Neporazitelný

Undisputed - Sieg ohne Ruhm

Neporaziteľný

Drama / Akční / Krimi / Sportovní

USA / Německo, 2002, 90 min

No, safra. Nečekaně povedená záležitost s nikterak skvělými herci. V jednoduchém scénáři je krása a tohle je přesně ten případ, vězení je hnus a tady to stojí na jedné bitce. Fajn pokoukáníčko.(15.6.2010)

Velmi dobré akční-drama z vězeňského prostředí, které má jednak dobrý příběh (pointa se mi taky líbila), zajímavé herecké obsazení a tempo v rytmu hip-hopu, rapu a ještě čehosi dalšího. Jinak po delší době opět výborná role pro Wesleyho Snipese a tohle mě prostě bavilo sledovat.(16.11.2006)

• AngelAngie

Hrozně obyčejné.(26.5.2008)

Ze začátku to vypadalo poměrně krutě, bohužel to jenom tak vypadalo, film postupem času upadá do super průměrného béčka. A také mě dost zklamali kameramani a zvukaři: Závěrečné boxerské drama viditelně nezvládli, kamera byla hodně rozhozená a točila z takových úhlů, že boj postrádal věrohodnost. No a zvukaři se taky sekli: když Snipes promáchnul tak tam klidně dali obrovskou ránu a nebylo to jednou.... :( Škoda...(5.6.2005)

• pan Hnědý

Pro někoho srdcovka, pro někoho velmi sportovně dobré zpracování, ale pro mě velmi nepovedené sportovní drama. Režijní křeslo Hilla byla nejspíš příčinou. Herecké obsazení vybral celkem dobře Snipes/Rhames/Falk je slušné, ale prostě to nefungovalo. Pokračování nechám do budoucna, i když je mi doporučeno. DVD mi leželo velmi dlouho na poličce a dlouho jsem projekt odkládal, mohl jsem to ještě nějakou dobu nechat ležet zaprášené.(7.2.2012)