kaylin

Nemůžu si pomoct, ale u tohoto filmu jsem měl pocit, že se jedná o něco menšího, než jak se to ve skutečnosti tváří. Tříhodinová stopáž je v tomto případě dle mého zbytečná a spíše by se hodilo, pokud by se zkrátila minimálně tak na dvě třetiny. Zase je zde akce, je zde napětí, zase nejde říct, že by film nudil celou dobu. ()

Andrea1717

Film s množstvom prelínaní časových línií, ale tak dokonale urobených, že sa v tom proste nedá stratiť, ako pri niektorých iných filmoch. Časové línie môžem a tu sa mi naozaj veľmi páčili. Príbeh začína vlastne svojim koncom, keď dospelý Krishnan, zranený navždy opúšťa mestečko svojho detstva, do ktorého sa vrátil, hľadať svojho priateľa z detstva a mladosti Gangu, ktorý sa dostal do problémov a zľahla sa po ňom zem. Krishnan je vlastne rozprávačom celého príbehu prostredníctvom svojich spomienok počas jazdy autobusom. Film je hodne plný násilia, chudoby a predstavuje vlastne Krishnov život a mladosť, ako vyrastal so svojimi priateľmi v jednom gangu o jeho láske k Anite, vzťahoch medzi rodinou a priateľmi, pokútnym živobytím nájomných bitkárov, zabijakov a výrobcov nelegálneho alkoholu, to všetko sa prelína s udalosťami posledných dní a jeho stretávaní sa s dávnymi priateľmi a známymi pri pátraní po tom čo sa stalo jeho priateľovi Gangovi. ()