Rock On 2

• Indie रॉक ऑन २

kaylin

Tak už spíš "Rock Off". Je vidět, že se pokračování snaží o to, aby zde bylo i nějaké poselství, ale problém je i v tom, že už nefunguje ani po stránce hudební, kdy songy už nejsou tak chytlavé jako v případě prvního dílu. Návrat po letech se jednoduše moc nevyvedl, a tohle je nakonec jenom nastavovaná kaše s postavami, které jste si možná ani tolik neoblíbili. ()

Andrea1717

Väčšinou pokračovanie filmu neprekoná jednotku, tento film je, ale výnimkou, ktorá potvrdzuje pravidlo. Nie je nič čo by sa mi nebolo páčilo. Hudba je ladená jemnejšie a je proste skvelá, chytľavá, skvelé texty o niečom. Návrat po rokoch sa jenoducho vydaril nad mieru. Celý film prestupuje určité chvenie, vibrácie, neviem to presne popísať, ale je to tak. Farhan bol jednoducho úžasný a Arjun tu vyzeral omnoho lepšie ako v jednotke kde mi s dlhými vlasmi pripadal ako "mánička" zo sedemdesiatych rokov. Škoda len tej príťažlivosti medzi Adim a Jiah, ktorá v podstate nikam nevyústila, ale asi to tak má byť, alebo sa už plánuje trojka? Mohla by, keby bola v rovnakom štýle ako dvojka, nič nenamietam. Z filmu mám naozaj skvelý pocit a asi preto sa tak dobre aj prekladal a určite sa oplatí ho vidieť. ()

mmirri

Škoda, dala se asi udělat mnohem lepší zábava, protože někteří muzikanti ukázali srdíčko. Ale celkově to na mě působilo unaveně až smutně. Jakoby hlavní postavy potřebovaly hlavně dobře vypadat. Z úcty k indické hudbě 3* ()