Soundtrack Craig Armstrong: 1. Kelly Clarkson - The Trouble With Love Is ,2. Dido - Here With Me ,3. Maroon 5 - Sweetest Goodbye/Sunday Morning ,4. Norah Jones - Turn Me On ,5. Wyclef Jean - Take Me As I Am (feat. Sharissa) ,6. Eva Cassidy - Songbird ,7. The Calling - Wherever You Will Go ,8. The Pointer Sisters - Jump (For My Love) ,9. Joni Mitchell - Both Sides Now ,10. Lynden David Hall - All You Need Is Love ,11. The Beach Boys - God Only Knows ,12. Texas - I’ll See It Through ,13. Sugababes - Too Lost In You ,14. Craig Armstrong - Glasgow Love Theme ,15. Otis Redding - White Christmas ,16. Billy Mack - Christmas Is All Around ,17. Olivia Olson - All I Want For Christmas Is You ,(19.5.2011)

Aby ten příběh nebyl moc jednoduchý , je jich tam rovnou hodně , což je možná trochu na škodu. Ale pravda je , že je stále na co se dívat. Všichni herci hrají skvěle a Hugh Grant jako premiér a Billy Bob Thornton jako prezident mě vyloženě rozesmáli , krásná ( asi už typická ) rolička Rowana Atkinsona. Pěkné , pěkné , pěkné , fakt jsem si to užila. Jen malá poznámka, kdyby střihač použil nůžky a pár motivů vystříhal, bylo by to dokonalé.(16.4.2005)

Richard Curtis je Bůh! Láska nebeská je s přehledem jeho nejlepší film. Nejlaskavější a zároveň nejvtipnější romantická komedie, co jsem viděl. Spousta hereckých hvězd a prvotřídních vtipných dialogů. Sice celá ta mozaika lidských minipříběhů působí trochu neuspořádaně, ale koho to zajímá? Jděte na to!(19.11.2003)

Milé děti, strýček Billy vám říká: Nekupujte si drogy! Staňte se popovou hvězdou a lidé vám je budou dávat zadarmo...... Najlepšia romantická komédia všetkých čias!!! A môj vôbec najoblúbenejší Vianočný film! Celé je to parádne vymyslené. Príbehy sú zaujímavé ( u mna vedie premier a spisovateľ), plné jemného a milého humoru, emócií a veľmi príjemného pocitu. Jeden z najlepších filmov a moja veľká srdcovka..... Pojď, zkouříme se a pustíme si porno.(9.9.2011)

Paráááda! Jeden z nejmilejších filmů, co jsem kdy viděl. Všechny minipříběhy jsou rozehrány skvěle, nechybí jm lidský rozměr, charaktery jsou výborně napsány a vyznění je neuvěřitelně příjemné. A co se týče obsazení, i když se místy jedná o staré známé profláklé ksichty (myslím hlavně Hugha Granta), nikdo nepůsobí ve filmu rušivě, naopak všichni jsou až nepřirozeně přirození. :-) Tahle romantická komedie skutečně zahřeje a potěší na duši, to mi věřte!(28.4.2005)