poster

Neprůstřelný mnich

 • USA

  Bulletproof Monk

 • Slovensko

  Nepriestreľný mních

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Komedie

USA, 2003, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.a.t.t.
  ***

  Filmy ako Nepriestrelný mních sa nedajú brať vážne a keď pristúpite na ich pravidlá hry, vo výsledku sa dočkáte pozitívnejších dojmov, ako ste pôvodne čakali. Neuveriteľne cool tváriaci sa žánrový guláš s parádnou výpravou a hudobným podkresom, obohatený o slušné akčné tempo a rádobyfilozofické hlášky, nad ktorými sa divák môže jedine pousmiať. Dvojici Chow-Yun Fat a Sean Wiilam Scott to navyše spolu sedí (asi ako párku s rožkom, že?) a Rodenovo prehrávanie v roli arcizáporáka Struckera sedí filmu určite viac ako snaha o charakterné herectvo. Hlavne to treba brať s rezervou....(17.2.2007)

 • Radek99
  **

  ,,Kung-fu" souboj nacisty a shaolinského mnicha v ulicích San Franciska...scénárista byl nejspíš pod drogama...ukázkový brak...shlédnout lze jen kvůli ,,hereckému" účinkování Karla Rodena...(28.11.2015)

 • Le_Chuck
  **

  Prečo musí skončiť snaha o prerazenie honkongských mlátičov na Holywoodskych piesočkoch, skoro pravidelne trapasom. A pritom Yun-Fat je taký sympaťák.(1.6.2005)

 • Superpero
  ***

  Jasně byla to kravina, ale taková příjemná kravina a hlavně to byla zábava. A jak se z Rodena stal na konci "agent" to bylo super. Prostě pohled na Rodena co rozráží zeď mi zůstal v paměti.(5.3.2005)

 • Hitman_47
  ***

  Nom...bojové scény s Chow Yun-Fatem jsou "fabuleux" a to se cení (ale stále má Jackie Chan tak trochu navrch....ale tady nehraje, tak co se tady o něm zmiňuju...nevermind), druhá polovina filmu se celkem tááááááhne, a konec ? Konec je takový...mmmm.....no prostě takový "mmmmm, ne" (pro ignoranty....nemastný, neslaný). Jo a odpověď na ty párky v rohlíku měla znít asi takto: "Rozum a chtíč nemohou zůstat v opozici natrvalo"(27.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace