Neporazitelný

Neporaziteľný

Drama / Akční / Krimi / Sportovní

USA / Německo, 2002, 90 min

• Fanucci

Největší blbost co jsem viděl za posledních několik měsíců. Zatímco je ředitel věznice na dovolené, proběhne v speciální kleci nelegální souboj o mistra nápravného zařízení, který zorganizuje jeden z vězňů - protřelý mafián a velký fanoušek rohování hraný Peterem Falkem. Vřele nedoporučuji.(5.6.2005)

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 5/10/// +vkládané titulky, originální scénář, hudba (hlavně v první třetině), zajímavý souboj nakonci vč. pointy (happy end), jo a Peter Falk v zajímavé roli mafiána -skutečně je to mírně nadnesené a ne až tak realistické, hudba se v dalších dvou třetinách vytratí, Wesley i když má být ON ten správnej, nejspíš mu fandit nebudete, mno a posledních 20 min stráci šťávu./// Celkově překvapení, čekal jsem průměr a přitom mě film překvapil svojí originalitou-příběhem. Herecké obsazení je zajímavé, hlavně střet obou hlavních představitelů. Hudba vkusně doplňovala filmík a považuji ji za nejlepší část filmu (ale záleží na vkusu). Délka je tak akorát, přesto tomu něco chybý, že by pořádnej záporák? Schválně najdete ho!/// Celkem 73%///(22.6.2006)

• -bad-mad-wolf-

Hromada slibných náznaků v rámci nápadu i provedení nemění nic na tom, že je tenhle film mrtvý stejně jako Snipesova kariéra. Peter Falk potěšil.(9.1.2012)

• Ruut

NUDA !!! Za hlavní hvězdu filmu je pasován Wesley Snipes, ale mnohem výraznější postavu měl jeho boxerský protějšek Vig Rhames. Wesley tam jen tak tvrdácky párkrát pronesl že je správný chlap a dobrý boxer a v klidu na samotce čekal celý film na zápas. Pokud jsem teda v průběhu nějak na chvíly nezaspal tak tam byl jen jeden boxerský zápas a to až ve finále. Hodně špatně nasnímaný, bez napětí a bez emocí. Celkově hodnotímfilm jako odfláknuté nepovedené béčko kde jediným světlým momentem je přehrávající Ving Rhames v roli bývalého boxerského šampiona těžké váhy poslaného do vězení za znásilnění.(11.6.2006)

Otrepané, černošské... nevyvážená réžia a spôsob rozprávania , ale obe hlavné postavy sú fajn zahrané a finálne bitka ma pekne vtisla do kresla, čo sa v dnešnej dobe ozaj počíta...(22.10.2006)