Show se uskutečnila 20. října 2002 v Alltel Arena (North Little Rock, Arkansas). Na kartě se sešlo osm zápasů.
1) Chris Jericho & Christian vs. Booker T & Goldust (World Tag Team Championship)
2) Torrie Wilson vs. Dawn Marie
3) Ric Flair vs. Rob Van Dam
4) Jamie Noble vs. Tajiri (Cruiserweight Championship)
5) Triple H vs. Kane (World Heavyweight & Intercontinental Championship Unification Match)
6) Chris Benoit & Kurt Angle vs. Edge & Rey Mysterio (Tag Team Championship)
7) Trish Stratus vs. Victoria (Women's Championship)
8) Brock Lesnar vs. The Undertaker (WWE Championship Hell in a Cell Match) (TheSpearCZ)

Nix

Lesnar vs Undertaker a tag team Match. To jsou opravdu skvosty, hlavně ten tag team, dokonce je často zmiňován jako jeden z nejlepších, to nemohu posoudit, spoustu mne jich chybí vidět, ale bylo to opravdu supr. Hlavně jestli chcete vidět Undertakera celého od krve, tak prosím. Kdo jiný by to taky mohl udělat než Here comes the pain. Jinak ale ostatní matche nebyl taky hrozný, Triple H vs Kane byl fajn a Cruiserweight je svižný, ostatně jako vždy. Hlavně Tajiri je zábavný a umí to. I otvírák se mi dost líbil, na otvírák to mělo fakt tempo. Ženský prostě v tomto období jako vždy, ale celkově to byla moc povedená PPV. Já byl opravdu spokojen. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „No Mercy“ od Jima Johnstona. (TheSpearCZ)