Zákon přitažlivosti

• slovenský

Zákon príťažlivosti

Komedie / Romantický

Irsko / Velká Británie / Německo, 2004, 84 min

Hned po prvních pár taktech jsem si řekla, že ta zrzka má rajc, umí hrát, ale není komediant. To Pierce, který coby Bond už začínal fotrovatět, byl tady opět zarostlej neoholenej kluk se špatně uvázanou kravatou a šarmem. Nic moc náročného, tohle pošťuchování dvou rozvodových advokátů, ale spolu s rockovou Audreynou matkou a irským folklorem...... se to nechá rádo vidět.(25.8.2005)

• jajinka

Typická romantika s trochou komedie.. s ne moc sympatickým Brosnanem(25.6.2006)

Nie som veľmi objektívny, čo sa týka celkového zážitku. Dôvodom je účasť mojej obľúbenej herečky. Pre mňa to bola príjemná záležitosť. Ak však nie ste fanúšikom Julianne Moore, odmyslite si jednu *.(10.7.2011)

Ze začátku to vypadalo na opravdu vydařenou romantickou komedii. Mezi hlavními hrdiny sršely vypointované slovní přestřelky a dobře jsem se bavil. Pak ale přišla ke slovu romantika, humor málem vymizel a film začal skoro nudit. Nakonec tedy pouze mírný nadprůměr.(1.1.2007)

• mandes

rozpočet : $32 million tržby celosvetovo : $30,016,165(19.12.2006)