Podobne ako Timeless, epizódnosť seriálu dosť značne uberá na kvalite a záujme diváka. Navyše som si myslel, že sa v seriály budú tvorcovia snažiť upraviť isté prešľapy oproti filmu, ktoré z neho robili len dobrú oddychovku, ale mohol byť bez nich niečím oveľa lepším. Bohužiaľ, dejovo bolo zmenené minimum, skôr sa všade popridávala nudná vata a nezaujímavé jednodielne detektívne skoro prípady. Po štvrtej epizóde mi bol vrah a jeho chytenie už úplne ukradnuté, tak isto ako aj všetky postavy. Popravde, asi mu fandím, nech ich všetkých pochytá. 9/12 - 55%(5.1.2017)

Film mám rád a pilot hodně navnadil - zachoval hodně z atmosféry a díky změně taťkovy profese se otevřelo hodně možností do dalších dílů. No a další jsem zblajznul jako malinu. Kvalitu provedení, výkony a vlastní zápletku (v mezích, které přinesl film) si seriál udržel po celou dobu, rozhodně jsem se nenudil. Bohužel seriál vyžaduje vlastní hlavu, takže ho nejspíš čeká smutný osud, protože americké publikum tento typ seriálů obvykle nebere. Je to velká škoda, naštěstí to autoři víceméně uzavřeli (ikdyž si tam místo na rozvinutí pokračování ponechali), takže člověk nemá po odsledování finále takovou tu pachuť, že vlastně nic neví. Rozhodně stojí za vidění.(14.2.2017)

Frequency je jeden z mých oblíbených filmů, takže jsem na jeho seriálové zpracování byl poměrně dost zvědavý. První trailer vypadal vcelku zajímavě, i když z letošní nabídky seriálů, kde se „cestuje časem“, nebyl nejlepší. Začnu tím pozitivním. Na první místo stavím to, že se cestuje časem a jak se jím cestuje. I proto se mi líbilo, že po záchraně táty se nakonec neshledají. Co se týče obsazení, tak to mi přišlo v pohodě. Takové to klasické CW, ale Peyton List na ně musí vědět něco opravdu hnusného, když ji pořád obsazují. Teď k tomu horšímu. Když pominu, že pilot je jen prodloužený trailer a nepřináší vůbec nic zajímavého navíc, tak mi vadí nejvíc ty klasické chyby. Jestli jsem občas ochotný přehlížet, že to nedává smysl, tak tady mi to vadí hodně. Překreslení minulosti je fajn a že si jí přítel nepamatuje, protože se vlastně nikdy nepotkali, je taky fajn, ale že má shodou okolností večeři s rodiči ve stejnou chvíli? Navíc první polovina série je opravdu vlažná a díky tomu se zajímavost vytratila. Vrátila se až v závěru, kdy tvůrci cítili, že jim dochází čas a přitlačili na pilu s Nightinghalem. Škoda, že to tak nešlo celou sérii.(3.2.2017)

Zde je vidět obrovský rozdíl mezi chutí nás a chutí amerického publika. Snad všude, kromě právě zmiňované Ameriky se seriál setkal s velmi kladným ohlasem a nemalou podporou ze strany fanoušků. Ať už kvůli neskutečně sympatickému hereckému obsazení( I Anthony Ruivivar, kterého vyloženě nemusím mi zde přišel v pohodě), či příběhu který dokáže diváka ve světě plném blbých a blbějších kriminálek zaujmout. Bohužel stejně jako já, tak i tvůrci nejspíše počítali s tím, že seriál bude mít úspěch a tak nám otevřeli několik dalších vedlejších linek, různých příběhů a otázek, na které by se mohla poté zaměřit řada č.2. Jaké však bylo překvapení, když se seriál ukázal být pro amíky tak nezajímavý, že se stanice nerozhodla objednat ani plnohodnotnou sérii. Z toho všeho pak vidíte poslední dva díly, ze kterých tvůrcům vyloženě jeblo a pokusili se všechno narvat právě do nich. Nakonec to však bohužel dopadlo tak, že finále je nejen že neskutečně zmateční(V jedné minutě flashback,střelba,flashback,mrtvý chlápek,flashback,jiná střelba úplně jinde apod). K tomu všemu se nedozvídáme prakticky žádnou odpověď na ty otázky co by nás zajímali a úplný konec? Ano chápu, že je vždycky aspoň malý náznak šance na prodloužení seriálu, případně odkoupení práv od jiné stanice, ale tady mi to přišlo vyloženě jako úplně otevřený konec, což dost diváků i podle ohlasu naštvalo. Tento seriál bych jako jednohubečku doporučil, ale nedoporučoval bych se zamýšlet nad právě již zmíněnýma vedlejšíma linkama. Pak totiž budete na konci hodně naštvaní. 65%(8.2.2017)

• Politik

První díl 80%, druhý díl 60%. Super námět, některé scény dost slušné, ale obecně mi to přijde horší a horší. Nepravděpodobné události, hloupý rozhodnutí atd. Bohužel celá první série se moc nikam neposunula a celé to hodnotím 60%. Docela ztráta času. Edit: Měním názor, i když ten námět je super a herci jsou sympatičtí, tak je to celé 40% záležitost. Všechno co šlo udělat špatně, se špatně udělalo. Zdlouhavé a o ničem.(27.1.2017)