poster

Časožrouti (TV film)

 • USA

  Langoliers, The

 • Slovensko

  Langolieri

 • Slovensko

  Časožrúti

Sci-Fi / Mysteriózní / Fantasy / Thriller

USA, 1995, 3x60 min

 • Terva
  ****

  Škoda, že to bylo vyrobeno pro TV. Jako celovečerní film to má velice dobrý potenciál.(8.7.2012)

 • CaptainNor
  ****

  Spousta skvělých Kingových románů byla zprzněna a většině se dostalo puncu šedivého průměru. Časožrouti z něj podle mne přece jen vyčnívají. Tísnivá atmosféra na letišti, kdy se za podivných zvuků „něco blíží“ a začíná psychologický boj povah a charakterů, na mne platí a funguje. Kdyby se film citlivě sestříhal a vyhodilo se tak 35 minut nudného smetí, měl bych se svými 4* úplně čisté svědomí!(25.12.2008)

 • JohnCZ
  ****

  Můj oblíbený televizní s film nezaměnitelnou stísněnou atmosféru a blížícím se tajemným zvukem z neznáma. Poctivě natočené, solidně zahrané a nebýt trochu směšných efektů v závěru, tak bych neměl jedinou výtku.(5.11.2014)

 • DonPedro
  **

  Upřímně řečeno – většina slabých míst má svůj původ už v předloze, protože Časožrouti rozhodně nepatří k tomu nejlepšímu, co mistrovi vypadlo z psacího stroje. Holland coby scénárista měl hodně lehkou úlohu, díky délce nemusel skoro vůbec škrtat a dialogy opsal téměř do puntíku. Výsledku pomáhá povedený hudební motiv a škodí laciné triky – když už se autoři nedokázali z nízkého rozpočtu nějak chytře vylhat, nemuseli tu hrůzu alespoň ukazovat v detailu.(11.12.2003)

 • fcreading
  ****

  Ludia cestuju lietadlom a niektorý pritom zaspú z ničoho nič. Ked sa niektorý zobudia zistuju velmi zlú pravdu. Skoro všetci sa ztatili. Posádka ale pristane s lietadlom na neznáme miesto a keď vystúpia zistujú, že ludia tu vobec niesu ako keby sa ztratili a všetko čo tu je napr. pivo, a ine potraviny sú bezchuti ale keď idú naspať do lietadla s ktorým prišli, veci sú tam v poriadku. Ochutnanie koly alebo piva tu chutí skvelé ako keď boli tam vonku. Lenže Onedlho idú po nich časožrúti a ničia všetko okolo budú musieť odletiet stadial. Celkovo sa jedná o velmi zaujímavy film s dobrým dejom i keď tých časožrútov mohli spraviť lepšie.(12.12.2008)

 • - Autor předlohy Stephen King si ve filmu zahrál malou roli předsedy bostonské rady, která se objeví na letištní dráze v představách Craiga Toomeyho (Bronson Pinchot). (fisus)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné povídky Stephena Kinga. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace