• Dever
  *****

  Soundtrack Craig Armstrong: 1. Kelly Clarkson - The Trouble With Love Is ,2. Dido - Here With Me ,3. Maroon 5 - Sweetest Goodbye/Sunday Morning ,4. Norah Jones - Turn Me On ,5. Wyclef Jean - Take Me As I Am (feat. Sharissa) ,6. Eva Cassidy - Songbird ,7. The Calling - Wherever You Will Go ,8. The Pointer Sisters - Jump (For My Love) ,9. Joni Mitchell - Both Sides Now ,10. Lynden David Hall - All You Need Is Love ,11. The Beach Boys - God Only Knows ,12. Texas - I’ll See It Through ,13. Sugababes - Too Lost In You ,14. Craig Armstrong - Glasgow Love Theme ,15. Otis Redding - White Christmas ,16. Billy Mack - Christmas Is All Around ,17. Olivia Olson - All I Want For Christmas Is You ,(19.5.2011)

 • Flipper
  *****

  Najlepšia definícia na slovo "láska". U mňa najlepšia romantická komédia, pri ktorej sú ďalšie slová zbytočné.(28.4.2008)

 • Cervenak
  *****

  Najlepšia romantická komédia, akú som kedy videl. Každý herec je tu vychutnávkový, len Bill Nighy je BOŽSKÝ. Zbožňujem dejovú líniu s anglickým mladíkom cestujúcim do Ameriky - každý čaká, že dostane krutú lekciu, namiesto toho sa mu jeho predstavy naplnia nevídaným spôsobom. Je to takmer až dojímavé ;-).(16.4.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Thomas Sangster v tomto filmu uplatnil svou zálibu v gymnastice. Ve scéně na letišti si při běhu střihl několik ukázkových akrobatických výkonů. Bohužel, tyto scény byly nakonec vymazány a jsou jen k dostání na DVD v bonusech ve vystřižených scénách. (Fill16)

 • - Role ministerského předsedy byla před Hughem Grantem nabídnuta mimo jiné Anthony Hopkinsovi. (Hans.)

 • - Spoiler: Na řeč Hugha Granta proti americkému prezidentovi, která byla zjevnou narážkou na vztah britského premiéra Blaira k Georgi Bushovi, reagoval tehdejší britský premiér Tony Blair takto: "Vím, že jsou zde lidé, kteří by chtěli, abych udělal to samé, jako Hugh Grant v tomto filmu. Ale rozdíl mezi dobrým filmem a reálným životem je v tom, že v životě přijde další den, další rok, budoucnost, která nás nutí zvažovat případné ničivé důsledky našeho jednání, vedoucího k bezprostřednímu úspěchu." (Hejtmy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace