poster

Sežráni zaživa (festivalový název)

 • USA

  Eaten Alive

 • USA

  Brutes and Savages

  (USA)
 • USA

  Slaughter Hotel

  (USA)
 • anglický

  Death Trap

 • anglický

  Horror Hotel

 • anglický

  Horror Hotel Massacre

Horor

USA, 1977, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bloody13
  **

  Ne ne, tady mě Hooper vůbec neoslovil. S tímto kouskem dává tak trochu vzpomenout na jeho slavný předešlý debut, a to hlavně naprosto šílenou atmosférou a paranoiou, ale nechce jenom kopírovat svoje zboží, proto jde ještě dál. Slušná porce nahotinek, Robert Englund nadrbanej jako stepní koza, trocha gore a hlavně věčně hladovej krokodýl z gumy či polystyrénu(?). Všechno to zní hezky, kor když si připočtete maniakálního veterána s nabroušenou kosou, ale ve skutečnosti je to hlavně nuda. Až na dvě povedené scény a trochu napínavější konec to nemá nic, co by dnešního zkušeného diváka zaujalo, nebo dokonce odrovnalo! Hodně se tu řve a kecá, za to málo seká! Panoptikum mě bavilo víc.(8.6.2010)

 • Hunter2222
  ****

  Po prvej vražde som bol z filmu dosť sklamaný. Bol to taký štýl vraždy, ktorý zrovna nemusím. Ale ako pribúdali ďalšie, tak sa mi to začalo dosť páčiť. Film mi pripadá ako šialená zmiešanina Psycha a krokodílieho hororu. Celé to má super atmosféru a k tomu sa to odohráva v jednu noc. Krokodíl nevyzerá našťastie príliš umelo. Hlavný záporák je fakt riadny šialenec, ale vo filme sa nájde viac (všetky) postáv, ktoré vyzerajú, alebo sú šialené. Na TCHSM to určite nemá, ale je to vynikajúci exploitation horor s atmosférou 70. rokov.(22.5.2010)

 • Flipnic
  *****

  Neuvěřitelná šííílenost!!! Tobe Hooper znovu dokazuje, že si jde v horrorovém žánru vyloženě vlastní cestou a nikdo jeho rukopis nenapodobí. Po megakultu z roku 1974 opakuje typický buranský horror, bizardní na hranice chápání běžného diváka, s neuvěřitelnou atmosférou, nulovým scénářem, naprosto šílenými postavami a tentokrát i goreefekty a jako bonus ještě krokodíl ... Úplně ujetý film, kde chlápek v hotelu nahání lidi kosou, kosou nahání a hledá pod hotelem v tom největším bordelu a humusu asi 6ti letou holčičku, která se tam schovává a blouhí skoro celý děj filmu. Kosou prosekává krky a z vodní nádrže občas vybafne krokouš a někoho zblajzne ... nadržený Robert Endglund si chce pořád zašukat s nějakou kočičkou, hned tři opravdové krásky nám zde bez studu ukáží svoje kozičky (ta poslední naprosto účelově, protože se svlíkne před kamerou do kalhotek a jakmile uslyší řev z vedlejšího pokoje, zase se oblékne ... Řev, jekot, naháněčky, neopakovatelná oldschoolová atmosféra a vizáž filmu. Prostě tyhle filmy buď musíte mít rádi, nebo na to fakt nekoukejte, hlava vám to brát nebude ... Pro mne ovšem jako milovníka rarit, "videonasties" a exploiťáků fakt špička. Nemůžu si pomoci, tohle je fakt druhá Hooperova pecka. Pak přišel ještě excelentní Funhouse a tím Hooper víceméně skončil ... (No ještě ta dvojka The Texas Chaisaw massacre se docela dala ...)(27.3.2009)

 • Adrian
  **

  Robert "Freddy" Englund tu hraje v jednej z vedlajsich uloh postavu menom Buck, ktory okrem inych prednesie aj jednu hlasku: " My name is Buck and I'm ready to fuck!...". Nepripomina vam to nieco? Ano Tarantino, ma skutocne rozsialhe inspiracne zdroje... :-)(23.4.2004)

 • Tsunami_X
  ***

  Tobe Hooper znovu potvrzuje, že je mužem jediného filmu. Tahle absurdní story o hotelu v bažinách, který disponuje nenažraným domácím mazlíčkem, úchylným provozovatelem a bizarní klientelou je naštěstí alespoň lehce nadprůměrná a to hned z několika důvodů. Tím prvním je zdařilé variování opulentní dekorativnosti nejlepších děl Rogera Cormana (neustále se valící mlha, rudé odstíny, uzavřený prostor), dvojkou zase odkazy na Hitchcocka (sprcha + hotel) a do třetice svou buranskou stylizací a ansáblem tragických herců. Zdá se, že v případě „vidláckých“ hororů platí pravidlo, že čím více je potlačena „standardní mainstreamová slupka“, tím více se následnému produktu dostává autenticity a syrovosti.(23.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace