Aby ten příběh nebyl moc jednoduchý , je jich tam rovnou hodně , což je možná trochu na škodu. Ale pravda je , že je stále na co se dívat. Všichni herci hrají skvěle a Hugh Grant jako premiér a Billy Bob Thornton jako prezident mě vyloženě rozesmáli , krásná ( asi už typická ) rolička Rowana Atkinsona. Pěkné , pěkné , pěkné , fakt jsem si to užila. Jen malá poznámka, kdyby střihač použil nůžky a pár motivů vystříhal, bylo by to dokonalé.(16.4.2005)

Richard Curtis je Bůh! Láska nebeská je s přehledem jeho nejlepší film. Nejlaskavější a zároveň nejvtipnější romantická komedie, co jsem viděl. Spousta hereckých hvězd a prvotřídních vtipných dialogů. Sice celá ta mozaika lidských minipříběhů působí trochu neuspořádaně, ale koho to zajímá? Jděte na to!(19.11.2003)

Strhujúca mozaika príbehov priam predurčená stať sa jedného dňa nesmrteľnou vianočnou klasikou. A pokiaľ k tomu nedôjde, príčiny určite nebudú v kvalitách tohto snímku Pretože láska je skutočne všade okolo nás. General opinion makes out that we live in a world of hatred and greed but I don't see that. Seems to me that love is everywhere. Often it's not particularly dignified or newsworthy but it's always there. Fathers and sons, mothers and daughters, husbands and wives, boyfriends, girlfriends, old friends. When the planes hit the Twin Towers, none of the phone calls from people on board were messages of hate or revenge, they were all messages of love. lf you look for it, I've got a sneaky feeling you'll find that love actually is all around.(24.10.2006)

Nádherný britský romantický film, který dokazuje, že romantický nemusí být nutně snímek béčkové kvality a trapných dialogů pro svobodné matky. Ve filmu se sešlo spousta špičkových herců právě z těchto snímků, k tomu mnoho krásných hereček, ale výsledek opravdu stojí za to.(7.5.2009)

Krásný miloucký film, plný výborné hudby a skvelých hereckých výkonu - jen toho sentimentu je na jeden film trosku moc. Ovsem to jakym zpusobem se britove "vyporadaji" s americkym prezidentem musim velmi ocenit - bravo!!(19.1.2004)