Zákon přitažlivosti

• slovenský

Zákon príťažlivosti

Komedie / Romantický

Irsko / Velká Británie / Německo, 2004, 84 min

klasická tříhvězdičková přeslazená jednorázová kozlí-koule-rvoucí pseudokomedie s celkem slibným začátkem a toporným zbytkem... opět se sám sebe ptám, co jsem vlastně čekal?! 60%(28.4.2009)

Moc nechapu ty komentare, je to dobry, solidne zahrany film, Julianna je tady opravdu uzasna a Brosnan pohodar jako vzdycky. Nikoho neurazi, ale nejspise ani uplne tak neoslni.(3.11.2007)

Průměrná komedie z právnického prostředí. Milé výkony obou hlavních představitelů dávají zapomenout na nevýrazné dialogy. Je tu sice několik vtipných scén, ale od podobného filmu bych jich asi čekal více. Největším překvapením pro mě rozhodně byl Pierce Brosnan, který si konečně zahrál roli, která se alespoň trochu vymyká bondovské škatulce. Není to sice výkon oscarový, ale rozhodně se nejedná o těch pár naučených pohledů královnina agenta. Brosnan je tu postavou Julianne Moorové docela trápen a jeho výkon vzbuzuje soucit i baví. Do kina to asi není, ale domů, třeba k žehlení(12.9.2005)

Kdysi jsem ten film viděla, připomněli mi to ti dva rozvodoví ujetci na irském hradě, ale ač mě nesympatie k Brosnanovi odrazovala, pár prvních minut s překrásnou Julianne mě udržela na sedlici a nakonec to bylo docela fajn i v případě neoblíbence Pierce. Jak stále opakuji, člověk je mínící, život měnící, tak to má sakra být a mě vždy taková zdánlivá maličkost obohatí a někam dál posune.;-)(18.9.2014)

Hned po prvních pár taktech jsem si řekla, že ta zrzka má rajc, umí hrát, ale není komediant. To Pierce, který coby Bond už začínal fotrovatět, byl tady opět zarostlej neoholenej kluk se špatně uvázanou kravatou a šarmem. Nic moc náročného, tohle pošťuchování dvou rozvodových advokátů, ale spolu s rockovou Audreynou matkou a irským folklorem...... se to nechá rádo vidět.(25.8.2005)