Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

,,POKUD BUDE NAŽIVU DOST DLOUHO, ZA TO, CO JSME MU PROVEDLI, SE NÁS POKUSÍ VŠECHNY ZABÍT...“ /// Bob Lee Swagger je donucenej vyrazit na lov. Nejdřív ho honěj ho jako Uprchlíka, ale von je vždycky o vteřinku napřed. Má totiž z pekla štěstí! Bez něj by totiž neměl šanci vobjevit stůl, kolem kterýho seděj velcí chlapi, co rozhodujou…. Je to celkem jednoduchý – tři hlavní postavy, kolem kterejch se všechno točí a vobčas dost pitomá berlička k další zápletce. Rozhodně se nejedná vo nezapomenutelnej (uměleckej) zážitek. Prostě to „jen“ svižně ubíhá a vyhrávaj „naši“. Debilita nebije do vočí a nesmrtelnost má nastavenou rozumnou míru. Nejvíc škody napáchaj v posledním díle, kdy místo fajnovýho finále uvařili břečku plnou klišé. Ale přinávám, že mě to bavilo víc než film. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Románovou sérii od Stephena Huntera neznám. 2.) Thx za titule „cricket277 a Valada06“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(3.2.2017)

• mzss1

|1.-3.epizoda po 3*, 4.-9.epizoda po 2* a 10.epizoda – 1*| = |celkově za 44%| Původní Odstřelovač s Wahlbergem je film, který mám rád a občas si ho pouštím. Tento desetidílný remake mě určitě přitáhnul, ale moc mi nesedl. Celý víkend jsem se s tímto seriálem mořil, dával si pauzy, abych to vydržel do konce. Nic světoborného a i musím říci, že je to naprostá ztráta času. Dějově se tu najde i pár nelogických děr, především v chování postav. Vyskytovalo se tu mnoho zvratů a některé mi přišli úplně debilní. Hlavní hrdina Ryna Phillippe mi moc nesedl – takový moc zachmuřený, zamračený, nesympatický. Ostatní herci mě též moc neoslovili. První 3 díly ještě šly, ale díl od dílu to bylo pak horší, nudnější a zbytečně zamotanější. Hudba? Té jsem si nevšiml. Co se týče akce, občas se tu pár akčních kousků objevilo, ale nestálo to ani za řeč. Bitky byly neohrabané a nebylo na nich moc k vidění. Celkově z toho nevyplývá nějaký odpad, ale podprůměrný miniseriál, který by si spíše zasloužil zkrátit tak na 6 epizod, přidat kvalitnější akci a vylepšit děj. Krom toho to má takový typický, obyčejný televizní look. Do konce jsem to dodíval bez újmy na zdraví, přeci jen jsem byl zvědav na poslední díl, který byl tak nevýrazný, že ani to finále mě trochu nezaujalo.(19.2.2017)

Když musím jako jednu z hlavních výtek použít pro mě nehodící se hudbu, tak je to, myslím, dobrá vizitka. Na obsazení jsem si zvykl poměrně rychle a oblíbil jsem si ho bez rozdílu v chování. Akce je až překvapivě drsná a užil jsem si i klidnější, krásnější, a o to smrtelnější odstřelování. I přes znalost zápletky jsem se bavil i na podruhé, a to dokonce o něco víc, než tomu bylo ve stejnojmenném filmu... (Netflix)(24.1.2017)

Odstřelovače s Wahlbergem mám zařazeného v kolonce oblíbených filmečků, a tak mě překvapilo, že tomu chtějí dát prostor na seriálovém poli. Antoine Fuqua dohlížel na pár dílů z pozice producenta, což se projevilo zásadně na kvalitě tohoto seriálu. Ryan Phillipe je dost neobsazovaným hercem, ale po zhlédnutí opravdu nechápu, proč tomu tak je. On sám seriál táhl svým charismatem a sympatickým projevem, možná se do role hodil víc než samotný Wahlberg. Podal brilantní výkon se vším všudy. Ostatní herci nebyli špatní, ale někdy jejich výkony nebyly úplně ideální. Z vedlejších herců bych chtěl vyzdvihnout výkon Toma Sizemora, který na mě již v prvních minutách utvrdil, že jeho obsazení má smysl. Akce je zde spíše druhořadá, ale když už na ni přijde, tak to stojí za to (zejména poslední dva díly). Je ale pravda, že akční sekvence měly být zastoupeny primárně, což je jeden z mála záporů. Nejlepší byl podle mě asi předposlední díl, a to zejména konec dvou hlavních záporáků. Hodnocení: 80 %(21.1.2017)

Remake vydařeného filmu Ostřelovač nafouknutý do deseti dílů seriálu. Privní a poslední epizoda jsou asi nejzajímavější. Zbytek je jen vata (byť poutavě natočená)(5.2.2017)

Po prvních dvou dílech nejistota, ale potom se to parádně rozjelo, tuna akce se střelbou nechyběla a skvělý Ryan Phillippe absolutně tahal celý seriál. Pro lidi co mají rádi stejnojmenný film s Wahlbergem velice doporučuju. 1. série - 80%(28.1.2017)

Film s Markem Wahlbergem jsem viděla asi sedm krát, takže na seriál jsem byla opravdu zvědavá. Za mě nezklamal, Ryan Phillippe v roli Swaggera je skvělý, Julie Swagger je badass a k tomu všemu super soundtrack. Za první řadu má ode mě 5 hvězd. :)(22.1.2017)

"Guľka sa nedá vrátiť." Pokiaľ ste si neužili trampoty Boba Lee Swaggera v 9 rokov starom rovnomennom snímku v podaní Marka Walberga, do sýtosti, tu to môžete pokojne napraviť.(28.11.2016)

Film jsem měl moc rád a když jsem čirou náhodou zjistil ,že je venku i seriál, neváhal jsem. Zatím viděny všechny odvysílané díly a musím říct, že mě to baví víc a víc. Kvalitní herci, pořádné peníze na seriál už je dnes standart, díky bohu. A lehká konspirační zápletka. Ale hlavně, pušky, náboje a střelba, to je přesně to co mám rád a na hooooodně dlouhou vzádelnost.(29.12.2016)