poster

Záskok (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 95 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Kamera:

Stano Slušný
 • 666teen
  *****

  ...že v Českých Budějovicích by chtěl žít každý? :-D(19.4.2006)

 • HoneyBunny
  *****

  Ano, právě v téhle hře zazní památná věta: Ty nejsi Vlasta - ty jsi... Vlasta! Svěrák coby sebežeroucí herec, panímáma schovaná do peřin, fousatý Petr Brukner coby spanilá Vlasta, zvědavý invalida Karásek a zaláskovaný oficír nabízející život v Českých Budějovích, kde by přece chtěl žít každý. Tohle je nejlepší Jára Cimrman, zneuznalý génius a největší Čech.(16.12.2005)

 • flanker.27
  ****

  Tedy upřímě nechápu tak vysoké hodnocení právě u Záskoku. Ne že by hra byla špatná, ne že bych se u ní nebavil, ale rozhodně nepatří mezi ty, ze kterých bych měl potřebu trvale citovat a opakovaně se na ně dívat.(8.11.2006)

 • Pejpr
  *****

  Mohl bych sem psát, jak je Záskok geniální, mohl bych sem psát, jak je celé divadlo Járy Cimrmana dokonalé, mohl bych sem psát, že Svěrák je Bůh, mohl bych sem napsat nějaké hlášky ze hry, ale to už tu přeci všechno je! Takže - no comment.(9.12.2007)

 • Jacinda
  *****

  Prostě Jára Cimrman..geniální dílo, které nikdo jiný na světě nemá(21.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace