Časožrouti (TV film)

Časožrúti

Sci-Fi / Mysteriózní / Fantasy / Thriller

USA, 1995, 3x60 min

• anais

Naprosto dementní film, při kterém jsem se ale výborně bavil. příšerné herecké výkony tomuto televiznímu filmu dodávají neuvěřitelně kultovní rozměr. Rozhodně doporučuji !!!(6.10.2004)

Tvůrci se drželi předlohy téměř do posledního písmene. Tedy žádné překvapení a navíc levné triky, díky kterým na mě časožrouti působili spíš směšně než děsivě.(5.10.2003)

Škoda, že to bylo vyrobeno pro TV. Jako celovečerní film to má velice dobrý potenciál.(8.7.2012)

Režisér Tom Holland se Kingovi knižní předlohy drží seč může a dělá dobře. Filmovat jeho knihy je práce věru něpříjemná a jak jsme se už sami přesvědčili jen, málo kdy to dobře dopadne. Časožrouti neurazí ani nenadchnou.(6.10.2003)

No... Kdyby tam nebyla ta děsná uječená blbka (tušim, že se jmenovala Bethany nebo tak nějak) a mělo to trochu jiný konec, ale opravdu jenom trošku, tak bych možná dala i plný počet. A jinak mě to docela navnadilo přečíst si i tu Kingovu povídku.(7.6.2010)

• - Autor předlohy Stephen King si ve filmu zahrál malou roli předsedy bostonské rady, která se objeví na letištní dráze v představách Craiga Toomeyho (Bronson Pinchot). (fisus)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné povídky Stephena Kinga. (Terva)