Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  *****

  Tak tohle je můj Hitchcock číslo jedna. Už jsem dlouho neviděl Ptáky, ale ty taky myslím přehodnotím. Filmové napětí umocněné na druhou. Důkazem toho jsou všechny scény s Brunem a Barbarou.(23.4.2007)

 • Aky
  ****

  Typický Hitchcock -napětí, neustále obcházejícíc hrozící smrt, a přitom nadhled a skrytý humor, jako by myšlený jen sám pro sebe.(15.4.2012)

 • jojinecko
  ***

  Hitchovo režisérske majstrovstvo, invencia, vychytávky a skvelé herecké výkony (najmä Robert Walker) versus absolútne elementárny nelogický scenár a príbeh s totálne infantilným konaním niektorých postáv a najtrápnejším finále na kolotoči, hraničiacim až s groteskou..Najslabší Hitchcock (videl som doposiaľ 14 filmov) a len z úcty k nemu dávam tri ***, sklamanie je veľké..(22.7.2007)

 • EdaS
  *****

  O Hitchckových filmech se píše těžko - je velmi malá pravděpodobnost, že něco zajímavého vymyslíte, zvlášť o těch snímcích prvotřídních. Cizinci jsou dokonale propracovaný thriller s prvotřídním padouchem, který za padesát let vůbec nezestárnul. Jen hrdina nemusel být takový moula. Takhle to vypadá, že si svoje problémy zasloužil... což ovšem mohl být tvůrčí záměr...(14.12.2005)

 • Falko
  *****

  Ak znovu napisem, ze Hitchcock je genius, budem sa opakovat ako papagaj. Dlhe roky som sa vyhybal starym filmom, ale teraz si uvedomujem, ze aj v polovici 20. storocia sa natacali kvalitne filmy s perfektnymi scenarmi a vobec nezalezi na tom, ci je film ciernobiely, alebo tam hraju neznami herci, ako to bolo aj v tomto filme. Proste staci kvalitny scenar a ked sa vsetko pekne zmesti do 100 minut, tak to moze byt velky zazitok, cim ale nechcem povedat, ze nenavidim troj alebo stvorhodinove filmy, len by nemali byt zdlhave a nudne. Pri takychto filmoch ako Cizinci ve vlaku ma vzdy zaujima, ako dopadne zaver a v tomto pripade som nebol sklamany... 13.04.2010 ________ Farley Granger - (Guy Haines) +++ Robert Walker - (Bruno Anthony) +++ Ruth Mortan - (Anne Morton) +++ Leo G. Carroll - (Senátor Morton) +++ Patricia Hitchcock - (Barbara Morton) +++ Kasey Rogers - (Miriam Joyce Haines) +++ Alfred Hitchcock - (Muž nastupujúci do vlaku s kontrabasou) +++ Produkcia: Alfred Hitchcock) +++ Hudba: Dimitri Tiomkin +++(13.4.2010)

 • - Americká verze končí scénou, kdy Guy a Anne jsou ve vlaku do Washingtonu a ministr se ho ptá, zda je onou proslulou tenisovou hvězdou. Britská verze tuto scénu neukazuje. (Kulmon)

 • - Ruth Romanovou Hitchcock musel obsadit do role proto, protože jako jediná herečka měla podepsanou smlouvu se společností Warner. Při natáčení spolu pak neměli příliš dobrý vztah. (Hejtmy)

 • - Hitchcock se ve filmu objevuje na počátku na vlakovém nádraží, kdy se snaží dostat do vlaku s kontrabasem. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace