Milé děti, strýček Billy vám říká: Nekupujte si drogy! Staňte se popovou hvězdou a lidé vám je budou dávat zadarmo...... Najlepšia romantická komédia všetkých čias!!! A môj vôbec najoblúbenejší Vianočný film! Celé je to parádne vymyslené. Príbehy sú zaujímavé ( u mna vedie premier a spisovateľ), plné jemného a milého humoru, emócií a veľmi príjemného pocitu. Jeden z najlepších filmov a moja veľká srdcovka..... Pojď, zkouříme se a pustíme si porno.(9.9.2011)

Richard Curtis je Bůh! Láska nebeská je s přehledem jeho nejlepší film. Nejlaskavější a zároveň nejvtipnější romantická komedie, co jsem viděl. Spousta hereckých hvězd a prvotřídních vtipných dialogů. Sice celá ta mozaika lidských minipříběhů působí trochu neuspořádaně, ale koho to zajímá? Jděte na to!(19.11.2003)

Film není tak nebeský, jak se prezentuje. Viděla jsem lepší!(17.4.2016)

Paráááda! Jeden z nejmilejších filmů, co jsem kdy viděl. Všechny minipříběhy jsou rozehrány skvěle, nechybí jm lidský rozměr, charaktery jsou výborně napsány a vyznění je neuvěřitelně příjemné. A co se týče obsazení, i když se místy jedná o staré známé profláklé ksichty (myslím hlavně Hugha Granta), nikdo nepůsobí ve filmu rušivě, naopak všichni jsou až nepřirozeně přirození. :-) Tahle romantická komedie skutečně zahřeje a potěší na duši, to mi věřte!(28.4.2005)

Scénář: Richard Curtis .. Nejkrásnější, nejprocítěnější a vlastně nejlepší romantická komedie! Tenhle film si zamilujete!! Doporučuji. Láska je skutečně nebeská!! ___ Můj každoroční Vánoční evrgrín. _ 100%.(15.3.2004)

• - V roce 2004 šlo o nejžádanější DVD v britských půjčovnách. (don corleone)

• - Daniel (Liam Neeson) nevěděl co jeho nevlastní syn Samuel (Thomas Brodie-Sangster) dělá ve svém pokoji. Ten si jej zdobí plakáty ze zamilovaných filmů a hledá ve filmech inspiraci, jak se sblížit s Joannou (Olivia Olson). Tato scéna ale byla z filmu nakonec vystřižena a je k vidění v bonusech na DVD. (obelixx)

• - Jezírko, ve kterém skončí Lúcia Moniz a Colin Firth, když se snaží zachránit rukopis bylo velmi mělké a oba herci museli předstírat větší hloubku tím, že klečeli na dně. Firth byl ošklivě poštípán komáry. (don corleone)