poster

Hledá se Nemo

 • USA

  Finding Nemo

 • Slovensko

  Hľadá sa Nemo

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Austrálie / USA, 2003, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  *****

  nekompromisně nejlepčejší animák :) Doris nemá konkurenci... roztomiloučký Nemo... a bojácný Marlin, kterého mateřský cit dovede přes hranice svých možností... když k tomu přidáme ostatní v podobě Bouráka, Bruce a tak dál... zábavu a akci si vychutnáme plnýmu doušky :) Můůůj... můůůj.. bubliny bubliny... My jsme pěknej bručoun... víš co děla proti naštvanosti??? měl bys plavat..měl bys plavat :) tatínku..tatínku..viděl sto..viděl sto.. jsi naprostá špica... mladéééj :)(31.3.2009)

 • Hal_Moore
  *****

  Tomu, že Walt Disney stále existuje může vděčit Michaelu Eisnerovi, který spolu s Pixarem dokázal nemožné. S několika málo animovanými filmy skomírající společnost zachránili. A tím pádem nepřekvapujícím hodnocením bude plných pět hvězdiček. Hledá se Nemo je brilantní. Pobavil jak mě, tak mé rodiče a mladší sourozence. Vynikající film pro celou rodinu. Film jsem si prostě musel koupit na DVD. Ne náhodou je film nejprodávanějším DVD vůbec.(19.6.2005)

 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::::: Po Lvím Králi a všech třech dílů Příběhu hraček (který beru jako jeden celek), můj třetí nejoblíbenější animák ! ::::::::::::::::(1.8.2008)

 • mandes
  *****

  rozpočet : $94 million tržby celosvetovo : $864,625,978(14.12.2006)

 • Matty
  ****

  Být počet vtípků pro odrostlejší kapánek vyšší, byla by to super komedie pro všechny, nikoliv primárně pro caparty. 75% Zajímavé komentáře: Melies, novoten, MIMIC, 3DD!3(11.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace