Pokojné mestečko Temple Wells zasiahne nečakaná správa o tom, že jeden z miestnych členov komunity prišiel o život. Príčina je neznáma, no na mieste boli nájdené rakvy, ktoré naznačujú, že sa z nich niekto alebo niečo dostalo von. Šerif Ethan Hardy (Matthew Tompkins) sa ihneď púšťa do pátrania, ale ešte než začne sledovať prvé stopy, odohrá sa ďalší masaker. Začína byť jasné, že sa mesto ocitlo pod útokom bezcitných monštier a obyvatelia budú musieť spojiť všetky svoje sily, aby zlo porazili. (Marceloo)

Marceloo

Pokojné mestečko Temple Wells zasiahne nečakaná správa o tom, že jeden z miestnych členov komunity prišiel o život. Príčina je neznáma, ale na mieste boli nájdené pozoruhodné rakvy, ktoré naznačujú, že sa z nich niekto alebo niečo dostalo von. Šerif Ethan Hardy (Matthew Tompkins) sa ihneď púšťa do pátrania, ale ešte než začne sledovať prvé stopy, odohrá sa ďalší masaker. Začína byť jasné, že mesto sa ocitlo pod útokom bezcitných monštier a obyvatelia budú musieť spojiť sily aby zlo porazili. - Milujem tieto horory, ktoré sa točia okolo malých amerických mestečiek, na ktoré niečo zaútočí. V tomto prípade ide o vlkodlakov a sledovanie som si patrične užil, keďže už to je pár rokov čo vznikol nejaký pozoruhodný kúsok v tomto mojom oblúbenom subžánri. Režisérov prvý film som nevidel, ale podla hodnotení je zjavné, že o velký úspech nešlo, takže po zhliadnutí Howlers môžem povedať, že sa zrejme o dosť zlepšil. Pracuje dobre s postavami, využíva efektívne humor (aj keď si tu z nejakého neznámeho dôvodu často robí srandu zo žien, takže feministky na tento horor pozor lebo je triggering), a aj keď sa bojové scény tvária vážne, mal som z toho pocit odlahčenosti a myslím, že sa to v závere úplne potvrdilo. Tomu že to funguje pomáha podla mňa scenár, ktorý si napísal sám a vďaka ktorému sa mu podarilo vytvoriť spoluprácu medzi charaktermi z doby Americkej občianskej vojny a z doby modernej. Nemôžem poprieť, že sa tu nájde viacero scén, ktoré sú trochu dlhšie než by mohli byť, občasný nepodarený strih a digitálna krv miestami tiež bije do očí, ale to všetko sú veci, ktoré v budúcnosti režisér môže vylepšiť a verím tomu, že sa mu to aj podarí. Jeho ďalší počin má excelentný námet, takže dúfam, že ma pobaví aspoň tak ako tento kúsok. + herec z Saw 3D, The Evil Within a Lasso + herec z Freakish + herečka z Daylight's End + herečka z Daylight's End a 14 Cameras + herec z A Blood Story, Terror Birds, Daylight's End a From Dusk Till Dawn: The Series ()