Bytový komplex (TV film)

Apartment Complex, The

Komedie / Mysteriózní / Thriller

USA, 1999, 109 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Komedie černá, černější než inkoust (černý). Film divný, divnější než opohomoryborak. Takový film na tripu bez LSD. Tolik ujetých postav na jednom fleku se jen tak nevidí. Jeden z nejlepších filmů Hoopera.(12.8.2011)

Film, u kterého jsem se opravdu dobře bavil. Opět v uzavřeném prostoru, tentokrát v bytovém komplexu s venkovním bazénem umístěným v centru dění, se setkávají roztodivné postavy, které se chovají všelijak, jen ne stereotypně. Ze začátku mi trochu vadila až přílišně znatelná tv produkce, ale ta směsice pitoreskních postav sdílejících stejný prostor k životu a vytvářejících prapodivné panoptikum, si mne vážně získala. A to, že dojde k vraždě, se během chvilky dalo snadno odhadnout, stejně jako to, že vypátrat cokoli bližšího k této události nebude zrovna v tomto prostředí nejsnadnější. Nájemníci představují pestrou paletu : podivíni, násilníci, šprýmaři i absolutně nymphomatická Amanda Plummer... A k tomu všemu nepřetržitý mysteriózní opar. Za 3,5* až 4*.(16.6.2010)

Docela zajímavá černá komedie i když závěr mi připadá už poněkud křečovitý, jakoby si najednou tvůrci nevěděli rady jak tuhle přehlídku různých bizarních charakterů zakončit.(12.1.2004)

film co stoji za to. student psychologie sa stretava s podivnymi udalostami a byva v podivnom byte. aj som ho obcas dost lutovala. cely cas sa nieco deje a vy sa bojite spolu s hlavnym hrdinom. ale tiez s nim skumate a odolavate tomu aby ste sa nebodaj z tych sialenych ludi a veci nepomiatli.(28.8.2009)

toto je úžasný film, viděl jsem ho 1x a asi před 5 lety, přitom si ho celý pamatuji, nádherně černá komedie s perfektními charaktery a jedním ještě krásnějším hadem a nejkrásnějším bývalým správcem objektu :)(2.4.2012)