Paráááda! Jeden z nejmilejších filmů, co jsem kdy viděl. Všechny minipříběhy jsou rozehrány skvěle, nechybí jm lidský rozměr, charaktery jsou výborně napsány a vyznění je neuvěřitelně příjemné. A co se týče obsazení, i když se místy jedná o staré známé profláklé ksichty (myslím hlavně Hugha Granta), nikdo nepůsobí ve filmu rušivě, naopak všichni jsou až nepřirozeně přirození. :-) Tahle romantická komedie skutečně zahřeje a potěší na duši, to mi věřte!(28.4.2005)

Absolutní tutovka, která vás rozněžní a zvedne vám náladu nejenom na Vánoce, ale v kteroukoliv roční dobu. Pochybuju, že mě Láska Nebeská vůbec kdy omrzí, pořád mám u některých scén úplně husí kůži, obzvlášť když se přidá Craig Armstrong. Jeho hudba je naprosto dokonalá, ale to je na tomhle filmu snad úplně všechno. I když co se doprovodných písní týká, třeba současná předělávka All You Need Is Love je mi dost proti srsti (narozdíl od té kostelní verze, která je k vidění ve filmu)...na opačném pólu pak stojí úžasná Olivia Olson, která svým podáním All I Want For Christmas udělala z Mariah Carey trhací kalendář. Na tomhle filmu prostě nemůžu najít jediné negativum. Vlastně jedno by tu bylo - ještě jsem neviděl DVD verzi...ale to se změní, a až se tak stane, tenhle chvalozpěv si zopakuju a pěkně ho natáhnu. Jdu pryč, a budu si zas nějakou dobu zpívat Christmas Is All Around Me:))(21.5.2005)

Tenhle film má spoustu nedostatků, ale božská, brutálně pozitivní atmosféra je všechny přebije. Láska nebeská není tak kompaktní, přesto je zajímavější a ve výsledku lepší než moje oblíbená Bridget Jones. Je fajn si jednou za čas připomenout, že Love is all around a že člověk kvůli určitým věcem musí překonat vlastní zábrany a skočit do toho po hlavě.(18.11.2003)

• Dudek

"Je to sračka, že jo?" "Jo, ale sračka z čistýho zlata." Tak tenhle dialog asi nejvíce vystihuje celou Lásku nebeskou. Neměl jsem problém s tím, jak je příběh vyprávěn a už vůbec ne se scénářem, který je pořádně vycucaný z prstu, vždyť právě od toho tu romatické komedie jsou. Každý chce uvěřit, že lidé - ať se jedná o politiky či hudebníky - jsou schopni dát lásku komukoli. Byla tu jiná vada a sám nevím kde. Smál jsem se opravdu hodně a několikrát také pořádně hlasitě, jenže to mi k absolutnímu hodnocení prostě nestačí. Každá mozaika má něco do sebe a jejich proplétání s nánosem lehkého vánočního patosu funguje opravdu skvěle. Richard Curtis již poněkolikáté dokazuje, že talent opravdu má, zejména v moment, kdy to nejlepší z jednotlivých epizodek uvidíme až v samotném závěru. Ale je tu i hodně slepých míst. Nejlepší je ta část s božským Billem Nighym, která sice negraduje ve svém záběru, ale tenhle herec prostě umí diváka strhnout ať říká obyčejné suché dialogy nebo neobyčejně vtipný text ("Děti, nekupujte si heroin, staňte se hvězdou a budou vám ho dávat zadarmo.") Hodně se mi též líbila linie s Liamem Neesonem a jeho synem, je příjemně civilní a cítíte z ní tu pravdivost. Ty ostatní sice mají své pekelně vtipné chvilky, ale povětšinu času nudí. Hugh Grant je tentokrát otřesný a jeho část získává ty pravé grády až v závěru (a tam je opravdu na co se dívat). A právě konec je tím co zvedá tenhle snímek ještě o úroveň dřív. Taktně namixovaný nával čisté romatiky ze všech stran prostě musí ztrhnout každého. Poslední věc, kterou bych dodal - i když je to trochu mimo - Nighy po snímku Dohola opět předčil Alana Rickmana a jasně dokazuje, že patří mezi hereckou elitu. [TOP 19/15 87%](3.6.2007)

Milé děti, strýček Billy vám říká: Nekupujte si drogy! Staňte se popovou hvězdou a lidé vám je budou dávat zadarmo...... Najlepšia romantická komédia všetkých čias!!! A môj vôbec najoblúbenejší Vianočný film! Celé je to parádne vymyslené. Príbehy sú zaujímavé ( u mna vedie premier a spisovateľ), plné jemného a milého humoru, emócií a veľmi príjemného pocitu. Jeden z najlepších filmov a moja veľká srdcovka..... Pojď, zkouříme se a pustíme si porno.(9.9.2011)

• - Nápad se zpívajícími účastníky svatby Petera (Chiwetel Ejiofor) a Juliet (Keira Knightley) si Richard Curtis přinesl z pohřbu Jima Hensona, loutkoherce a tvůrce Muppetů, kde smuteční hosté zvedli loutky a dali se do zpěvu. (Hans.)

• - Když se konal konkurz na postavu Sarah, tak všem Curtis opakoval, že hledá typ Laury Linney a nebyl spokojený s žádnou z herček. Nakonec mu jeho asistent doporučil, aby obsadil přímo Linney, jinak nebude spokojený nikdy. (don corleone)

• - Kris Marshall údajně vrátil zpět svůj šek, který dostal za scénu, kdy ho svlékaly tři krásné herečky, protože si prý natočení této scény náramně užíval. (don corleone)