Pre záchranu milovanej dcéry sa tajná detektívka postaví tvárou v tvár najnebezpečnejšej organizácii na Belize! Kate Johnson (Gina Holden) je slobodná matka a tajná detektívka. Keď jej dcéra Nina (Natasha Calis) odíde do Punta Dia v Belize, aby pomáhala v miestnom sirotinci, je unesená organizáciou "La Muerte Roja". Kate, ktorá nedôveruje miestnej vláde, odcestuje do Belize, aby našla svoju nezvestnú dcéru. Kate sa stretne s bývalým námorníkom, ktorý súhlasí s tým, že jej pomôže. Pri pátraní po svojej dcére si však uvedomí, aký silný vplyv má La Muerte Roja na Belize. Jej otázky sa stretávajú s tichom a vydesenými tvárami miestnych obyvateľov. Len málokto je ochotný hovoriť o obchodovaní s orgánmi v rámci kartelu. Začína sa boj s časom, aby Kate stihla nájsť dcéru skôr než sa stane ďalšou obeťou La Muerte Roja. (TV Markíza)

Johnny.ARN odpad!

Myslel som, že dám aspoň jednu za tie pláže. Lebo keď si niekto z filmového sveta oddychnúť, ide točiť film do nejakého raja na zemi. Presne tento typ filmu. Ale pri záverečných akčných scénach som si povedal, že ani za tú jednu to nestojí. ODPAD! ()

LarisaDavid

Ako podľa skutočnej udalosti chytí vždy za srdce. Ale teraz hodnotím čisto réžiu a spol. Spočiatku to vyzeralo sľubne. Ale nakoniec sa to nejako divne zvrhlo. Miestami to vyzeralo prudko amatérsky, divná kamera a ešte horší strih a aj jednanie hlavnej hrdinky. ..Raz vystrašená žena, o pár sekúnd "Xena"...také B až C... Aj keď môj priateľ ku koncu mal iný názor: "Nie D-éčko, Y až Z! !!" ()

bourec odpad!

I přes to,že film je děsnej,sem pořád zvažoval jednu hvězdu.Ale ,ono není za co.Je to úplně příšerný,něco jako naprosto amatérskej film totálního nýmanda.S.R.Monroe má zářez v podobě horůrku Plivu na váš hrob,jenže talent asi nemá,jinak by nemohl natočit takovouhle srajdu.0%. ()

kaylin

Namísto Liama Neesona je to teď matka nějaké dcery, která se snaží svého ztraceného potomka zachránit před nějakým ošklivým osudem, který by ho mohl čekat. A tak sledujeme takový málo akční thriller, který je v poměrně pomalém tempu, kde vás snad nic nedokáže pořádně vytrhnout, hlavně proto, že je prostě jasné, jak to skončí. ()

Martin741

Ja viem, keby su chyby, no len tak teoreticky - keby to tvorcovia dali tento dej na take exoticke Tahiti, hned by to bola fajna podivana. Ktovie, ake miesta sa vydavali za filmove Belize. Belize lezi pri Mexiku, na poloostrove Yucatan, na juhu suedi s Guatemalou : 50 % ()