poster

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

 • USA

  Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

 • Slovensko

  Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly

 • Slovensko

  Piráti Karibiku

 • Slovensko

  Piráti Karibiku: Kliatba Čiernej perly

Dobrodružný / Akční / Fantasy / Komedie

USA, 2003, 143 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Kedysi som mal voči tomuto filmu veľa výhrad (návrat na Ostrov mŕtvych po veľkej námornej prestrelke, ktorá je predčasným vyvrcholením filmu, je už len taká naťahovačka), ale slabá dvojka a mizerná trojka vyzdvihli jednotku do pozície takmer geniálnej zábavy. Depp tu funguje v každej jednej scéne, čo o pokračovaniach bohužiaľ zďaleka neplatí.(2.6.2007)

 • Shit
  *****

  Vizuálně velice povedný,skvělej dobrudružnej pirátskej příběh a Johnny Depp zase předvádí, že patří k těm lepším hercům, ale filmu dosti škodí jeho délka, která je podle mě, tak o půl hodiny delší než by měla být a také se mi nelíbí až přílišný nalíčení Deppa. Škoda jinak by to bylo za pět hvězdiček. Tak po několikátým shlédnutí musim změnit hodnocení, protože čim častěji to vidim, tim se mi to líbí víc a tentokrát mi nevadil ani nalíčenej Depp(21.12.2003)

 • EdaS
  ****

  Verbinski jede! Po skvělém Kruhu neméně dobří Piráti dokazují, že tu máme skvělého režiséra. Obsazení je dokonalé, stejně jako triky. Úžasná zábava, kterou od dokonalosti dělí snad jen trošku přičinlivější nůžky střihačovy. Depp, Rush i Knightleyová jsou báječní, ani Bloom mi nevadil.(12.12.2003)

 • Cival
  ****

  Skvělá dobrodružná podívaná. Letní oddychovka, která si po celých (dlouhých) 133 minut drží svoji velmi dobrou kvalitu. Příběh sice není nijak zajímavý a je až příliš natahovaný a dalo by se říct komplikovaný, ale výborné vtípky a dokonalý Johny Depp nekompromisně oddělují Piráty od většiny těch prázdninových jízd, které končí jen promrhanými miliony dolarů a nudou (Lara atd.). Piráti jsou prostě zatím nejlepší film o pirátech:-) Mít lepšího režiséra bylo by to asi za pět a já bych se každý den modlil, abych mohl ještě někdy spatřit Jacka Sparrowa brázdícího neklidný oceán...(24.8.2003)

 • imf
  ****

  Dějově je to ploché jak hladina dětského bazénu po deratizaci, jenže Bruckheimer věděl, kde zatopit, aby se nad Hollywoodem ta pirátská vlajka třepotala se ctí. Orlando Bloom sice přehrává další variaci na Legolase, ale Johnny Depp je nepřehlédnutelný, Keira Knightley nebesky krásná a Geoffrey Rush mile záporácký. Tenhle film takřka v ničem nejde do hloubky, ale je tak pěkně poskládaný, že zanechá tuze krásný chuťový ocas... hmmm... mňam.(26.12.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace