Elvis

Elvis: That's the Way It Is

Dokumentární

USA, 1970, 97 min (SE: 94 min)

Denis Sanders

Lucien Ballard

Velmi parádní podívaná. Supr zážitek. Elvis byl borec. Viděno na festivalu 70MM filmu KRRR! 2016.(8.4.2016)

Elvis - Takí sme boli..... Dokument zo skúšok a zo šiestich predstavení v Las Vegas..... Elvis bol len jeden... aj ked nieje mojou osobnou jedničkou, tak mi nič nebráni v tom dať tomuto dokumentu plný počet, pretože to bola šou ako sa patrí... a keď Elvis počas Love me tender zišiel dole do hľadiska a bozkával faninky a potriasal si ruku zo všetkými na okolo, tak na to asik tak ľahko nezabudnem... Hehe, pripomenul mi tým pápeža :)(8.8.2009)

Podobná energie šla snad jen z Bécauda...(3.1.2013)

Dokument o králi rock'n'rollu, který je povinnost pro jeho fandy i fandy hudby obecně.(24.9.2008)

Podíváte se do zákulisí příprav na Elvisovy koncerty v Las Vegas -od zkoušek s kapelou až po samotný koncert(nebo spíše sestřih z několika koncertů)-!!!!Pro fanoušky Krále povnost!!!!(13.1.2007)