V předposlední epizodě první řady se nám dostává rozsáhlého objasnění mnohých událostí. Todd, Dirk a Patrick Spring opětovně použijí stroj času, což vede k tomu, že jsou konfrontováni se sebou samými. Zoufalý Todd doufá, že se mu díky přesunu v čase podaří urovnat vztah se sestrou. (Necrotongue)

honajz2

Minulá epizoda mě bavila přeci jen o něco víc, ale plný počet musím dát i tady, jelikož je vidět, že to tvůrci opravdu měli promyšlené a snad všechny ty wtf scény v pilotu takhle zpětně naštěstí dávají smysl. Nicméně Bart opět naprosto chyběla a od minulé epizody jsem tak nějak čekal, že tu konečně bude mít opravdu velkou roli... Ale tak do konce první série zbývá ještě jedna epizoda, tak tam se snad objeví. A možná se okolo ní něco uzavře nebo to bude souviset s něčím, o čem pak bude druhá série... No, nechám se překvapit. Slabých 5* ()

honajz

Tohle nemělo hluchá místa a ocenil jsem, že nejenom v prvním, ale i ve druhém plánu měli tvůrci ty cesty časem domyšlené - třeba auta před svatyní v minulých dílech. Víc se asi nedá říct, neb bych spoileroval. Jen se tu neobjeví vražedkyně, asi bude mít velký výstup v posledním dílu. Dobrá myšlenka, že některé věci prostě napravit nelze, jen se s nimi smířit. ()

Necrotongue

Opět naprostá spokojenost, šílené cesty časem, lidi běhají dokola tak rychle, že se kolikrát vidí zezadu, Patrick Spring je naprosto luxusní, ale moje otázka zní: "Kde je Bart?". To její skřehotání mi výrazně chybělo. ()