poster

Neporazitelný

 • USA

  Undisputed

 • Německo

  Undisputed - Sieg ohne Ruhm

 • Slovensko

  Neporaziteľný

Drama / Akční / Krimi / Sportovní

USA / Německo, 2002, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ruut
  *

  NUDA !!! Za hlavní hvězdu filmu je pasován Wesley Snipes, ale mnohem výraznější postavu měl jeho boxerský protějšek Vig Rhames. Wesley tam jen tak tvrdácky párkrát pronesl že je správný chlap a dobrý boxer a v klidu na samotce čekal celý film na zápas. Pokud jsem teda v průběhu nějak na chvíly nezaspal tak tam byl jen jeden boxerský zápas a to až ve finále. Hodně špatně nasnímaný, bez napětí a bez emocí. Celkově hodnotímfilm jako odfláknuté nepovedené béčko kde jediným světlým momentem je přehrávající Ving Rhames v roli bývalého boxerského šampiona těžké váhy poslaného do vězení za znásilnění.(11.6.2006)

 • T2
  *

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $12,764,657Tržby Celosvetovo $15,220,548║ Ploché a nevýrazné absolútne vo všetkom, príbeh je proste tuctová nuda, bez jedinej zaujímavej postavy, štýlom prevedenia film nevyznie viac ako lacná televízna produkcia a dokonca ani súboje nestoja za nič. /25%/(20.11.2009)

 • Kaka
  **

  Příběh je vyprávěn nudně, bez nápadu, bez dynamiky. Jediný kdo to drží nad vodou je Snipes, kterému tyhle role vyloženě sednou.(3.1.2005)

 • Fanucci
  odpad!

  Největší blbost co jsem viděl za posledních několik měsíců. Zatímco je ředitel věznice na dovolené, proběhne v speciální kleci nelegální souboj o mistra nápravného zařízení, který zorganizuje jeden z vězňů - protřelý mafián a velký fanoušek rohování hraný Peterem Falkem. Vřele nedoporučuji.(5.6.2005)

 • Deimos
  ****

  DVD/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 5/10/// +vkládané titulky, originální scénář, hudba (hlavně v první třetině), zajímavý souboj nakonci vč. pointy (happy end), jo a Peter Falk v zajímavé roli mafiána -skutečně je to mírně nadnesené a ne až tak realistické, hudba se v dalších dvou třetinách vytratí, Wesley i když má být ON ten správnej, nejspíš mu fandit nebudete, mno a posledních 20 min stráci šťávu./// Celkově překvapení, čekal jsem průměr a přitom mě film překvapil svojí originalitou-příběhem. Herecké obsazení je zajímavé, hlavně střet obou hlavních představitelů. Hudba vkusně doplňovala filmík a považuji ji za nejlepší část filmu (ale záleží na vkusu). Délka je tak akorát, přesto tomu něco chybý, že by pořádnej záporák? Schválně najdete ho!/// Celkem 73%///(22.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace