Zákon přitažlivosti

• slovenský

Zákon príťažlivosti

Komedie / Romantický

Irsko / Velká Británie / Německo, 2004, 84 min

Rozpočet $32miliónovTržby USA $17,871,255Tržby Celosvetovo $30,016,165(18.10.2009)

Ze začátku to vypadalo na opravdu vydařenou romantickou komedii. Mezi hlavními hrdiny sršely vypointované slovní přestřelky a dobře jsem se bavil. Pak ale přišla ke slovu romantika, humor málem vymizel a film začal skoro nudit. Nakonec tedy pouze mírný nadprůměr.(1.1.2007)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +Pierce Brosnan je kouzelný, Julianne Moore zase roztomilá, nenáročný a příjemný snímek, poutavý scénář -hledá se težko, snad jen, že sem si spletl Brosnana s R. Gerem, pro kterého je tohle typická role a navíc mají shodný dabing/// Příjemně si u filmu odpočinout a dobře se u romantické komedie pobavit není nikdy od věci. Zde to především stojí na ustřední dvojici, na kterou je radost se dívat. Jo a je tady taky David Kelly, který na sebe o5 strhnul pozornost./// Celkem 72%///(29.10.2006)

Moc nechapu ty komentare, je to dobry, solidne zahrany film, Julianna je tady opravdu uzasna a Brosnan pohodar jako vzdycky. Nikoho neurazi, ale nejspise ani uplne tak neoslni.(3.11.2007)

klasická tříhvězdičková přeslazená jednorázová kozlí-koule-rvoucí pseudokomedie s celkem slibným začátkem a toporným zbytkem... opět se sám sebe ptám, co jsem vlastně čekal?! 60%(28.4.2009)