Slzy jsem měl (a při každé repríze stále mám) na krajíčku. A to prosím pěkně já, takový cynik nevycválaný. ♫ Hodnocení písničkového OST: 4/5(22.8.2004)

Vy, kdo byste někdy platili zlatem za pouhou špetku dobré nálady, vás všechny zvu do předvánočního Londýna. Mám za sebou mnoho zhlédnutí a repliky předříkávám nazpaměť a stejně si mě před chvílí Curtis zase ukradl tak, že se myšlenkami nedokážu zcela vrátit. V Lásce nebeské je všechno a tudíž se tam najde i něco, co vám třeba nesedne. Jenže je toho v ní zároveň tolik úžasného, že když sečtu stydlivé chlapíky Hugha Granta a Colina Firtha, triumfálního Billa Nighyho, nezapomenutelně krásnou Keiru Knightley, nenápadného anděla Rowana Atkinsona nebo několikavteřinové cameo nejkouzelnějšího hereckého stvoření Elishy Cuthbert, vychází mi příliš mnoho dokonalosti na jeden film. Nejlepší romantická komedie a jedno z mých top 10.(18.7.2005)

V recenzi na Lásku nebeskou Tomáš Baldýnský prohlásil, že při sledování si budete přát, aby Richard Curtis byl scénáristou i vašeho života. Čím to, že můj život píše scénarista z ochotnického spolku Dolních Kotěhulek?(29.11.2008)