The Mad Genius Project

• USA Mindhack: #savetheworld

silentname

"The Mad Genius Project" alebo jednoducho "Mad Genius". Vôbec neviem čo k tomuto filmu dodať. Nerozumiem tomu, prečo by niekto chcel toto pozerať, keď je vonku veľké množstvo lepších projektov, ktoré tomuto môžu bez debaty konkurovať. Čo pozitívne by som na tom našiel? Je tu jeden kreatívny nápad, Spencer Locke nie je otravná, ku koncu to je aspoň o trošku zaujímavejšie... a to je asi všetko. Okey, poďme na negatíva. Náš hrdina a jeho druhé ja Finn mi liezli počas filmu na nervy. Najmä Finn. A keď sa stane existujúcim, tak je to ešte oveľa horšie. Masonove myšlienky podľa mňa vôbec nie zaujímavé, nie sú to dobré myšlienky a okrem toho si nemyslím, že existuje akýkoľvek spôsob zachrániť ľudskú myseľ a to žiadnym spôsobom. Proste nie. Zloduch filmu dokopy tomu nič nepridáva a popravde to pôsobí, že film ani sám nevie čo je vlastne zač, kto je a podobne. S ním je toľko nevysvetlených momentov, že to nebudem ani rozoberať, lebo to by sme tu boli na dlho a nemyslím si, že niekto toto bude čítať. Ale povedzme si pravdu, nefunguje to, lebo to reálne v ničom nedáva zmysel. Vizuálne film neponúka nič, neviem čo si z toho vziať a ako film to pôsobí zbytočne. Nesledujte to. Hodnotenie: D- ()