Rozpočet $40miliónovTržby USA $59,696,144Tržby Celosvetovo $247,967,903Tržby za predaj DVD v USA $2,902,171 //počet predaných kusov 419,101Čistá Fantázia! Veľmi podarený film, plný silných momentiek a trefnej odľahčenej srandy do popukania. Na Anglickú produkciu to je veľmi veľké prekvapenie a asi najlepšia romantická komédia čo som za posledné roky videl. /100%/(29.12.2008)

Richard Curtis jako scénárista a režisér je Bůh. Potěšili mne i všichni herci. Ty dokonale napsané a zahrané dialogy plné suchého anglického humoru, to je tedy něco. Trailer: http://www.csfd.cz/film/43677-laska-nebeska-love-actually/videa/(22.12.2008)

Paráááda! Jeden z nejmilejších filmů, co jsem kdy viděl. Všechny minipříběhy jsou rozehrány skvěle, nechybí jm lidský rozměr, charaktery jsou výborně napsány a vyznění je neuvěřitelně příjemné. A co se týče obsazení, i když se místy jedná o staré známé profláklé ksichty (myslím hlavně Hugha Granta), nikdo nepůsobí ve filmu rušivě, naopak všichni jsou až nepřirozeně přirození. :-) Tahle romantická komedie skutečně zahřeje a potěší na duši, to mi věřte!(28.4.2005)

Láska na první pohled a celý život, které rád odpustím všechna romantická klišé, urputnou snahu zalíbit se, přemíru postav i stereotypní nakládání s ženskými postavemi. 95% Zajímavé komentáře: Dudek, Jeanne, Eddard, Adman, Jordan, Ilicka, Alexis(22.7.2005)

• Subjektiv

Vánoční šlágry slepující několik banálních medailonků jakože o lásce, leč ve většině případů jde hovořit spíše o sexuálním zaujetí, které se nám tu předvádí jako ten nejvyšší cit (čest výjimkám). To množství příběhů si zálibně prohlíží svou kurióznost, jež je zábavná pouze v případě krásně cynického zpěváka. Tou kuriózností omlouvá nevěrohodnost svých postav (je to přece zábava, premiér, který obchází dlouhou ulici, aby našel svou milou či pár který se seznámil při točení erotické scény, holky dělící se o jednoho chlapa z banálního důvodu) a množství postav nejspíš berou jen jako výmluvu pro jejich plochost, neboť: "No nebyl čas je vylíčit." Nighyho hlášky jsou ale vtipné, pročež silné **.(4.10.2010)