Neprůstřelný mnich

Nepriestreľný mních

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Komedie

USA, 2003, 100 min

• StarsFan

Taková nenáročná zábavička, která vám vezme 104 minut vašeho života, ale moc vám toho nedá. Osobně jsem tenhle film viděla asi před rokem a ačkoliv jméno filmu při pohledu na Seanna Williama Scotta a Yun-Fat Chowa po chvíli ještě dohromady dám, jeho děj mi v paměti zůstává skutečně jen hodně matně.(29.10.2006)

• Boss321

Jediné co mě na filmu zaujalo je Karel Roden v roli záporáka (svoji roli zvládl celkem dobře) a sympatické duo Yun-Fat Chow a Seann William Scott i když oba měli o dost lepší role. Jinak akční scény, scénář a režie stojí za nic.....(21.12.2007)

• Trellíno

Bezkonkurenčně shit letošního roku, který je pro našince zajímavý jen díky skvělému Karlu Rodenovi.(3.7.2003)

Rozpočet $52miliónovTržby USA $23,358,708Tržby Celosvetovo $37,713,879║ Trošku od veci film. Až nechcene tupé, béčkové. /15%/(20.4.2006)

• Gilmour93

Už dlouho jsem se u filmu tak nenudil, jako u téhle šaolinsko-kapsářské slátaniny a jak mám Chow Yun-Fata docela rád, tak jsem si chvílemi přál, aby ho zabalili do pletiva a na dně Orlické přehrady zkusili, jestli je krom bulletproof i waterproof.. Někteří se možná ptají: Karle, proč..? Ale ať už se v jeho rovnici sčítá, dělí, násobí, či odečítá, vždycky je za rovnítkem nějaká ta suma dolarů a udržení vlastního jména v podvědomí hollywoodského průmyslu. Neodsuzuji, chápu. Co by za to jiní dali..(7.6.2010)

• - Jaime King si během natáčení zlomila prst. Ve filmu je mnoho akčních a bojových scén, jenže Jaime si prst zlomila při chůzi do schodů, když právě telefonovala. (Stocki)

• - Heath Ledger byl zvažován na hlavní roli Kara, nabídku ale odmítl jelikož dal přednost natáčení dramatu Ned Kelly. (Stocki)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 37. (Zdroj: ČSFD.cz)