Nádherně pozitivní film, kterých je v dnešní době, "jenž vymknutá z kloubů šílí", potřeba jako sůl. Bill Nighy je neskutečný šoumen, ale cédečko bych si od něj nekoupil, zpívá strašně :o))(19.11.2006)

Nádherný britský romantický film, který dokazuje, že romantický nemusí být nutně snímek béčkové kvality a trapných dialogů pro svobodné matky. Ve filmu se sešlo spousta špičkových herců právě z těchto snímků, k tomu mnoho krásných hereček, ale výsledek opravdu stojí za to.(7.5.2009)

Vy, kdo byste někdy platili zlatem za pouhou špetku dobré nálady, vás všechny zvu do předvánočního Londýna. Mám za sebou mnoho zhlédnutí a repliky předříkávám nazpaměť a stejně si mě před chvílí Curtis zase ukradl tak, že se myšlenkami nedokážu zcela vrátit. V Lásce nebeské je všechno a tudíž se tam najde i něco, co vám třeba nesedne. Jenže je toho v ní zároveň tolik úžasného, že když sečtu stydlivé chlapíky Hugha Granta a Colina Firtha, triumfálního Billa Nighyho, nezapomenutelně krásnou Keiru Knightley, nenápadného anděla Rowana Atkinsona nebo několikavteřinové cameo nejkouzelnějšího hereckého stvoření Elishy Cuthbert, vychází mi příliš mnoho dokonalosti na jeden film. Nejlepší romantická komedie a jedno z mých top 10.(18.7.2005)

Takhle přesně má vypadat nejhezčí a nejkrásnější romantická komedie, která příjemně pohladí na duši. Vynikající herecké obsazení, které je už samo o sobě zárukou skvělé zábavy a kvality.(14.11.2007)

Na vyznání lásky pomocí transparentů nikdy nezapomenu .. nikdy!(21.5.2008)