poster

Neporazitelný

 • USA

  Undisputed

 • Německo

  Undisputed - Sieg ohne Ruhm

 • Slovensko

  Neporaziteľný

Drama / Akční / Krimi / Sportovní

USA / Německo, 2002, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Darth Sidious
  *

  Není divu, že u toho filmu usínáme. Hodně špatný začátek, který dokázal inspirovat jiné na tisíckrát lepší pokračování. To mi nejde do hlavy. Za 1. Ve filmu se na vše dívají černobíle. To samá diskriminace, a mistr světa v Těžký váze. A nakope fašounovy prdel. Děs. Do toho absolutně příšerná černá hudba. Za 2. Pan "Ranař" Chambers je normální idiot. Arogance nezná konce. A navíc mi vůbec neseděl. Tento díl bych absolutně vymazal a nebo přejmenoval. Poněvadž v pokračování byl George Chambers o mnoho stupňů výš. Ve všech směrech. Za 3. Kam se poděla akce? Napětí? Téměř třičtvrtě filmu se jen žvaní o hovadinách a kraluje tomu Colombo na smrtelný posteli. Chabá parodie na Rockyho. Ach jo. Jsem překrmený těmi opakovanými výrazy. Příšerně laciný děj. Film jsem nechal hrát jen ze zvědavosti. Jinak bych už to dávno vypnul. Přemýšlím mezi jednou a nebe dvouma hvězdama. A to jen za alespoň nějakou akci. Ale spíš se přikloním na jednu. A to proto, že v tomhle filmu nejen že bylo víc špatného než dobrého, ale i víc černého než bílého. Na multikulturní filmy už jsem zvyklý. Jenže tady je to předimenzovaná černými, jejich trapnou hudbou a tou jejich diskriminací. 30%(14.10.2010)

 • B!shop
  ***

  Nebylo to tak strasny, jak jsem si podle pribehu myslel, ze bude. A Falk v jine roli nez Columbo je proste uzasnej. Skoda, ze tu neni vic boxerskejch zapasu, takle to je skoro furt jen okecavani, zarizovani a cekani na finalni zapas, kterej je celkem slusnej, ale presto nic tak extra, jak bych od dvou neporazitelnejch cekal. Proste takovej film co nenadchne, neurazi a u kteryho jsem se nenudil.(29.1.2005)

 • Chrustyn
  ***

  Vězeňské béčko, ve kterém se střetnou dva černí býci. Hill se zasekl v 80. letech a jiný už nebude, takže komu to nevadí, může se dobře bavit. Je však zajímavé, jak se takové retro béčko, vypracovalo na akční nářez, což dokazuje třetí díl s podtitulem "Vykoupení".(25.6.2013)

 • Ouwen
  ***

  Na film jsem se podíval ze zajímavosti. Ale není tam prostě Boyka, bez něj si Neporazitelného neumím představit. Rhamese a Snipese v hl. rolích, ta dvojice mi fakt nesedla. Bez pořádnýho soudtracku, abych pravdu řek, tak tenhle díl raději ignoruju a dělám, že dvojka je jednička a trojka dvojka, protože tahle mrdka se nedá s tím srovnávat.. -_-(15.9.2012)

 • -bad-mad-wolf-
  **

  Hromada slibných náznaků v rámci nápadu i provedení nemění nic na tom, že je tenhle film mrtvý stejně jako Snipesova kariéra. Peter Falk potěšil.(9.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace