poster

Hledá se Nemo

 • USA

  Finding Nemo

 • Slovensko

  Hľadá sa Nemo

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Austrálie / USA, 2003, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  ***

  Tenhle film mi přišel orientovaný hodně na malé publikum (i když i dospělí si najdou svoje) a vůbec u Pixaru jde zatím jednoznačně nejslabší dílko s poměrně nepovedeným příběhem. Musím říct, že mnohými kritizovaný Příběh žraloka se mi líbil víc. Naprosto mě ale fascinovalo zpracování Nema a výtvarná stránka - totiž že voda vypadá opravdu jako voda, což jsem ještě v žádném jiném počítačem animovaném filmu takhle realisticky stvárněné neviděla. O příběh tady vlastně ani nejde - ztratí se Nemo, dříve bojácný tatínek se ho vydá hledat a samozřejmě ho najde. Důležitější je ale již zmíněné prostředí, gagy a detaily. Mimochodem - tentokrát musím pochválit i český dabing, který je vysoce nadprůměrný. A ještě jedna věc - neodcházejte z kina (nebo nevypínejte video) před titulky :-)(24.11.2003)

 • Matty
  ****

  Být počet vtípků pro odrostlejší kapánek vyšší, byla by to super komedie pro všechny, nikoliv primárně pro caparty. 75% Zajímavé komentáře: Melies, novoten, MIMIC, 3DD!3(11.1.2006)

 • Tosim
  *****

  Ve filmech od studia Pixar mám mezery...ano, já vím, je to ostuda :-) Tenhle snímek je ale parádní. "Morální ponaučení" pro děti (toho jesem si ale všiml, je to u filmů, které jsem od Pixaru zatím viděl, pravidlem) a ten zbytek, jako humor, animace, či třeba perfektní (!!!) český dabing, pro dospělé. Jojo!(8.8.2006)

 • Ainy
  *****

  Super příběh, děj, nádherná animace, hudební podbarvení filmu. Prostě si ho s dcerkou vždycky rády pustíme :-)(3.8.2011)

 • B!shop
  *****

  Nechapu co na tom vsechny tak bere, samozrejme se jedna v animacich mezi nadprumer, ale jine filmy od Pixaru se mi precejen libily vic, tohle je totiz az moc orientovany na maly deti. Animace je velice nadprumerna, takze je diky ni film roztomilej, je to sranda (Par vtipu fakt nema chybu.), prijemna hudba, dej odsejpa atd...ale stejne mi tu proste neco chybelo. Rozhodne se nejedna o spatnej film, ale od Pixaru asi nejslabsi, presto mi to neda a musim dat 5*.(3.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace