God only knows what I’d be without you. Není mnoho filmů, které by tak neuvěřitelným způsobem dokázaly spojit scény, u kterých vám tečou slzy smíchy, s těmi, u kterých je to kvůli dojetí. Nic víc napsat nehodlám, nerad totiž něco kazím, snad jen - TAK AŤ NÁM LÁSKA NAKOPE PRDEL! Tak a dost. Už dost.(18.4.2005)

Nejlepší čistý romanták za posledních pár let. Obsazení, kterému nemůže konkurovat žádný film z poslední doby a perfektní spojení všech příběhů a nálady vánoc. Hudba je dalším plusem tohoto filmu, která způsobý, že zapomenete na lehkou průhlednost a opět odhadovatelnost.(10.3.2006)

,,ALE V ZAMILOVANÝCH PŘÍBĚZÍCH SE SEJDOU AŽ NA SAMÉM KONCI..…“ /// Překvapivě žádná přeslazená podívaná, ale celkem sympatickej romantickej film, prosmrádlej duchem Vánoc, který jsou prej lásky čas (hele, není to spíš máj? … Nepruď!) Tajná láska, nesmělá láska, kamarádská láska, začínající láska, neopětovaná láska, nevěrná láska, sourozenecká láska, otcovská …, prostě tolik příběhů, kolik podob jen TEN POCIT může mít. Do toho nějaký ty popěvky, naštěstí jinak, stejně jako postavy – někdy vtipný, místy romantický a zamilovaný. Příběhová mozaika, ve který si každej najde svýho favorita. Když říkám každej, tak … třeba já – takovej Billy Mack… což je snad každýmu jasný! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že i ministerskýmu předsedovi může vobčas hrábnout. 2.) Jsou Vánoce. (A taky lásky prej není nikdy dost.) /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(5.12.2013)

• - Herce Liama Neesona v reálném životě bohužel potkal stejný osud jako jeho postavu ve filmu. V roce 2009 jeho žena Natasha Richardson tragicky zahynula ve věku 46 let po nehodě na lyžích. (Seabeast)

• - Hugh Grant si původně stál za tím, že bude hrát vážného a seriózního premiéra, tudíž zásadně odmítl, aby tančil na písničku skupiny Jackson 5. Snad jen díky šťastné náhodě byl ale poslední den natáčení přemluven. (Zdroj: style.iprima.cz) (P. J. D.)

• - Točilo se v kulisách, jejichž výroba sebrala většinu rozpočtu. (cariada)