• Mr.Apache

Scénka, v níž profesor Snape potkává Mr. Beana, je vynikající. Jediná, která mě opravdu zaujala a pobavila na sto procent. Zlobivá pop star je OK. Jinak už je to jen těžký kýč, který nedokáže aspirovat ani na guilty pleasure. Alespoň však potvrzuje pravdivost Buňuelova rčení, že v každém špatném filmu se dá najít kvalitních pět minut, a naopak.(25.9.2013)

The Best of romantická komedie. Opravdu extrémě mě pobavila příhoda s cestováním do Ameriky, jestli tam na každýho čeká Elisha tak jedu taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!(29.6.2005)

Scénář: Richard Curtis .. Nejkrásnější, nejprocítěnější a vlastně nejlepší romantická komedie! Tenhle film si zamilujete!! Doporučuji. Láska je skutečně nebeská!! ___ Můj každoroční Vánoční evrgrín. _ 100%.(15.3.2004)

Krásný miloucký film, plný výborné hudby a skvelých hereckých výkonu - jen toho sentimentu je na jeden film trosku moc. Ovsem to jakym zpusobem se britove "vyporadaji" s americkym prezidentem musim velmi ocenit - bravo!!(19.1.2004)

Richard Curtis je Bůh! Láska nebeská je s přehledem jeho nejlepší film. Nejlaskavější a zároveň nejvtipnější romantická komedie, co jsem viděl. Spousta hereckých hvězd a prvotřídních vtipných dialogů. Sice celá ta mozaika lidských minipříběhů působí trochu neuspořádaně, ale koho to zajímá? Jděte na to!(19.11.2003)

• - Hugh Grant si původně stál za tím, že bude hrát vážného a seriózního premiéra, tudíž zásadně odmítl, aby tančil na písničku skupiny Jackson 5. Snad jen díky šťastné náhodě byl ale poslední den natáčení přemluven. (Zdroj: style.iprima.cz) (P. J. D.)

• - Když byl Richard Curtis na střední škole, tak ho nechala jeho láska kvůli klukovi jménem Bernard. V každém jeho filmu je tak nepopulární postava s tímto jménem. V tomto případě jde o zlobivého syna Emmy Thompson. (don corleone)

• - Na koláží, kterou přinese Mark (Andrew Lincoln) Juliet (Keira Knightley), je i česká modelka Eva Herzigová. (klida)