Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  *****

  Milé děti, strýček Billy vám říká: Nekupujte si drogy! Staňte se popovou hvězdou a lidé vám je budou dávat zadarmo...... Najlepšia romantická komédia všetkých čias!!! A môj vôbec najoblúbenejší Vianočný film! Celé je to parádne vymyslené. Príbehy sú zaujímavé ( u mna vedie premier a spisovateľ), plné jemného a milého humoru, emócií a veľmi príjemného pocitu. Jeden z najlepších filmov a moja veľká srdcovka..... Pojď, zkouříme se a pustíme si porno.(9.9.2011)

 • Dadel
  *****

  Richard Curtis je Bůh! Láska nebeská je s přehledem jeho nejlepší film. Nejlaskavější a zároveň nejvtipnější romantická komedie, co jsem viděl. Spousta hereckých hvězd a prvotřídních vtipných dialogů. Sice celá ta mozaika lidských minipříběhů působí trochu neuspořádaně, ale koho to zajímá? Jděte na to!(19.11.2003)

 • Viktooorka
  ***

  Film není tak nebeský, jak se prezentuje. Viděla jsem lepší!(17.4.2016)

 • Radyo
  *****

  Paráááda! Jeden z nejmilejších filmů, co jsem kdy viděl. Všechny minipříběhy jsou rozehrány skvěle, nechybí jm lidský rozměr, charaktery jsou výborně napsány a vyznění je neuvěřitelně příjemné. A co se týče obsazení, i když se místy jedná o staré známé profláklé ksichty (myslím hlavně Hugha Granta), nikdo nepůsobí ve filmu rušivě, naopak všichni jsou až nepřirozeně přirození. :-) Tahle romantická komedie skutečně zahřeje a potěší na duši, to mi věřte!(28.4.2005)

 • Renton
  *****

  Scénář: Richard Curtis .. Nejkrásnější, nejprocítěnější a vlastně nejlepší romantická komedie! Tenhle film si zamilujete!! Doporučuji. Láska je skutečně nebeská!! ___ Můj každoroční Vánoční evrgrín. _ 100%.(15.3.2004)

 • - V roce 2004 šlo o nejžádanější DVD v britských půjčovnách. (don corleone)

 • - Daniel (Liam Neeson) nevěděl co jeho nevlastní syn Samuel (Thomas Brodie-Sangster) dělá ve svém pokoji. Ten si jej zdobí plakáty ze zamilovaných filmů a hledá ve filmech inspiraci, jak se sblížit s Joannou (Olivia Olson). Tato scéna ale byla z filmu nakonec vystřižena a je k vidění v bonusech na DVD. (obelixx)

 • - Jezírko, ve kterém skončí Lúcia Moniz a Colin Firth, když se snaží zachránit rukopis bylo velmi mělké a oba herci museli předstírat větší hloubku tím, že klečeli na dně. Firth byl ošklivě poštípán komáry. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace