Zákon přitažlivosti

• slovenský

Zákon príťažlivosti

Komedie / Romantický

Irsko / Velká Británie / Německo, 2004, 84 min

Julianne Moore mě nebaví vše vyrovná Pierce Brosnan, který je zábavný. Slabší průměr.(26.5.2014)

• Dadel

Totálně zbytečný a zapomenutelný film. Nic co byste už stokrát neviděli. Brosnan i Mooreová by ve svých filmografiích jen těžko hledali nevýraznější role.(24.5.2005)

Pohodový oddychový film pro večer, kdy nemáte co dělat, chcete se zasmát a ne sledovat krvák......75%(23.7.2011)

Ze začátku to vypadalo na opravdu vydařenou romantickou komedii. Mezi hlavními hrdiny sršely vypointované slovní přestřelky a dobře jsem se bavil. Pak ale přišla ke slovu romantika, humor málem vymizel a film začal skoro nudit. Nakonec tedy pouze mírný nadprůměr.(1.1.2007)

• Tyler

Škoda přeškoda promrhaného potenciálu. Právnické prostředí, puntičkářská elitářka a svobodomyslný pohodář versus láska. V hlavní roli Julianne Moore a Pierce Brosnan. Proč tohle nevyšlo?! Nevím, ale je to prostě tak. Možná je problém v tom, že scénář dotyčné dvojici ani tak nedovoluje hrát, jako jim spíš přikazuje jen vedle sebe být. I tak jsou některé momenty kouzelné, na triku je má ovšem především Pierce Brosnan. Julianne se v "Zákonu přitažlivosti" nenašla. A to přitom všichni, kdo jsme viděli "Evoluci", víme, že jí komedie není cizí.(11.12.2006)

• - Režisérem měl být původně Michael Caton-Jones, který ale na poslední chvíli odešel kvůli tvůrčím neshodám. (HappySmile)

• - V den, kdy měl film premiéru v Irsku otiskly jedny populární dublinské noviny celostránkový článek o tom, jak urážlivě film ukazuje Iry. (HappySmile)

• - Frances Fisher hraje ve filmu matku Julian Moore, přesto je ve skutečnosti jen o osm let starší. (HappySmile)