#15SecondScare je internetová súťaž, do ktorej nezávislí tvorcovia hororu posielajú svoje krátkometrážne snímky, ktoré majú len 15 sekúnd. Víťaz získa kontrakt a možnosť vytvoriť krátkometrážny horor s rozpočtom 10000 dolárov. (Marceloo)

Marceloo

#15SecondScare je internetová súťaž, do ktorej nezávislí tvorcovia hororu posielajú svoje krátkometrážne snímky, ktoré majú len 15 sekúnd. Víťaz získa kontrakt a možnosť vytvoriť krátkometrážny horor s rozpočtom 10000 dolárov. - Mám velmi rád projekt Crypt TV a možnosti, ktoré ponúka nádejným hororovým tvorcom. Pätnásť sekúnd je na vytvorenie niečoho zaujímavého naozaj velmi málo a napriek tomu sa niektorým tvorcom podarilo vymyslieť zaujímavé scény. Osobne je pre mňa víťazom Body Horror s názvom Shriek, v ktorom sa žena rozkladá pred zrkadlom, ale zvolený víťazný snímok Emma si tiež rád pozriem v krátkometrážnej podobe. ()

pornogrind

Vím že to asi není snadná věc natočit 15 sekundový snímek tak aby něčím zaujal. Tomuhle se to podle mě nepodařilo vůbec. Chtěl bych vidět další 15 sekundový shorty které se soutěže zúčastnily. Mohl bych tak aspoň porovnávat a možná by potom moje hodnocení šlo i výš. ()

Trevor

Ťažko hodnotiť a ešte ťažšie komentovať, avšak mne osobne sa páčil najviac zostrih #15SecondScare za rok 2018. V každom prípade by sa na čsfd možno zišlo pridať možnosť hodnotiť najlepších 20 zostrihov za jednotlivé roky, pretože jednotlivé "diela" nie je možné hodnotiť samostatne a objavujú sa iba pri niektorých režiséroch, aj to iba s odkazom k challenge z roku 2015. ()

• Víťazný horor bude s pomocou Crypt TV a podporou 10 000 dolárov vytvorený v dlhšej krátkometrážnej podobe. (Marceloo)