Časožrouti (TV film)

Langolieri

Časožrúti

Sci-Fi / Mysteriózní / Fantasy / Thriller

USA, 1995, 3x60 min

Místy na mě film působil až magicky. Prázdné letiště bylo velice mrazivé. Jenže zbytečným natahováním vás to začne spíš nudit.(2.6.2008)

• Webb

Zajímavý námět ještě nedělá kvalitní film. Neherecký výkony a mizerné triky jsou tady denním chlebem, k tomu si připočtěte průměrnou režii, nehorázně dlouhou stopáž a vyjde vám snímek, u kterého se hlavně v druhé polovině začnete nudit.(3.7.2009)

No... Kdyby tam nebyla ta děsná uječená blbka (tušim, že se jmenovala Bethany nebo tak nějak) a mělo to trochu jiný konec, ale opravdu jenom trošku, tak bych možná dala i plný počet. A jinak mě to docela navnadilo přečíst si i tu Kingovu povídku.(7.6.2010)

• Sinecod

Já to řikala! Nechte Stephena na pokoji!(2.3.2009)

Tenhle film jsem viděl jako malej, sice jsem čekal nějaký příšery, už jenom proto že jsem Kinga tolik neznal, a nakonec jsem dostal docela solidné film který mě bavil. Když jsem to viděl teď tak jsem viděl jen slepenec scén které se odehrávaly skoro všechny na jednom místě a čekaly mě fakt neuvěřitelně stupidní dialogy které neměly hlavu ani patu. Navíc tu máme neuvěřitelně špatné herce který režisér rád snímal z nejbližšího možného úhlu. No a závěreční Časožouti? Ty byly spíše k smíchu. Je až zajímavé co se mi v mládí líbilo ale aspoň z nostalgie dávám 3*.(6.2.2013)