poster

The 39 Steps

 • slovenský

  39 stupňov

Mysteriózní / Thriller / Drama

Velká Británie, 1935, 86 min

Hudba:

Hubert Bath

Producenti:

Michael Balcon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  *****

  Napodruhé a v krásné kopii jednoznačně za pět. Ďábelské tempo, spousta nápadů a prakticky všechno, proč mám Hitche tolik rád (včetně krásné blondýny Madeleine Carroll).(1.1.2009)

 • Ilicka
  ****

  Hitchcock nasáklý starou dobrou Anglií skrz na skrz. Výborné černohumorné a sarkastické hlášky, vizuální vtípky, ale... Ačkoli podobně jako v "Severu" figuruje muž na útěku, vlak, letadlo i krásná žena, nějak jsem nebyla s to si tohoto Hitchcocka úplně užít.(8.3.2010)

 • jojinecko
  ***

  Pre mňa jeden z radu tých Hitchových filmov, na ktorých sa podpísal rok vzniku a nepatria medzi nadčasové diela. Hoci tempo je skutočne svižné a stopáž akurátna, nemôžem odpustiť tú nelogickosť a deravý scenár. 39 Steps je pre mňa zaujímavá a nenudiaca, celkom príjemná historická exkurzia na jedno pozretie, ktorá ľahko zapadne v porovnaní s najväčšími peckami Maestra.(17.9.2010)

 • evulienka3
  ****

  Film zo skoršej tvorby Alfreda Hitchcocka so špionážno kriminálnou zápletkou, je jednou z predsvestí, budúcej tvorby majstra. Pochmúrne a zároveň zábavné táto kombinácia sa málokedy vydarí, ale tu funguje dokonale. Výborný filmík. Videné v rámci Season Challenge Tour.(5.8.2015)

 • ladynka
  *****

  Asi ne tak rozmáchlé a propracované jako North by Northwest, ale i tak o třídu napínavější a zábavnější (nedobrovolné připoutání a následné slovní přestřelky) než Sabotér. A konečně Hitchcockova blondýna, která mi neleze na nervy.(20.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace