poster

Hledá se Nemo

 • USA

  Finding Nemo

 • Slovensko

  Hľadá sa Nemo

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Austrálie / USA, 2003, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  *****

  nekompromisně nejlepčejší animák :) Doris nemá konkurenci... roztomiloučký Nemo... a bojácný Marlin, kterého mateřský cit dovede přes hranice svých možností... když k tomu přidáme ostatní v podobě Bouráka, Bruce a tak dál... zábavu a akci si vychutnáme plnýmu doušky :) Můůůj... můůůj.. bubliny bubliny... My jsme pěknej bručoun... víš co děla proti naštvanosti??? měl bys plavat..měl bys plavat :) tatínku..tatínku..viděl sto..viděl sto.. jsi naprostá špica... mladéééj :)(31.3.2009)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Thomas Newman: 1. Wow ,2. Barracuda ,3. Nemo Egg (Main Title) ,4. First Day ,5. Field Trip ,6. Mr. Ray, Scientist ,7. The Divers ,8. Lost ,9. Short-Term Dory ,10. Why Trust A Shark ,11. Friends Not Food ,12. Fish-O-Rama ,13. Gill ,14. Mt. Wannahockaloogie ,15. Foolproof ,16. Squishy ,17. Jellyfish Forest ,18. Stay Awake ,19. School Of Fish ,20. Filter Attempt ,21. The Turtle Lope ,22. Curl Away My Son ,23. News Travels ,24. The Little Clownfish From The Reef ,25. Darla Filth Offramp ,26. Lost In Fog ,27. Scum Angel ,28. Haiku ,29. Time To Let Go ,30. Sydney Harbour ,31. Pelicans ,32. Drill ,33. Fish In My Hair! ,34. All Drains Lead To The Ocean ,35. ...P. Sherman, 42 Wallaby Way, Sydney... ,36. Fishing Grounds ,37. Swim Down ,38. Finding Nemo ,39. Fronds Like These ,40. Beyond The Sea,,(27.5.2011)

 • Radyo
  ****

  Pěkné, moc pěkné, ale přece jen ne tak úžasné, jak jsem očekával po té záplavě pětihvězdičkových hodnocení ještě před premiérou. Teď, když už jsem viděl dva nejžhavější adepty na Oscara za celovečerní animovaný film a když už vím, že Nemo ho nakonec vyhrál, můžu konstatovat, že zvítězila zase "komerce" nad "nekomercí", poněvadž Trio z Belleville bylo všechno možné, jen ne klasický animák. A byl to podle mě sice méně animátorsky propracovaný, ale celkově lepší animák. Ovšem Nema v žádném případě nechci zatratit. Jsem si jist, že se u něj bude naprostá většina diváků (včetně dětí) výborně bavit. Mluvit o precizně vytvořeném (nejen) podmořském světě je zbytečné, to chce vidět. Příběh samotný je typicky rodinný, dojímavý, ale prokládaný laskavými vtípky a rozhodně ne nudný. A povedl se (překvapivě?) i český dabing.(1.4.2004)

 • Galadriel
  ***

  Tenhle film mi přišel orientovaný hodně na malé publikum (i když i dospělí si najdou svoje) a vůbec u Pixaru jde zatím jednoznačně nejslabší dílko s poměrně nepovedeným příběhem. Musím říct, že mnohými kritizovaný Příběh žraloka se mi líbil víc. Naprosto mě ale fascinovalo zpracování Nema a výtvarná stránka - totiž že voda vypadá opravdu jako voda, což jsem ještě v žádném jiném počítačem animovaném filmu takhle realisticky stvárněné neviděla. O příběh tady vlastně ani nejde - ztratí se Nemo, dříve bojácný tatínek se ho vydá hledat a samozřejmě ho najde. Důležitější je ale již zmíněné prostředí, gagy a detaily. Mimochodem - tentokrát musím pochválit i český dabing, který je vysoce nadprůměrný. A ještě jedna věc - neodcházejte z kina (nebo nevypínejte video) před titulky :-)(24.11.2003)

 • AngelAngie
  *****

  Ách, já se svojí slabostí pro vše mořské, u tohodle snímečku umírám blahem ..(21.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace