Rozpočet $40miliónovTržby USA $59,696,144Tržby Celosvetovo $247,967,903Tržby za predaj DVD v USA $2,902,171 //počet predaných kusov 419,101Čistá Fantázia! Veľmi podarený film, plný silných momentiek a trefnej odľahčenej srandy do popukania. Na Anglickú produkciu to je veľmi veľké prekvapenie a asi najlepšia romantická komédia čo som za posledné roky videl. /100%/(29.12.2008)

Aby ten příběh nebyl moc jednoduchý , je jich tam rovnou hodně , což je možná trochu na škodu. Ale pravda je , že je stále na co se dívat. Všichni herci hrají skvěle a Hugh Grant jako premiér a Billy Bob Thornton jako prezident mě vyloženě rozesmáli , krásná ( asi už typická ) rolička Rowana Atkinsona. Pěkné , pěkné , pěkné , fakt jsem si to užila. Jen malá poznámka, kdyby střihač použil nůžky a pár motivů vystříhal, bylo by to dokonalé.(16.4.2005)

Tenhle film má spoustu nedostatků, ale božská, brutálně pozitivní atmosféra je všechny přebije. Láska nebeská není tak kompaktní, přesto je zajímavější a ve výsledku lepší než moje oblíbená Bridget Jones. Je fajn si jednou za čas připomenout, že Love is all around a že člověk kvůli určitým věcem musí překonat vlastní zábrany a skočit do toho po hlavě.(18.11.2003)

Nejlepší čistý romanták za posledních pár let. Obsazení, kterému nemůže konkurovat žádný film z poslední doby a perfektní spojení všech příběhů a nálady vánoc. Hudba je dalším plusem tohoto filmu, která způsobý, že zapomenete na lehkou průhlednost a opět odhadovatelnost.(10.3.2006)

Skvělý, pohodový, milý, optimistický, vánoční film plný britského humoru toho nejpříjemnějšího ražení (já osobně tedy snesu i drsnější legraci, ale ta by zase do romantického filmu neseděla některým puritánům ;-)). Působí krásně přirozeně, přitom ale ne infantilně jako většina ostatních filmů dotýkajících se vánoc a vánočního období, zde navíc smíchaným s romantikou... Opravdu před tvůrci smekám, tak vkusný film na tolik klišovatá témata se moc často nevidí.(11.7.2005)

• - David (Hugh Grant) zmiňuje mezi britskými produkty i Harryho Pottera. Hned tři herci z filmu Láska nebeská si zahráli ve snímcích o černovlasém čarodějnickém učni, a to Alan Rickman (profesor Snape), později Emma Thompson (profesorka Trelawneyová) a Bill Nighy (ministr Brousek). Hugh Grant měl sám původně ztvárnit profesora Lockharta. (L_O_U_S)

• - Role ministerského předsedy byla před Hughem Grantem nabídnuta mimo jiné Anthony Hopkinsovi. (Hans.)

• - Hospodyni britského premiéra si zahrála tchýně režiséra Richarda Curtise. Podle scénáře měla říci jen "Dobrý den, pane premiére", sama si k tomu však ještě přidala "já jsem Pat, vaše hospodyně." (Jirka_Šč)