• EdaS
  *****

  Tenhle kobercový nálet na divácká srdce mě baví snad ještě víc než dřív. Kdyby se vynechala zbytečná linie o cestě do Ameriky, nebylo by co vytknout. Megaromantická klasika nejen pro (před)vánoční čas.(7.12.2008)

 • novoten
  *****

  Vy, kdo byste někdy platili zlatem za pouhou špetku dobré nálady, vás všechny zvu do předvánočního Londýna. Mám za sebou mnoho zhlédnutí a repliky předříkávám nazpaměť a stejně si mě před chvílí Curtis zase ukradl tak, že se myšlenkami nedokážu zcela vrátit. V Lásce nebeské je všechno a tudíž se tam najde i něco, co vám třeba nesedne. Jenže je toho v ní zároveň tolik úžasného, že když sečtu stydlivé chlapíky Hugha Granta a Colina Firtha, triumfálního Billa Nighyho, nezapomenutelně krásnou Keiru Knightley, nenápadného anděla Rowana Atkinsona nebo několikavteřinové cameo nejkouzelnějšího hereckého stvoření Elishy Cuthbert, vychází mi příliš mnoho dokonalosti na jeden film. Nejlepší romantická komedie a jedno z mých top 10.(18.7.2005)

 • Lima
  ****

  Nádherně pozitivní film, kterých je v dnešní době, "jenž vymknutá z kloubů šílí", potřeba jako sůl. Bill Nighy je neskutečný šoumen, ale cédečko bych si od něj nekoupil, zpívá strašně :o))(19.11.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Emma Thompson měla ve filmu roli baculatější postavy, než jakou ve skutečnosti má. Zaoblenější tvary byly vytvořené větším oblečením. (don corleone)

 • - V jednom momentě řekne Hugh Grant do telefonu své sestře, že je velmi zaneprázděný a důležitý. Stejnou frázi použila i Reneé Zellweger ve filmu Deník Bridget Jonesové a to právě jako odpověď postavě, kterou hrál Hugh Grant. (don corleone)

 • - Thomas Sangster v tomto filmu uplatnil svou zálibu v gymnastice. Ve scéně na letišti si při běhu střihl několik ukázkových akrobatických výkonů. Bohužel, tyto scény byly nakonec vymazány a jsou jen k dostání na DVD v bonusech ve vystřižených scénách. (Fill16)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace