německo, 2002, 90 min

Ze začátku to vypadalo poměrně krutě, bohužel to jenom tak vypadalo, film postupem času upadá do super průměrného béčka. A také mě dost zklamali kameramani a zvukaři: Závěrečné boxerské drama viditelně nezvládli, kamera byla hodně rozhozená a točila z takových úhlů, že boj postrádal věrohodnost. No a zvukaři se taky sekli: když Snipes promáchnul tak tam klidně dali obrovskou ránu a nebylo to jednou.... :( Škoda...(5.6.2005)

Na film jsem se podíval ze zajímavosti. Ale není tam prostě Boyka, bez něj si Neporazitelného neumím představit. Rhamese a Snipese v hl. rolích, ta dvojice mi fakt nesedla. Bez pořádnýho soudtracku, abych pravdu řek, tak tenhle díl raději ignoruju a dělám, že dvojka je jednička a trojka dvojka, protože tahle mrdka se nedá s tím srovnávat.. -_-(15.9.2012)

• Lateef

Paradoxně jsem první Undisputed přelouskal až po shlédnutí jeho dvou následovníků, moje hodnocení ale bude zcela objektivní a nezkreslené zmíněnými arénovými skvosty... Tohle je akční asi jako odpolední procházka po parku s babičkou, které pokročilá koxartróza stáhla rychlost chůze na 1,5 km/h. Nudné, bez spádu, dynamiky, akce. Spíše jen takové kočkování (povětšinou siláckými řečmi) dvou hlavních protagonistů. Místo zápasů nebo pořádných tréninkových metod a příprav (fakt mi nestačí čtyři přeskoky přes švihadlo a pět bouchnutí do hrušky) sledujeme, jak Monroe kamarádí s párátky a špejlemi a Chambers řeší svoje delikty. Finálový souboj s pofidérními pravidly pak pouze rozladěně zvedne obočí a vyloudí znuděný úšklebek. Vypadá to jako třívteřinová smyčka, co se pět minut v kuse opakuje. Jediné výrazné pozitivum vidím v tom, že tato od akce okleštěná zbytečnost má (zatím) dvě pokračování, která jsou ve všem naprostým opakem. Díky bohu. 20 miliónů dolarů(rozpočet)(1.5.2011)

Vězeňské béčko, ve kterém se střetnou dva černí býci. Hill se zasekl v 80. letech a jiný už nebude, takže komu to nevadí, může se dobře bavit. Je však zajímavé, jak se takové retro béčko, vypracovalo na akční nářez, což dokazuje třetí díl s podtitulem "Vykoupení".(25.6.2013)

• FFilipCZ

Asi nejsem jediný, kdo viděl nejdříve dvojku a trojku a až po tom shlédnul jedničku. No je to jako nebe a dudy, tohle byla celkem zbytečná hodina a půl bez jakéhokoliv děje, kde jste se modlili, aby už byla ta závěrečná zápasová desetiminutovka a byl konec. Vypíchl bych snad jen Petera Falka a jeho roli.(20.7.2013)