Lucie: Příběh jedný kapely

Dokumentární

Česko, 2016, 89 min

David Sís

Jan Turek ml.

Dokument nabídl pár úsměvných scén, záběry z koncertů, rozhovory se členy kapely...Člověk si nostalgicky zavzpomínal na raná devadesátá léta a to je tak asi vše. K podobnému naladění možná stačilo pustit si pár klipů kapely na youtube.(8.7.2016)

Spokojenost, dokument má délku tak akorát, aby bavil. Je zde spousta zajímavých, ale i vtipných archivních záběrů, stejně tak záběry nové. Líbí se mi, že nemá postupnou časovou návaznost... v tom přeskakování dob se neztratíte, naopak je to celé "dobrodružnější". 70%(8.7.2016)

Príjemná, zábavná ukážka štyroch pohoďákov ktorý sa hnali za snom aj napriek nejakej tej ponorke ktorá ich niekde v polovici chytila.(15.7.2016)

Co víc si přát,než jít na premiéru za účasti Lucie,když se před projekcí zúčastníte natáčení Na plovárně a pak se dokonce v samotném snímku na jednom záběru i poznáte?Byl to jeden z největších zážitků letošních Varů.(9.7.2016)

Dost zajímavých archivních materiálů plus nějaké koncertní záběry a rozhovory z posledních let, takže dokument s klidem doporučím všem, které skupina Lucie aspoň trochu zajímá.(7.7.2016)