Neprůstřelný mnich

Nepriestreľný mních

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Komedie

USA, 2003, 100 min

• Lavran

Díky ti, Paule Huntere! Už dlouho mi nic tak důkladně neprovětralo bránici, jako tvůj slovy nepostihnutelný um!(4.2.2008)

• sniper18

Je to podpriemrný akčný film so skvelým akčným hercon Chw-Yun Fatom, ktorý je jeho jednoznačne najhorší film. Má iba priemerný príbeh, ktorý je ešte aj slabo spracovaný a tak nemá čím zaujať. Akčných scén je celkom dosť, ale sú veľmi slabé. Nie je tu ani jediná akčná scéna, ktorá by ma zaujala. Väčšina súbojov má pôsobiť ako by spolu bojovali majstri kung-fu, ale na to, aby tie súboje boli dobré sú potrební herci, ktorí toto bojové umenie skutočne ovládajú a nielen herci, ktorí sa iba naučia nejakú chorografiu. Lietanie tu tiež pôsobí veľmi amatérsky. Musím pochváliť aspoň herecké obsadenie, ktoré dokázalo tento film udržať na pozerateľnej úrovni. Bez nich by to bol úplný prepadák. Spokojný som hlavne s Chow-Yun Fatom, ktorý svojim výkonom ešte nikdy nesklamal, ale aj Karel Roden zahral nemeckého dôstojníka veľmi dobre. Sean William Scott aspoň zaujme niekoľkými vtipnými scénami. Vôbec nechápem, prečo Američania točia filmy, ktoré sú typické pre iné národy. Vždy to iba pokazia. Objektívna kvalita filmu- 45%, film sa páči mne na 42%.(4.4.2007)

Nom...bojové scény s Chow Yun-Fatem jsou "fabuleux" a to se cení (ale stále má Jackie Chan tak trochu navrch....ale tady nehraje, tak co se tady o něm zmiňuju...nevermind), druhá polovina filmu se celkem tááááááhne, a konec ? Konec je takový...mmmm.....no prostě takový "mmmmm, ne" (pro ignoranty....nemastný, neslaný). Jo a odpověď na ty párky v rohlíku měla znít asi takto: "Rozum a chtíč nemohou zůstat v opozici natrvalo"(27.4.2005)

Krásna blbina, kde Fat mrhá talentom a Scott je znesiteľný...(21.11.2005)

• Niktorius

Buletproof Monk je film blbý až to bučí, se špatnými akčními scénami a brakovým dějem. Karel Roden by se měl méně zajímat o peníze a více o potencionální kvalitu filmu.(6.9.2007)