poster

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

 • USA

  Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

 • Slovensko

  Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly

 • Slovensko

  Piráti Karibiku

 • Slovensko

  Piráti Karibiku: Kliatba Čiernej perly

Dobrodružný / Akční / Fantasy / Komedie

USA, 2003, 143 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dadel
  ****

  Dobře, že tento film pomohl vzkřísit pirátský subžánr. Možná by si zasloužil malinko prostříhat, ale i tak je nadprůměrný po všech stránkách. Depp je sympaťák jako vždy, ale ostatní herci tolik ne. Hlavně role Keiry Knightleyové mohla být obsazena někým.. abych tak řekl...charismatičtějším.(23.10.2003)

 • Matty
  ***

  Depp skutečně září, ale na lesku mu ubírá všechno kolem, což je pouze typický letní "popcorn". 70% Zajímavé komentáře: kleopatra, k0C0UR, tron, Jeanne, novoten, salahadin, 01001, GREGOIRE, Bilky(29.5.2005)

 • Cival
  ****

  Skvělá dobrodružná podívaná. Letní oddychovka, která si po celých (dlouhých) 133 minut drží svoji velmi dobrou kvalitu. Příběh sice není nijak zajímavý a je až příliš natahovaný a dalo by se říct komplikovaný, ale výborné vtípky a dokonalý Johny Depp nekompromisně oddělují Piráty od většiny těch prázdninových jízd, které končí jen promrhanými miliony dolarů a nudou (Lara atd.). Piráti jsou prostě zatím nejlepší film o pirátech:-) Mít lepšího režiséra bylo by to asi za pět a já bych se každý den modlil, abych mohl ještě někdy spatřit Jacka Sparrowa brázdícího neklidný oceán...(24.8.2003)

 • emma53
  ****

  I když tenhle typ filmů moc nepreferuji, tak tady jsem se s těma kostlivečkama výborně bavila a nebýt Jacka v roli Johnyho, určitě by to nebylo to pravé ořechové. Jeho zjev s uhrančivýma očima neměl chybu a byl okouzlující, takže ho nešlo nemilovat. Já být Elizabeth.......(25.6.2014)

 • Anthony
  ****

  Občas člověk potřebuje vyčistit hlavu, pořádně se pobavit a všechny starosti nechat před kinem. Pirátům se tohle skvěle podařilo. Moc se mi líbila melodická hudba, spousta humoru, trikové scény a neuvěřitelná postava Jacka Sparrowa (Johnny Depp je machr). Ovšem film mohl být skutečně o něco kratší a akční scény mohly mít větší spád.(23.9.2003)

 • - Štáb musel během natáčení čelit mnoha nástrahám. Postihla je epidemie úplavice a mnoho z nich trpělo mořskou nemocí. Pracovat se muselo ve čtyřicetistupňových vedrech, vítr věčně zanášel lodě jinam, než bylo třeba, a natáčení scén snímaných daleko od pobřeží, kde vlny dosahovaly výšky až tří metrů, nebyla žádná legrace. (Coldrex)

 • - Tvorcovia filmu strávili 5 mesiacov na vytváraní jaskyne, v ktorej sa kapitán Barbossa (Geoffrey Rush) snaží zvrátiť svoje prekliatie. Museli totižto vytvoriť priestor, kde hĺbka vody bude meter a pol, vyrobiť polystyrénové skaly a natrieť viacero predmetov zlatou farbou. (Greenpeacak)

 • - Z finančných dôvodov boli lode postavené na suchom prístave. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace